Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko zalezy od drivera :wink4:

mieszac mozna wszytkim, ale majac 300+KM miesza sie GRUBOOO :evil:

Opublikowano

Wszystko zalezy od drivera :wink4:

mieszac mozna wszytkim, ale majac 300+KM miesza sie GRUBOOO :evil:

no niewatpie :naughty: :naughty:

dlatego sie czasem zastanwiam nad m3 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: tylko mnie troche te 25l/100 przeraza

Opublikowano

tu az sie prosi o styl black&white

biale auto + czarne szyby, z gleba i na feldze 19" bylby mega kox :kox:

Furmanka konkretna tylko że klekot :confused4:

Gratulacje dobrego zakupu :notworthy: :notworthy:

KLEKOT ??

Oj Kolego, umów się gdzieś na jazdę próbną common railem i napisz to jeszcze raz

Wątpię, żebyś się odważył

Zdrowaś

K.

wiekszosc producentow wklada common-raile juz od 10 lat, a tu sa tylko 4 gary wiec raczej wesz82 nie ma czego sie obawiac

chyba ze porownujesz do PD, ale juz od dawna kazdy inny producent produkuje diesle z lepsza kultura pracy

Opublikowano
  • Autor

witam czy ktos wie czy da rade zamontowac do ekranu kolorowego seryjnego audi odtwarzacz filmow DVD w moim aucie(nie posiadam navi tylko kolorowy wyswietlacz )

interesowal sie ktos tym??

Pozdro

Opublikowano

witam czy ktos wie czy da rade zamontowac do ekranu kolorowego seryjnego audi odtwarzacz filmow DVD w moim aucie(nie posiadam navi tylko kolorowy wyswietlacz )

interesowal sie ktos tym??

Pozdro

ciekawa sprawa, sam bym sie na to pisał...

Opublikowano
  • Autor

No nikt chyba tego jeszcze nie robił ;)

PS

Sprężynki Eibach już zamówione

Na przyciemnianie szybek jade w przyszłym tygodniu....

Opublikowano

No nikt chyba tego jeszcze nie robił ;)

PS

Sprężynki Eibach już zamówione

Na przyciemnianie szybek jade w przyszłym tygodniu....

ja mam u siebie sprężyny Eibacha

tak się przyzwyczaiłem do twardego zawieszenia że jak ostatnio jechałem B8 na seryjnym zawieszeniu to tak jakby pontonem jechać

Opublikowano

Hmm... same sprezyny? A od kiedy to twarde zawieszenie? :kox:

Opublikowano

Hmm... same sprezyny? A od kiedy to twarde zawieszenie? :kox:

w porównaniu z serią to nawet bardzo twarde :cool1:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 16:36_________________________________________________poza tym z moim silnikiem były utwardzone amortyzatory więc same sprężyny były wystarczające

Opublikowano

Super autko, gratulacje :good:

Ktorys kolega pisal czarne felgi ale miom zdaniem biale lepiej pasuja.

Zapodaj ktores z tych i bedzie :good:

screenshot001zpw.jpg

screenshot002v.jpg

Opublikowano

Piękna furka , jak będą 19" to będzie :kox: szybki ciemne jak najbardziej będą pasować. :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szybki już przyciemnione :cool1:

img0467c.jpg

Sprezyny dotarły do mnie lecz montaż dopiero w przyszłym tygodniu z powodu braku czasu... :chytry:

Opublikowano

ile masz % ściemy? :naughty:

Opublikowano

super - szkoda że nie Avant ale bryczka :kox:

Opublikowano

Kacper na szczere gratki - ciemna szybka wygląda miód malina :naughty:

Jak to w pieniądzu wyszło - pochwali się może na PW u kogo i za ile?

Zdrowaś

K.

Opublikowano
  • Autor

No Ciemna szyba wygląda kozaczek :tongue4:

Przyciemniałem

W łodzi na ulicy wróblewskiego 92

Jak coś to pisać na PW...odpowiem

500pln płaciłem dlatego że dwa autka były robione..

Folia najlepsza jaka jest z dodatkiem tytanu..za bardzo sie na tym nie znam ale moge z czystym sumieniem polecić

Ps super wygląd i nie nagrzewa sie autko w środku :hi:

Pozdro

Opublikowano

B8 2.0 CR 170 KM wogóle nie jedzie :( szczególnie Q więc może lepiej, że nie ma Q, osobiście widziałem hamowanie takiej B8 w Q i miała 170 z groszem i 350 Nm i "stała" w miejscu w porównianiu z moim 166 KM i 375 Nm FWD ale to tak po za tematem :) ten silnik jest dziwnie nerwowy i jak bym dał tą kasę za ten efekt to był bym :wallbash:

ciekawe co piszesz ja tez mam takie odczucie jak troche pojezdzilem taka B8 CR 170KM Q i w stosunku do starego BRD z B7 to na prawde to nie jedzie.Ciekawe tez po porozmawialem sobe troszke z Compotami jak bylem u nich i tez nie byli zachwyceni tym silnikiem i mowili ze cos z niem nie tak.Zdecydowanie polecali 143 i zrobie programu.Efekty o wiele lepsze.

A tak poza to autko sliczne kolor felga wszystko gra :cool1:

Opublikowano

Możliwe, że DPF na maxa ogranicza ten silniczek.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:shocked:

o ja jebie ;( ;(

Opublikowano

już druga B8 na forum poturbowana... ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.