Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFN+] Keżorowóz


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Cristoforo, ty to akurat se szukaj drzewnianej laski :P

Wiek: 75
:gwizdanie:

a poza tym nie widze w tych fotkach nic niemoralnego , po prostu dwie piękne Niunie :przebiegly:

taka laska zawsze bedzie tylko w jednej pozycji

a ja wole gibkie :decayed:

sorki za eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa czarna fela 18 toooo :kox: :kox: :kox: , wszystko na duży plus , zapodaj jeszcze esowy zderrzak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze najlepszym kierunkiem bedzie srebrnoczarny :good:

łazi mi od dawna po głowie , czarna macha i czarny dach , ale malować sie boje , bo nie da cie cofnąć :/ obkleić to troche wiocha, a maska z carbonu ( znajomy by mi wyklepał ) to mega duża kasa :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-w zabudowie jest, a właściwie było koło zapasowe, bo wywaliłem zabudowe bo jakoś nie grało , jak coś to moge sprzedać tą podłoge z dziurą pod głośnik 30cm. (zapas 18" , to wejdzie większa skrzynia to może zagra ;] )

sugerujesz że nie ma sensu się w to bawić i lepiej jakąś skrzynkę wmontować żeby grało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynka praktyczniejsza i szybsza w demontarzu , i jeśli skrzynke to lepiej zamknięta ,bo te z bassreflefem niosą na zewn auta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynka praktyczniejsza i szybsza w demontarzu , i jeśli skrzynke to lepiej zamknięta ,bo te z bassreflefem niosą na zewn auta .

No wlasnie ta zabudowa to taka srednio jednak funkcjonalna.. Bo trzeba uwazac na glosnik.. Pomysl o jakims zabezpieczeniu.. Kola zapasowego juz nie masz.. Pojedziesz gdzies z roztargnienia zapomniesz wstawic i klops..

Skrzynia basowa tez zajmuje duzo miejsca.. Bo jednak do Glosnika 32 cm no te 45 litrow musi byc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-w zabudowie jest, a właściwie było koło zapasowe, bo wywaliłem zabudowe bo jakoś nie grało , jak coś to moge sprzedać tą podłoge z dziurą pod głośnik 30cm. (zapas 18" , to wejdzie większa skrzynia to może zagra ;] )

sugerujesz że nie ma sensu się w to bawić i lepiej jakąś skrzynkę wmontować żeby grało :mysli:

no ta moja podłoga była 8cm wyżej niż ori a i tak w 15" feldze zmieściła sie tak mała skrzynia, że to nie grało , może jakby zrobić jakąś skrzynie z włókna i była by wykonana przez kogoś kto sie zna, lub po prostu wywalić zapas to było by ok. ale jak narazie mam skrzynie i jest git ;)

a co do praktyczności to praktyczniejsza była zabudowa dla mnie , bo czasami woże teczke rysunkową 100x70cm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-w zabudowie jest, a właściwie było koło zapasowe, bo wywaliłem zabudowe bo jakoś nie grało , jak coś to moge sprzedać tą podłoge z dziurą pod głośnik 30cm. (zapas 18" , to wejdzie większa skrzynia to może zagra ;] )

sugerujesz że nie ma sensu się w to bawić i lepiej jakąś skrzynkę wmontować żeby grało :mysli:

Mi sie wydaje ze dzwiek w skrzyni mimo wszystko bedzie duzo lepszy niz w takiej zabudowie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu coś do sedana :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/instalacja_car_audio_zabudowa_bagaznika_a4_b5_sedan-t12605.0.html

Dobra, jutro idę z miareczką do auta i knuje własny pomysł na skrzyneczkę - pewna wizja już jest :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu coś do sedana :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/instalacja_car_audio_zabudowa_bagaznika_a4_b5_sedan-t12605.0.html

Dobra, jutro idę z miareczką do auta i knuje własny pomysł na skrzyneczkę - pewna wizja już jest :cool1:

Ta w avancie super tu kurcze jak on tak szczelnie odcial kabine to jak ten dzwiek gra w niej??

