Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktoś był może w ztr tuning w łodzi na puszkina 80??

jeśli tak to proszę o jakiś komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie kogo polecicie z okolic Lublina ???

Chce zrobić sam program w 1.8t , jakis czas temu dzwonilem do Fabryki Mocy w Lublinie i krzykneli 1500 zł , chyba troche zadrogo jak za sam program... ludzie piszą ze da rade zrobić za 800 900 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fabryki Mocy w Lublinie i krzykneli 1500 zł
Niech się cenią jeśli tym na życie zarabiają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo polecicie z okolic Lublina ???

Chce zrobić sam program w 1.8t , jakis czas temu dzwonilem do Fabryki Mocy w Lublinie i krzykneli 1500 zł , chyba troche zadrogo jak za sam program... ludzie piszą ze da rade zrobić za 800 900 zł...

Polecam Daron7 z tego forum, choć on tu mało zagląda. Jest to chłopak z Poniatowej ale naprawdę ogarnia temat i w miarę dobra cena. Jak chcesz to mogę ci wysłać nr telefonu na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, ale chyba wole zrobic to na hamowni ... mozecie cos powiedzieć o http://ame-tuning.pl/??

On ma hamownie, będziesz miał wykres itp. Ludzie z całej Polski do niego przyjeżdżają. Ale twoja sprawa jak chcesz przepłacać za logo itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panów :) Przeglądałem kilka wątków i ten temat ;) Chcę podnieść moc w mojej a4 b6 1.9 tdi seria :) Z tego co wyczytalem to z moich okolic (strzelce opolskie) dużo ludzi poleca Aligatora z Katowic Dynosoft :) Będzie to dobry wybór czy polecacie kogoś innego z moich okolic :)

Panowie a Ctr-tuning zabrze ?

Edytowane przez tipmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie kogo polecicie z okolic Lublina ???

Prochip z Nałęczowa, polecam :) robiłem 3 lata temu A6 1.9 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow. Poszukuje kogos dobrego do podniesienia mocy w 1.9TDI AVF z Wlkp (jestem z okolic Konina) jesli bedzie ktos naprawde dobry jestem w stanie dojechac ok 300km.

Czy Rogalotti z WWE zajmuje sie tym jeszcze ? (widze sporo dobrych opini o nim od Was) Jesli tak moze ktos podac namiar do niego??

Z gory dzieki!

Edytowane przez dawid93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow. Poszukuje kogos dobrego do podniesienia mocy w 1.9TDI AVF z Wlkp (jestem z okolic Konina) jesli bedzie ktos naprawde dobry jestem w stanie dojechac ok 300km.

Czy Rogalotti z WWE zajmuje sie tym jeszcze ? (widze sporo dobrych opini o nim od Was) Jesli tak moze ktos podac namiar do niego??

Z gory dzieki!

Skontaktuj się z naszym forumowym kolegą "juby_p" z Płocka, nie masz strasznie daleko. Piotrek mocno ogarnia te tematy, a do tego w rozsądnej cenie. Softy pisze indywidualnie pod klienta, a nie jakieś gotowce. Moje auto wyszło spod jego ręki, a także wielu innych osób. Polecam Ci go :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, ale chyba wole zrobic to na hamowni ... mozecie cos powiedzieć o http://ame-tuning.pl/??

Jedz do kolegi Daron7 ogarnie Ci temat na 100% chyba że chcesz przepłacać...

Witam kolegow. Poszukuje kogos dobrego do podniesienia mocy w 1.9TDI AVF z Wlkp (jestem z okolic Konina) jesli bedzie ktos naprawde dobry jestem w stanie dojechac ok 300km.

Czy Rogalotti z WWE zajmuje sie tym jeszcze ? (widze sporo dobrych opini o nim od Was) Jesli tak moze ktos podac namiar do niego??

Z gory dzieki!

Rogalotti jest z Warszawy a nie z WWE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up. Zadałem te same pytanie i cisza :) daynsoft all igator Katowice, albo ctr tuning zabrze :) U tych drugich jestem umówiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CompSport Bielsko-Biała Stage2 do 2.0TFSI czyli DP+program = 4000zł. :shock3: Moim skromnym zdaniem Panom z CS ostatnie upały trochę zaszkodziły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dzieki, ale chyba wole zrobic to na hamowni ... mozecie cos powiedzieć o ame-tuning.pl??



Jedz do kolegi Daron7 ogarnie Ci temat na 100% chyba że chcesz przepłacać...

Przestań ...mam dobre ceny .....jeśli ktoś chce soft pod auto z hamownią obciążeniową ...w lubelskim nie znajdzie taniej .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosze o sugestie ws tunerow z grodu Kraka

1 Compsport Krakow

2. TTC Tuning

3. GCS Tuning

W TTC, robiłem standardowy remap, a poźniej kolejny pod większe graty. Złego słowa nie powiem. Auto bez awaryjnie jeździło. Daniel wie co robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje kogos z Łodzi bądź okolic kto madrze zrobilby program do 1.8t 163km bfb? Mozecie koledzy kogos polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...