Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

współczuję ... ile air bag'ów się otworzyło ?

Opublikowano

o kurcze... nieciekawie.

Najważniejsze że Ty jesteś cały.

Auto to tylko kawał blachy...

Opublikowano

O żesz kurvva! Ja pierd0le! Zabiłbym! :angry:

Opublikowano

przykra sprawa ... ale to wkońcu tylko samochód.

Nie wygląda to tragicznie - naprawią i będzie jak nówka :good:

Opublikowano

Ehh... wspolczucie. Tymbardziej, ze to nowe auto...

Duze szkody? Bo na zdjeciach nie widac za wiele.

Opublikowano
:shocked: ja pier..... :shocked:
Opublikowano

ehh Ci ludzie to ciągle jacys zamyśleni :wallbash: to nie wsiadac za kółko jak sie mysli o pi....

współczuje :confused4:

a jakie sa obrazenia dokładnie?

Opublikowano

przykra sprawa :confused4:

Opublikowano

współczuje! najwazniejsze, że Ty jesteś cały. Auto nie wygląda tragicznie, popukają, pochuchają i będzie git!

Głowa do góry! :good:

Opublikowano

Fatum jakieś wisi nad niuniami czy co?

Współczucia ale ważne, że Ty jesteś cały.

Opublikowano

No nie ciekawie, ale jak koledzy juz pisali, Twoje zycie i zdrowie jest najwazniejszym aspektem. Szkoda auta ale to tylko przedmiot.

Z racji tego ze fura nowa dostaniesz moze z ubezpieczalni pozadna kase, fure sprzedasz i moze jeszcze na tym interesie zarobisz to kupisz nowa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy tak sie zastanawiam nad nowa furka i nie mam pojecia co:D

Myśle nad nowym TT 2.0TFSI

co sądzicie o tym??

Opublikowano

Myśle nad nowym TT 2.0TFSI

co sądzicie o tym??

silnik fajny :naughty: ale zostałbym przy budzie B8 :cool1:

Opublikowano

Koledzy tak sie zastanawiam nad nowa furka i nie mam pojecia co:D

Myśle nad nowym TT 2.0TFSI

co sądzicie o tym??

bierz A5 i będzie :good:

Opublikowano

Taka przesiadka ... z b8 do TT :(:no: To juz lepiej rzeczywiscie to A5 lyknac. TT mi sie osobiscie srednio podoba wciaz uwazam ze to "damski" samochod :decayed: .

Opublikowano

Koledzy tak sie zastanawiam nad nowa furka i nie mam pojecia co:D

Myśle nad nowym TT 2.0TFSI

co sądzicie o tym??

Troche takim pojezdzilem.Auto fajnie , fajnie przyspiesza ( ten 2.0 TFSI to naprawde swietny motor ) prowadzenie na duzy + skrzynia chodzi fajnie a dzwiek wydechu rewelka.Na tym jednak plusy sie koncza. Auto jest to mega niepraktyczne i generalnie to auto raczej dla kobiety niez dal faceta.Wyglada sie w nim jak pupa i dla mnie to byl niezly obciach gdziekolwiek sie nim pokazac :rolleyes:

Opublikowano

A4 Allroad ew. A5 :)

Opublikowano

A5 3.0 TDI to za***ista sprawa wiem z autopsji :wink4:

Opublikowano

Popieram Tobiego - jak już to A5, ale do tego małego dziadostwa ??

Po B-8 , toć to skandal przecież :cool1:

Zdrowaś

K.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.