Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Nagaro Blue S4 320PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, Moje S4 320PS,chip-tuning, sprzęgło rs4, turbo-timer, kolor Nagaro Blue.

Auto z rocznika 1998, przyjechało ze Szwajcari gdzie przeszło kilka modyfikacji, chip-tuning, strumienice, ostatnio było wymienione sprzęgło od rs4, tarcze hamulcowe większe od seryjnych wentylowane, w planach cały układ hamulcowy w oplocie, przebieg w tej chwili 160TKM, skrzynia oczywiście manualna,

0bc0224897fa4974m.jpg

f60faf511580a1bdm.jpg

aff9c8d38760fb2fm.jpg

73bae12e1605c12cm.jpg

72d20c8890f340b3m.jpg

d641273bdb4cee6dm.jpg

Opublikowano

więcej fotek i więcej opisu

Opublikowano

No proszę - kolejny sedan :) Gratulacje :)

Opublikowano

Ładniutki. :kox:

Opublikowano

Sliczna, ten motorek, kolor .... Yhm...

Szkoda tylko ze nie kombi ale kazdy lubi to co lubi ;)

Gratuluje wyboru i zycze bez awaryjnej jazdy ;)

Opublikowano

fajny kolorek taki niespotykany przynajmniej dla mnie :) silniczek tez spoko :> pozdrawiam

Opublikowano

Zapodaj więcej fotek tego gada :naughty: no i 320KM po sofcie to ładnie jak masz i jak możesz to wklej wykres ciekawy jestem momentu :)

Pytanko: ta moc jest osiągnięta na Coolerach z S4 czy z RS4??

Opublikowano

Ee, no ladnie, ladnie, kolorek też odpowiedni, jedyny jaki toleruje w Eskach, oprócz czarnego oczywiście..:-)

Też jestem ciekaw wykresu, wklej jak masz albo zrobisz..:-) I oczywiście prosimy o więcej fotek..:P

I dołaczam się do pytania przedmówcy, jakie coolery?

Ale ogólnie super, pozdrawiam..:)

Opublikowano

teraz moje zdanie: zajebis*a :kox:

Opublikowano

niunia rewela tylko pozazdroscic :wink4: . kolorek ok, bedzie latwo ciebie rozpoznac na drodze :good:

Opublikowano

Nagaro Blue to chyba najlepszy kolor dla Audi :D

Opublikowano

Piękna i do tego w sedanie :kox:

Opublikowano

dobrze ze sedanik :kox: :kox:

lubię patrzeć na es'y :kox:

naprawde fajna... choć kolorek nie dla mnie :tongue4:

Opublikowano

Kolorek prawie tak ładny jak mój - szkoda, że nie avant.

Opublikowano

koks :> rewela kolorek :rolleyes: fajnie że sedan :tongue4:

Opublikowano

narazie nie posiadam wykresów, nie mam pojecia narazie na jakich coolerach jest to wyciągnięte, pzdr.

to skad wiesz ze ona ma 320Ps?? Tak juz poza tym to sliczna nest :) Jedyny kolor do ktorego pasuje ta wlasnie tapicerka moim zdaniem :)
Opublikowano

narazie nie posiadam wykresów, nie mam pojecia narazie na jakich coolerach jest to wyciągnięte, pzdr.

to skad wiesz ze ona ma 320Ps?? Tak juz poza tym to sliczna nest :) Jedyny kolor do ktorego pasuje ta wlasnie tapicerka moim zdaniem :)

Wlasnie mialem o to spytac, heh, masz jakis wykres na te 320, jakies papiery, czy ktos Ci powiedzial ze jest, a Ty łyknales?

Nie to ze pytamy jakos zlosliwie ale z czystej ciekawosci.:P

I pstryknij fotki tych tarcz hamulcowych jesli mozna, pewnie nie tylko ja chetnie zerkne..:-)

Opublikowano
  • Autor

Moc mówi sama za siebie :evil: , w dokumentach jest wbite tez 235 kW, wybieram się także na hamownie więc jak bede miał wykresy to będzie na papierze.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piekny wozik... nawet ladniejszy od mojego bo ten kolor jest mega :kox: Wlasnie tak rozmyslam, czy swojego nie przemalowac :gwizdanie:

Limousine FTW!

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.