Skocz do zawartości
IGNOROWANY

seryjne felgi


Gość RYSIEK

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam seryjne alu 15 tki i mi sie podobaja ...... wazne zeby pod maska nie bylo serii .......... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne zeby pod maska nie bylo serii ..........

A to juz jestes po jakichs modach? Moze nie ten watek ale tak tylko spytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne zeby pod maska nie bylo serii ..........

A to juz jestes po jakichs modach? Moze nie ten watek ale tak tylko spytam.

jeszcze nie ... ale powolutku zbieram informacje i kompletuje potrzebne zabawki ........ :twisted:

wyglad jest wazny ale gniecenie w fotel jest wazniejsze ........ :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglad jest wazny ale gniecenie w fotel jest wazniejsze ........ :twisted:

OT

wyznaje ta sama zasade - auto ma jezdzic, nie wygladac! dlatego nie mam zadnych oznaczen na karoserii a ludziom mowie, ze jezdze 1.6. przy starcie ze swiatel maja lekki szok, potem dowiaduja sie o co chodzi :D

a jesli chodzi o fele - wieksza fela to takze poprawa wlasnosci trakcyjnych auta, ale bez przesady, 20" w A4 nie sluzy juz do jazdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę latem na seryjnych alufelgach speedline:

http://img315.imageshack....pict02084oq.jpg

i gdybym miał je na coś zamieniać, to chyba tylko na takie 17 jak ma kolega Kężor.

sam jesteś Kężor :P Keżor jak już albo po prostu Janusz :D no ale fele mi sie trafiły bajka :D i są okrągłe :) bo czasem na giełdzie można fajne jajka kupić :] i sie potem ma masaż w aucie jak każde koło sie inaczej kręci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 wygladaja pieknie w a4 o ile nie stoji jak koza

No pieknie pieknie, ale w avancie chyba duzo lepiej niz w sedanie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co widziałem niedawno??? Takie felgi w których coś się kręci w środku i na klipach czarnych raperów są podstawą w samochodzie, noszą nazwe Spinner czy jakoś tak(mam nadzieje, że wiadomo o co chodzi). No, w każdy razie ja widziałem takie, ale...plastikowe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co widziałem niedawno??? Takie felgi w których coś się kręci w środku i na klipach czarnych raperów są podstawą w samochodzie, noszą nazwe Spinner czy jakoś tak(mam nadzieje, że wiadomo o co chodzi). No, w każdy razie ja widziałem takie, ale...plastikowe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :grin:

photo5.jpg

photo3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie spotkalem w lanosie niektore rzeczy pasuja do takich aut :lol: dobrze ze A4 takich nie maja :!: jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widzialem w opolu nowe polo na felgach 17 cali ze spinerami i gangstersko wygladalo ale gosc je zrobil ze smakiem i na stylizacje wydal pewnie drugie tyle co na auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek_A4, Napisz jakie ET jest tych felg bo domniemam, że to 18x8 cali ? Są wypaśne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witam kolege z Gorzowa ta druga fotka z mojego osiedla :)...

A co do alusow to aj jezdze narazie na orginalach ale mam zamiar je wymienic a te zostawic na zime... pewna osoba radzila mi zeby wlozyc do a4 16" bo 17" i 18" na Polskich drogach nie sa za dobre poniewaz zle dzialaja na zawieszenie ktore w a4 jest dosc delikatne i drogie przy wymianie. Nie wiem czy to prawda czy nie ale ta osoba zna sie na samochodach wiec narazie to mysle zeby wlozyc 16"... napewno odpadaja niskoprofilowane bo polskie drogi za szybko dobija alusy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witam kolege z Gorzowa ta druga fotka z mojego osiedla ...

A co do alusow to aj jezdze narazie na orginalach ale mam zamiar je wymienic a te zostawic na zime... pewna osoba radzila mi zeby wlozyc do a4 16" bo 17" i 18" na Polskich drogach nie sa za dobre poniewaz zle dzialaja na zawieszenie ktore w a4 jest dosc delikatne i drogie przy wymianie. Nie wiem czy to prawda czy nie ale ta osoba zna sie na samochodach wiec narazie to mysle zeby wlozyc 16"... napewno odpadaja niskoprofilowane bo polskie drogi za szybko dobija alusy ;D

Moze i ma racje, ale jak masz zakladac 16 to lepiej wogole :razz: 17 w A4 to standart , i nie jest wcale zle z komofortem, jazda super !! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...