Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GROM-CAR ELECTRO

w Ratułowie w okolicach zakopanego

na terenie Podhala najlepszy chiptuner

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 587,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co sądzicie o tym tunerze Cyffer autoelektronika. Współpracują z GOODHOPE TEAM z Pleszewa.

Opublikowano

Zna ktoś Fabrykę Mocy z Lublina? Stosunkowo nie dawno otwarta firma.

Opublikowano
Zna ktoś Fabrykę Mocy z Lublina? Stosunkowo nie dawno otwarta firma.

Kolega CTV jest z Fabryki Mocy... ale jak chcesz stroić silnik AEB to zapomnij...

Opublikowano
Zna ktoś Fabrykę Mocy z Lublina? Stosunkowo nie dawno otwarta firma.

Kolega CTV jest z Fabryki Mocy... ale jak chcesz stroić silnik AEB to zapomnij...

Zgadza sie :)

Opublikowano

Bardziej mi chodzi o ich hamownie :-) ja swojego parcha stroję gdzie indziej :-)

Kiedyś z ciekawości pytałem tam ile za strojenie AEB biorą to stwierdzili, że się zajmują i 1500 to kosztuje.

Opublikowano

Skromnie mowiac najlepsza hamownia w polsce,zapraszam na naszego fb,zobaczysz nasza prace,pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To co mam robić jestem z Częstochowy chcę konkretnego moda. Co dalel fachowcy stwierdźą. Z Rogalem kiepski kontakt (na urlopie) a tak wogóle co polecacie po modźie czyli następny krok w (BKN) bez DPF . Pozdro.

Opublikowano

Cze co radzicie czekać na Rogala (urlop) czy dogadywać temat z Aligatorem? A po remapie co byście radzili żeby autko fajnie śmigało (zmiana turbo,IC,wydech).

A co myślicie o Firmie "Modpro" Bielsko jeden koleś mnie namawia i zapewnia. Pozdro:shock3:

Opublikowano

Masz na miejscu Best performance

Opublikowano

witam czy opinia o "rogalotti" Rperformance jest nadal taka dobra jak z poczatku tego watku? jezdze audi a4 2.0 TDI 170 KM allroad i szukam firmy godnej polecenia. dzieki

Opublikowano
witam czy opinia o "rogalotti" Rperformance jest nadal taka dobra jak z poczatku tego watku? jezdze audi a4 2.0 TDI 170 KM allroad i szukam firmy godnej polecenia. dzieki

z czystym sumieniem mozna polecic:wink:

Opublikowano
witam czy opinia o "rogalotti" Rperformance jest nadal taka dobra jak z poczatku tego watku? jezdze audi a4 2.0 TDI 170 KM allroad i szukam firmy godnej polecenia. dzieki

z czystym sumieniem mozna polecic:wink:

dzieki niedlugo sie do nich wybiore

Opublikowano

a ma ktos kontakt na tego Rogala ? ma On swoja strone WWW, jak z nim sie skontakotowac? z gory dzieki

Opublikowano
a ma ktos kontakt na tego Rogala ? ma On swoja strone WWW, jak z nim sie skontakotowac? z gory dzieki

google nie posiada?

CHIPTUNING R-Performance

Opublikowano

a ktos moze sie wypowiedziec o firmie "kreator mocy" w warszawie?

Opublikowano
a ktos moze sie wypowiedziec o firmie "kreator mocy" w warszawie?

lepiej jezdzic seria

Opublikowano
a ktos moze sie wypowiedziec o firmie "kreator mocy" w warszawie?

lepiej jezdzic seria

+1:wink:

Opublikowano
a ktos moze sie wypowiedziec o firmie "kreator mocy" w warszawie?

lepiej jezdzic seria

hahahhahahahaha :polew::polew::polew::kox::thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.