Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Navigation Plus od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zmusić navi do pokazywania komunikatów na FISie??? Zamontowałem tuner TMC, wszystkie informacje z radia wyświetla, ale jakoś nie pokazują mi się informację o trasie :mysli:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie czy to jest nawigacja DX?

eafbfa2694dd24ae.jpg 69dc81316ab95da9.jpg

Sprzedajacy w aukcji napisal ze ma do tego mape polski z lektorem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

DXy mają numery katalogowe kończące się literkami E i G. Sprawdź na wlepie i będziesz wiedział :wink4:

Opublikowano
  • Autor

30.04.99 myślę że non dx[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 16:31_________________________________________________

Jak zmusić navi do pokazywania komunikatów na FISie??? Zamontowałem tuner TMC, wszystkie informacje z radia wyświetla, ale jakoś nie pokazują mi się informację o trasie :mysli:

a co TY chcesz mieć jaką informację? strzałek tam nie będzie, to nie mała navi :mysli:

Opublikowano

30.04.99 myślę że non dx[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 16:31_________________________________________________

Jak zmusić navi do pokazywania komunikatów na FISie??? Zamontowałem tuner TMC, wszystkie informacje z radia wyświetla, ale jakoś nie pokazują mi się informację o trasie :mysli:

a co TY chcesz mieć jaką informację? strzałek tam nie będzie, to nie mała navi :mysli:

no właśnie powinny być strzałki chyba (jak na małej navi)

Opublikowano
  • Autor

nie sądzę... nie w B5

Opublikowano

Ja niedługo będę montował Navi plusa i bawił się z FISem więc dam znać co z tego wyszło :wink4:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 00:58_________________________________________________Jeśli jest ktoś zainteresowany ma na sprzedaż konsole i kosz pod radio/navi 2 din, w b.dobrym stanie. Oferta ważna przez max. 2 dni :wink4:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

jak jest nawigation plus po niemiecku czy można zmienić w ustawieniach na polski czy trzeba wgrać jakiegoś softa?

Opublikowano

michał navigation plus, trzeba wgrać polski język (mam znajomego co takie rzeczy robi)

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie montażu navi (będę montował VW MFD w VW MK4) czy do uruchomienia navi oprócz anteny muszę kupić adapter plug&play ?

Antena: http://allegro.pl/item1098179895_antena_gps_przewod_5m_wtyk_smb_90_vw_audi_seat.html

Adapter: http://allegro.pl/item1110471519_plug_play_adapter_vw_mfd_i_audi_navi_plus.html

Opublikowano

Panowie polski soft jest dostepny w neice i szkoda kaski zeby za niego placic. Adapter nie jest potrzebny. Potrzebujesz kostki tylko (ja uzylem od tasmy od dysku) podpinasz tam sygnal gala oraz zasilanie

Opublikowano

Mam jeszcze prośbę możecie mi podpowiedzieć jak to dokładnie podpiąć navi w vw golfie 4 tzn. mam już antenę GPS ale to wiadomo gdzie podpiąć tylko nie wiem gdzie najlepiej zamontować tą antenę macie jakieś foto gdzie taką dokładaną antenę najlepiej zamontować (na podszybiu czy gdzie?). No i jeszcze ten sygnał GALA oraz zasilanie gdzie podpiąć do tego czarnego złącza i z której wtyki sygnał gala i zasilanie ?

Załączam fotkę tyłu navi którą podpinam:

PXsKS.jpg

Opublikowano

Co do anteny mogę Ci tylko podpowiedzieć że najlepiej na podszybiu tam gdzie masz naklejkę rejestracyjną lub jeśli masz szyber to gdzieś koło niego wciśnij jeśli się da.

Opublikowano

Antena eleganco wchodzi za zegarami i jej nie widac

Opublikowano

Za zegarami to znaczy jak ?! mam wyciągnąć zegary i pod kokpitem ? a jak z podłączeniem ?

Opublikowano

Za zegrami jest taka szczelina. I tam wsadzilem antene i jest ok.

Opublikowano

Montując ją przy szybie zapewniasz lepsze połączenie i wyjeżdżając np. z garażu podziemnego antena szybciej się łączy.

Opublikowano

Akurat.... Sprawdzalem ilosc dostepnych satelit i pokazuje 6-7 :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Navi MFD VW w MK4 zamontowana:

Antene zamontowałem przy prawym słupku na podszybiu, do navi podpiąłem dwa przewody GALE oraz zasilanie z wtyczki zasilającej od radia wykorzystując wtyczkę na 2 piny z płyty głównej od kompa.

GALA pin 1 we wtyczce zasilającej od radia podpinamy pod pin 5 (DFA_L) w złączu 26-pinowym od navi.

Zasilanie S_KOMT pin 4 we wtyczce zasilającej od radia podpinamy pod pin 4 (KL.15) w złączu 26-pinowym od navi.

Navi działa, poprawnie nawiguje, nie przeprowadzałem żadnej kalibracji chyba sama się skalibowała także dzięki koledzy za podpowiedzi.

Zaoszczędziłem ok. 60 zł bo nie kupiłem tego adaptera p&p :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.