Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robił ktoś mapę itp w Poniatowej u kolegi Daron7. Jeżeli tak prosił bym o opinię.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robił ktoś mapę itp w Poniatowej u kolegi Daron7. Jeżeli tak prosił bym o opinię.

Ja robiłem i polecam, żadnych problemów z autem po programie ;)

Opublikowano

Dużo mocy Ci przybyło, czuć różnice?

Opublikowano

Dużo mocy Ci przybyło, czuć różnice?

W serii miałem coś koło 120hp. Po programie 150hp i 350 NM. Auto fajnie jedzie czuć pierdyknięcie momentu ;)

Edytowane przez pablo15005

Opublikowano

Dużo mocy Ci przybyło, czuć różnice?

W serii miałem coś koło 120hp. Po programie 150hp i 350 NM. Auto fajnie jedzie czuć pierdyknięcie momentu ;)

Jadę we wtorek do nich. Głównie to chodzi mi o zmianę mapy startowej (ciężej pali na ciepłym) ale i moc też potrzebna :)

Dam znać co i jak

Opublikowano

Wstaw nowy rozrusznik i będzie palił na ciepłym jak nowy. Po co orac soft przy winie rozrusznika?

Opublikowano

Rozrusznik i akumulator w pożądku, temat już przerabiałem dogłębnie. Ne jest to kręcenie kilka sekund tylko ułamki sekundy więcej niż na zimnym, ale denerwuje. Wszystko zawarte jest w cenie to i to poprawią.

Opublikowano

Rozrusznik i akumulator w pożądku, temat już przerabiałem dogłębnie. Ne jest to kręcenie kilka sekund tylko ułamki sekundy więcej niż na zimnym, ale denerwuje. Wszystko zawarte jest w cenie to i to poprawią.

Jedz bez wahania do Darka z Poniatowej takie TDI-ki to robi z zamkniętymi oczami... ;)

Opublikowano

Rozrusznik i akumulator w pożądku, temat już przerabiałem dogłębnie. Ne jest to kręcenie kilka sekund tylko ułamki sekundy więcej niż na zimnym, ale denerwuje. Wszystko zawarte jest w cenie to i to poprawią.

Jedz bez wahania do Darka z Poniatowej takie TDI-ki to robi z zamkniętymi oczami... ;)

No chłopak ma niesamowite pojęcie, pierwszy raz byłem na programie ale jego wiedza normalnie szok, jakby posługiwał się kalkulatorem na kompie bez żadnego zastanowienia zawahania itp. Człowiek wie czym się zajmuje i z czym to się je.

Edytowane przez pablo15005

Opublikowano

Rozrusznik i akumulator w pożądku, temat już przerabiałem dogłębnie. Ne jest to kręcenie kilka sekund tylko ułamki sekundy więcej niż na zimnym, ale denerwuje. Wszystko zawarte jest w cenie to i to poprawią.

Jedz bez wahania do Darka z Poniatowej takie TDI-ki to robi z zamkniętymi oczami... ;)

No chłopak ma niesamowite pojęcie, pierwszy raz byłem na programie ale jego wiedza normalnie szok, jakby posługiwał się kalkulatorem na kompie bez żadnego zastanowienia zawahania itp. Człowiek wie czym się zajmuje i z czym to się je.

Potwierdzam i polecam Darka (Daron7)

Program zrobiony, autko fajnie lata :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

W W-wie lub bliskich okolicach, kogo byście polecili do ogarnięcia "benzyny" ;) ?

Opublikowano

Mr-Motors na Mineralnej

Opublikowano

MR-Motors nie robi 1.8T które nie idą po kablu.

Jak nie znajdziesz nikogo to zapraszam do mnie , robię każde 1.8T jakie tylko jeździ :)

Opublikowano

Zastanawiam sie nad chipem w Tune - UP Gdańsk :) tunerem jest Roob . Polecacie ?

Opublikowano

Zastanawiam sie nad chipem w Tune - UP Gdańsk :) tunerem jest Roob . Polecacie ?

Było piedylion razy.........wystraczy poszukac i poczytać

Opublikowano

Zastanawiam sie nad chipem w Tune - UP Gdańsk :) tunerem jest Roob . Polecacie ?

robert ogarnie ci furę koncertowo ;) ...będziesz zadowolony

Opublikowano

Zastanawiam sie nad chipem w Tune - UP Gdańsk :) tunerem jest Roob . Polecacie ?

Nie ma co się zastanawiać tylko jechać i robić, Rob ogarnie Ci tego AVF-a TipTop z zamkniętymi oczami.

Opublikowano

MR-Motors nie robi 1.8T które nie idą po kablu.

Jak nie znajdziesz nikogo to zapraszam do mnie , robię każde 1.8T jakie tylko jeździ :)

Dzięki :thumbup1: dlaczego jesteś tak daleko.... ;) , a o kreatorze mocy ktoś może powiedzieć dobre słowo (czy nie bardzo) ?

Opublikowano

MR-Motors nie robi 1.8T które nie idą po kablu.

Jak nie znajdziesz nikogo to zapraszam do mnie , robię każde 1.8T jakie tylko jeździ :)

Dzięki :thumbup1: dlaczego jesteś tak daleko.... ;) , a o kreatorze mocy ktoś może powiedzieć dobre słowo (czy nie bardzo) ?

Kiedy ja się rozglądałem to o kreatorach same kiepskie opinie slyszalem

Opublikowano

szukam kogoś w radomiu i okolicach, warszawa też wchodzi w grę, daleko nie jest , poradzicie kogoś , jaki to koszt do 1.9 tdi AFV ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.