Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Navigation Plus od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2013 płyta CD

to rns-d ma wsparcie w dalszym ciagu czy to po prostuu nie ma rózniczy czy płytka jest do rnsd czy rnse?

Opublikowano
dobra to ide do auta po nr;-)

ok mam

nie wiem czy to ten nr

4B0 035 192 K

Navi DX z A6

Opublikowano
dobra to ide do auta po nr;-)

ok mam

nie wiem czy to ten nr

4B0 035 192 K

Navi DX z A6[/QUNo włąsnie więc skąd problem z płytą;-/ Widzę ze coraz więcej części mam z A6 bo sterownik ABS też mam z A6;-)

Opublikowano
2013 płyta CD

to rns-d ma wsparcie w dalszym ciagu czy to po prostuu nie ma rózniczy czy płytka jest do rnsd czy rnse?

Mapy do rns-e są na DVD-DL 8,5 gb a do rns-d zwykła cd 700 mb

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

Może brudny laser lub wypalony to częsta przypadłość rns-d

Opublikowano

Tom A4 widzę że kumaty jesteś w tych rzeczach to może podpowiesz mi czy jest sens ładowania ori Tunera?? No na forum nie ma nikt płytki z mapą?? mogę nawet odkupić ale żeby działała;-)

Opublikowano

Sensu nie ma ładować tunera bo i tak już nie ma tv analogowej no chyba ze przez tuner chcesz podpiąć DVD lub cos w tym stylu co do map to jest tak ze ciężko nagrać i nie na każdym rns chce ruszyć ja miałem taki przypadek ze po nagraniu u mnie smigala elegancko a na drugim nie chciała ruszyć

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Tuner to zbędny wydatek tv analogowa już nie działa , a kupywać tuner tylko po to aby zniknął komunikat o braku tunera to bezsens chyba że chcesz kamere cofania zakładać lub dvd tak jak misiek547 napisał. Sprawdź czy laser jest czysty.

Opublikowano

ale zawsze jest cyfrowa tv, mozna cos podzialać w tym temacie :decayed:

Opublikowano

niby tak ale trzeba by sporo sprzętu skompletować tuner analogowy, tuner cyfrowy antena i troche zabawy z kabelkologią to tak na szybko a zawsze coś wyjdzie.

Opublikowano
ale zawsze jest cyfrowa tv, mozna cos podzialać w tym temacie :decayed:

No racja tez można coś pokombinowac

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Czy jak podlaczymy kamere cofania pod navi to w momencie wrzucenia wstecznego obraz sie zmieni? Czy rnse dopiero tak to obsluguje? :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dopiero rns-e w rns d nie ma sygnału sterującego gdzie podpiąć

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Dopiero rns-e w rns d nie ma sygnału sterującego gdzie podpiąć

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

To czemu w adapterach multimedialnych do rnsd na allegro pisza o podlaczeniu kamery cofania? :whistling:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

bo jest możliwość podłączenia do tego adaptera kamery cofania ale już nie napisali że rns-d nie posiada wejścia sygnału na przełączenie się w tryb kamery

Opublikowano

aha czyli nie ma opcji obejsc zrobić by była kamera cofania?

Opublikowano

z tego co się dowiedziałem to sam byś musiał przełączać na TV czy coś w tym stylu.

Opublikowano

Tez troche bez sensu...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

a prbował może już ktoś przeprowadzić taki eksperyment z ta kamerą cofania?

Opublikowano

znalazłem na innym forum że jednak można uruchomić start kamery cofania po włączeniu wstecznego co prawda w mfd ale to bratnie navi więc warto sprawdzić. Podesłałem link na pw :wink:

Opublikowano
znalazłem na innym forum że jednak można uruchomić start kamery cofania po włączeniu wstecznego co prawda w mfd ale to bratnie navi więc warto sprawdzić. Podesłałem link na pw :wink:

Podeślij mi też jak mozesz

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.