Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami


lnn

Znaczki na tylnej klapie  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Znaczki na tylnej klapie



Rekomendowane odpowiedzi

wlasneio zaraz chce zdejmowac znaczki ale...

zastanawia mnie to. http://lltek.com/images/uhaustek/uhausa4b5/uh_ICA48D_06_sedan_deckspoiler_zz.jpg czy tak ciekawiej by nie wygladalo? Gdybym przeniosl znaczki nizej?

mam wlasnie dylemat, czy cisnac je w dol, czy skasowac w ogole :D tylko OOOO zostawic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co sie komu podoba.

Jak dla mnie najladniej klapa wyglada jak jest tylko OOOO :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje podgrzalem suszarka i dalo sie recznie oderwac.Lakier sie nie uszkodzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co sie komu podoba.

Jak dla mnie najladniej klapa wyglada jak jest tylko OOOO :cool1:

jako, że Bieniek zawsze ma racje :kox:

MyStory, ściągaj znaczki, o wiele fajniej to wygląda!! przynajmniej zawsze tajemnicą dla innych jest to co masz pod maską :kox:

ale OOOO musi zostać, grill bez OOOO to dramat :blink:

zrób tą suszarką, przecież nie roztopisz lakieru, tylko sam klej :cool1:

a i poza tym to może byś się na spocie pojawił ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

mam wielka prośbe do kogoś kto ma B5 w avancie (najlepiej 1.6) i ma pełne oznaczenia na klapie. Obecnie mam całkiem łysą klape i to akurat mi się podoba ale wpadłem na pomysł, żeby być jeszcze bardziej cichociemnym (szczególnie ze za 2 tyg. bedzie program na 310km/450-60nm) i chce zalozyc komplet oznaczeń OOOO A4 1.6 (kupilem juz używki, żeby wyglądało jeszcze bardziej realnie). :)

Czy dałby rade ktoś wymierzyć dokładne miejsca przyklejenia tych znaczków? tak zebym mógł swoje umieścic w idealnie fabrycznych miejscach. Bede bardzo wdzięczny :D

i juz nie moge sie doczekac min wielu gosci w mocnych furkach objechanych przez 1.6 w karawanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

mam wielka prośbe do kogoś kto ma B5 w avancie (najlepiej 1.6) i ma pełne oznaczenia na klapie. Obecnie mam całkiem łysą klape i to akurat mi się podoba ale wpadłem na pomysł, żeby być jeszcze bardziej cichociemnym (szczególnie ze za 2 tyg. bedzie program na 310km/450-60nm) i chce zalozyc komplet oznaczeń OOOO A4 1.6 (kupilem juz używki, żeby wyglądało jeszcze bardziej realnie). :)

Czy dałby rade ktoś wymierzyć dokładne miejsca przyklejenia tych znaczków? tak zebym mógł swoje umieścic w idealnie fabrycznych miejscach. Bede bardzo wdzięczny :D

i juz nie moge sie doczekac min wielu gosci w mocnych furkach objechanych przez 1.6 w karawanie :)

:polew: dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i załóż seryjne zderzaki, chociaż jak ktoś nie jest w temacie to nie pozna s4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rurki zostaja 2 bo tak jest ladniej niz jedna szeroka w to miejsce :)

no i zderzaki tez zostaja bo mi sie podobaja duzo bardziej niz od A4. A jak ktos ma sie poznac to i tak pozna chociazby po felgach (chociaz mozna sobie zmienic) po wiekszych hamulcach - a to juz się rzuca w oczy no i po niebieskim wnętrzu typowym dla eSy.

Ale zdecydowana większość gosci w dobrych autach nie bedzie mogla spac po nocach ze ich objechalo 1.6 :) i takie jest moje zalozenie. duzo w środku, mało na pokaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i.KALI.i., moim zdaniem to slaby pomysl... takie oznaczenie 1.6 tylko bedzie szpecic tak fajne auto jak S4. Po 1 - sporo ludzi nawet nie wie co to jest "S4", po 2 - jak ktos nawet ma minimalna wiedze, to i tak po zderzakach/felgach/niskim zawiasie bedzie wiedzial, ze to nie jest zadne 1.6... Zdejmij oznaczenia, zostaw czysta klape i heja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czysta klape mam teraz. a po naklejeniu znaczków zawsze moge je ładnie zdjąć i znów nie będzie śladu. A chce chociaż troche tak pojeździć, żeby zobaczyć miny ludzi i samemu się przekonać czy aż taki stopień wtajemniczenia w szybko a niepozornie mi odpowiada. To nie jest aerograf czy inne malunki tylko znaczki więc moge je nawet 5 minut po założeniu zdjąć :)

To jak? wymierzy mi to ktoś? :)

EDIT:

Wklejam zdjęcie o które wymiary mi dokładnie chodzi:

tyesyznaczki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam chyba gdzieś znaczki od 1.8 , moc wcale nie wieksza niż w 1.6 :kox::polew::kox:

Kali Sprawdzić w domu ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...