Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jakie ma opinie KREATOR MOCY ?

Kreator Mocy

ul. Młodnicka 31

04-239 Warszawa

Chip tuning, podniesienie mocy, usuwanie filtra dpf, filtr cząstek stałych

Chcesz tam jechać czy już byłeś??

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolega chce usuwać filtr cząsteczek stałych. Dobrą cene mają.

Opublikowano

W czym chce DPF usunąć? Śmiało może jechac:wink:

Opublikowano

Kolego, on ma 1.9 TDI 115KM, A4 B7.

Objawy - przybywa oleju. (Nie ubywa chłodziwa.)

wymieniane były uszczelniacze pompowtrysków ale to nie pomogło.

Ma do wyboru

Alta Racing - aktualnoœci

Zapraszam do nas , diagnostyka , usuniecie dpf z komputera oraz wyjecie zapchanego wkładu + bezpieczny

chiptuning zajmuje 1 dzień pracy i kosztuje w pakiecie 1500 pln, na gotowo.

Zapraszam Tomek Alta Racing

Chip tuning, podniesienie mocy, usuwanie filtra dpf, filtr cząstek stałych

Zacząć trzeba od diagnozy. Przybywanie ropy w oleju w tych silnikach jest najczęściej spowodowane zbyt częstą procedurą wypalania filtra. To jest do sprawdzenia. Koszt diagnozy w naszej firmie to max 100 PLN. Ewentualny koszt usunięcia filtra wraz z przeprogramowaniem sterownika oraz podniesieniem Nm (eco tuning) i pomiarami na hamowni podwoziowej to 1500 PLN. Rafał Jaruzelski - KREATOR MOCY
Opublikowano

Jedź do Kreatora powołaj się na Adriana z VW i będzie inna rozmowa:wink:

Opublikowano

Ja od 7lat korzystam z usług Tune-up naprawde polecam nigdy mnie chłopaki nie zawiedli.

Opublikowano

witam i co wybrałes jaka firme?

Opublikowano

Witam koledzy

Podpowiedzcie gdzie można w okolicach Katowic zwiększyć moc?

Opublikowano
Witam koledzy

Podpowiedzcie gdzie można w okolicach Katowic zwiększyć moc?

U Grzegorza http://a4-klub.pl/slaskie-91/grupowy-chiptuning-hamownia-dyno-rybnik-anderllh-279885/ ewentualnie drożej dynosoft.

Opublikowano

gdzie dobrze robią (chip- tuning ) np w łodzi ?

Opublikowano

tylko CompSport w Łodzi nie ma hamowni

Opublikowano

Panowie, czy do RPerformance na Mineralną to można się dodzwonić jakoś? Na maile nie odpisują, tel wyłączone. Co jest? Chcę zrobić program w 320D a nie bardzo wiem gdzie. Chyba że mi poleci ktoś sprawdzony warsztat?

Opublikowano

Ja też próbuję się do nich dobić i cisza.

Próbuje jakieś grupowe w Wawie ogarnąć.

a co myślicie o Kreatorach Mocy?

Opublikowano

Kreator też ogarnie Ci furę:wink:

Opublikowano

Dodzwoniłem się i termin mam na 27.05

Opublikowano

Witam , wiem że to strona o dobrych tunerach in że większość tutaj tylko pyta ale ja od siebie chciałem polecić forumowicza Gregor10 robiłem u niego softa i powiem szczerze jak ktoś ma 1.8 T i chce mieć dobrze zrobiony program z głową to polecam , co prawda kreski u mnie nie są powalające ale kreski nie jeżdżą a auto się zbiera na 6 tak jak na seri na 4 , Polecam:wink:

Opublikowano

Kunio, jaka cena? Pytałeś może o szansę na grupowy?

Opublikowano

1200pln. Nie pytałem, ale jak będę to mogę podpytać

Opublikowano
1200pln. Nie pytałem, ale jak będę to mogę podpytać

Jesteś z WWE ?? Masz na miejscu hamownie:) PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.