Slyszal ktos moze kiedy ?? :)

Ale My tu nabrudzilismy sorry Keżor :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale My tu nabrudzilismy sorry Keżor :notworthy:

spoko, ale nie mnie sie bójcie :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 00:21_________________________________________________nowe fotki w pierwszym poście :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe zmiany, fajne fotki :good: tylko szkoda felg, bo były ekstra, a te teraz są takie sobie niestety... :disgust: czekamy na dalsze mody :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keżor to ile te ledziuchy Cię kosztowały? :gwizdanie: Tak w sumie? :rolleyes: Bardzo fajna sesja :good: Tylko ten przedni zderzak psuje cały efekt :disgust: Dolna dokładna wygląda fatalnie... Brak kratek trochę razi. A felga nie wygląda źle :) Ale mimo wszystko zmień na coś bardziej ori :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kężor, fajnie że zrobiłeś LEDy na ori częściach Audi a nie na wynalazkach z allegro. Radziłbym jednak dorobienie odpowiednich kratek maskujących na bazie ori z S6 lub tych, które miałeś oryginalnie w zderzaku. W tej chwili wygląda trochę goło.

Tak wyglądają ori kratki z S6 pasujące "górą" do LEDów. Resztę trzeba dociąć do Twojego zderzaka.

83e51bpo6.jpg

Pomocny wątek: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=155613&highlight=fog+grille

BTW: Witaj ponownie na forum :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem dość intensywnie o kratkach i chyba będa plastry miodu ala RS , tylko nie da sie znaleźć siatki, żeby nie wyglądała wieśniacko i żeby miał ładne duże oka. bo już ori boczne kratki wyciąłem tak, że są grubości kartki papieru i dalej nie chcą wejść przez te rury , a ich sie raczej nie pozbęde :tongue4:

co do felg , to mają ET 35 szerokość 8" i ciekawy wzór którego nigdy wcześniej , ani później nie spotkałem na drodze , także fajny wyróżnik :cool1: ale jak już pisałem za pare dni będe miał czarne felgi od S4 także będe wtedy myślał co zostawić :cool1:

a co do tego że lepsze były czarne 18ki to powiem tak , te 18ki miały szerokość 9" , wyłaziły poza obrys , przez co mam skorodowane błotniki z tyłu . felgi były lanserskei, ale bardzo złe dla auta. aha i przednie opony zdarły sie z jednej strony od błotnika a z drugiej od wahacza :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała aktualizacja :wink4:

stage 11:

-turbo AWX + FMIC + "lekki" kat =145koni i 328niutów , niestety moc ograniczona została wtryskami :(

8228813f6e24d57fm.jpg

-zdjęcie robione oczywiście na niemieckiej autostradzie jak wracałem z Vtechu :evil: i jak widać po obrotach więcej już nie pojedzie to auto , ale i tak jest :kox:

c76689714f903f3dm.jpg

-no i dostałem sie do elitarnego klubu BAT Klub member #20

no i pare fotek jakie udało mi sie ostatnio zrobić :)

17711103940da1d4m.jpg 90c6d3acda3819b3m.jpg 9b123cd8037be89bm.jpg 37a9f382758144e3m.jpg b1c7451b80294087m.jpg 262cb2ca955e3e57m.jpg

df46cc70cc07cf86m.jpg 455080dfd7e0b186m.jpg 3e2796fef5aa5cd1m.jpg d62637e721eb81bdm.jpg 02157be45d08378am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fotka mi sie podoba :good:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/455080dfd7e0b186.html tylko zmniejsz temperature barwy bo czerwonego jest troche za duzo :)

Wtryski zmieniasz?? Mój po modach też tyle gdzies pójdzie i koniec obrotów :disgust: przydała by sie skrzynia 6biegów :tongue4:

Gdzie kupowałes Fmic i ile cie wyniósł montaż tego ustrojstwa?? bo przymierzam sie do tej małej modyfikacji :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...