[AFN+] Keżorowóz

keżor

haha ok to inaczej ja juz mam wszystko wtyczki, silniczki, reflektory :) teraz czkam na pomoc Janusza :) ktory pomoze mi sprawnie to wyciac i podpiac :) oczywiscie nie za darmo :naughty:

Co do folii to jest taka hurtowania kolo makro w katowicach handluja folia orocal czy jak ona sie zwie. I ceny maja takie ze za 2 mb foli zaplacilem tyle co na allegro za 50cm x25 cm :decayed:

Też tam kupowałem folie ostatnio :good:

dawno tu nic nie wrzucałem , także troche sie pochwale :P

nowy zderzak pomalowany , prosiaki zmieniłem z powrotem na te poprzednie felgi i to chyba wszystko

zdjęcia sponatan , ale wybieram sie niedługo na plenerek :naughty:

100_9429.JPG

100_9431.JPG

a tu jeszcze spy foto jak wygląda z wyrezanymi kratkami i halogejami ;]

ddd.jpg

Obecne felgi są zdecydowanie ładniejsze niż czarne prosiaki :good:

Podpowiedz koledze, żeby grill zmienił :wink4:

jak dla mnie naklejka a4klub do wywalenia z maski, a po drugie pomaluj grill odwrotnie czarna ramka / jasny znaczek, felgi moga być, reszta jest :kox:

to jest najlepsze miejsce na naklejkę :decayed:

dopóki to auto jest moje będe robił tak , żeby mi sie podobało , ale dzięki za opnie :decayed:

spoko loko :wink4: ja miałem kiedyś cały grill pomalowany na czarno i mi się podobało choc inni mówili ze to :sick3: teraz też tak myślę. Może kiedyś zmienisz zdanie tak jak ja.

P.S Opróżnij skrzynke :decayed:

mam w planie przymierzyć czarną maske , może wtedy zrobie grill tak jak pisałeś . bo koleś mi wbiegł pod auto i mam pogniecioną :thumbdown:

skrzynke już opróżniłem ;)

jakoś dziwnie leży ten zderzak :mysli:

to ori?

nie to nie ori , ale na wzór ori , widać przecież , że nie ma sprysków ;) ale jak widać , nic mu sie nie stało po potrąceniu pieszego , także jest dobry :decayed: a koleś doleciał do samej szyby :rolleyes:

P.S Opróżnij skrzynke :decayed:

bo sie dałeś przez forum przemaglować, ze cały czarny jest z doopy :tongue4:, i teraz sobie wmawiasz że tak jest lepiej :wink4:

Keżor teraz by stykło dokładeczki malnąć do tego zderzaka, bo bez tego srednio to wygląda :wink4:

P.S Opróżnij skrzynke :decayed:

wiem , niestety jest więcej blacharki do roboty ... także jak już odłoże kase to maluje całe auto. wszędzie sa jakieś miejsca do poprawek ;) kusi mnie bardzo czarny mat , ale wtedy pewnie starsi by mnie z domu wy***ali z "zniszczenie" samochodu :decayed: juz i tak mi cały cezon wbijali na te czarne prosiaki :decayed:

P.S Opróżnij skrzynke :decayed:

no ja ostatnio jak robiłem polerkę u siebie to też nie ma elementu do którego bym sie nie dowalił :disgust:, czarny mat byłby spoko, ale utrzymać to w czystości :naughty:

P.S Opróżnij skrzynke :decayed:

no jesli starzy Ci kupili fure, oplacaja ja i tankuja oraz serwisuja to sie nie dziwie :gwizdanie: :naughty::decayed: