Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Z łódzkiego: wywalenie 2sondy lambda + sai programowo, diagnoza auta i chip (auto kupione już po chipie w Niemczech przez abt) to kogo byście polecili? Auto smiga na pb+lpg. Znalazłem compsport, glab, tc performance, ztr tuning, któryś z powyższych?

Edytowane przez ew89cia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

G lab , można też COmsport lecz tam nie oszukujmy się ceny będą wyższe ze względu na firmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj jade popytac, tam też miałem podjechac. Gdzie uderzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli chodzi o Śląsk, mogę polecić tę firmę http://grandservice.pl/

Byłem z nich bardzo zadowolony. Robota wykonana była szybko, sprawnie, cenowo - było ok, choć dopiero później się dowiedziałem, że miałem szansę na zniżkę, ale generalnie byłem szczerze zadowolony.

Dla zainteresowanych zostawiam dane do kontaktu

GRAND SERVICE
Koziegłówki, ul. Myszkowska 21
42-350 Koziegłowy

tel/fax.: 34/3140004, 882010069

http://grandservice.pl/kontakt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam EDC chiptuinig wsadzili swoje turbo miał być pewniak a był bubel Auto na 5tys km wzięło 4litru oleju i co Nawet nie poczuwali się do poprawek straciłem kupę kasy nerwów i czasu przez nich. NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo,ale z czystym sumieniem moge polecic kolege ktory tutaj juz nie jednemu zrobil programik i nie jeden wraca do niego z kolejnymi projektami...

U niego nie ma lipy.

Mowa o Ciahciahu.

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam EDC chiptuinig wsadzili swoje turbo miał być pewniak a był bubel Auto na 5tys km wzięło 4litru oleju i co Nawet nie poczuwali się do poprawek straciłem kupę kasy nerwów i czasu przez nich. NIE POLECAM

Witaj.

W gwoli wyjaśnień dla szerszej publiki co by był pełen obraz sytuacji.

Ja tylko zrobiłem program pod to turbo i za to mi zapłaciłeś ;) . Turbo zakładałeś u Krzyśka w garażu (nie jest zatrudniony w mojej firmie, jest tylko osobą, którą polecam jeśli chodzi o takie rzeczy i jemu płaciłeś za turbo nie mi .To, że polecam nie znaczy , że moja firma bierze pełną odpowiedzialność za to co zostało u Ciebie zamontowane przez polecaną osobę.

Po drugie, z tego co wiem turbo oddałeś i została Ci zwrócona kasa (więc wypada to napisać :) ) - jak dokładnie się rozliczyliście , nie wiem, to już jest między Wami.. Po trzecie z tego co wiem turbo jest na testach w innym aucie i jak na razie nie ubywa ani gram oleju.

Jest jeszcze kilka innych rzeczy , które powinienem opisać jak przebiegała cała sytuacja (włącznie z Twoim zachowaniem w mojej firmie przy innych klientach ), ale w niczym to nie pomoże, swoją opinię napisałeś.

Ty jesteś niezadowolony i masz prawo , z tym , że nie widzę podstaw abyś obwiniał za to moją firmę.

Pozdrawiam i mam nadzieję , że auto nie pobiera już oleju.

P.S

Wypada też napisać , że byłeś raz u Krzyśka z tym problemem i okazało się że wywala olej przez odmę co jest spotykane w tych silnikach. Podobno podmieniłeś na inną i nie było różnicy . Wtedy chyba zostałeś zaproszony ponownie na wymontowanie turbosprężarki i sprawdzenie - odmówiłeś, twierdząc , że drugi raz przyjeżdżać nie będziesz bo masz za daleko (120 km w obie strony).

Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy tak się sprzeczac w nieskończoność.

Ale powiem tyle że znacie się tyle co inni wam powiedzą i co wyczytacie z forum!

Mam nowe turbo i swoją starą odme(pokrywe silnika) zrobiłem 2tys km olej "stan" na turbo od Pana Krzyśka dolalem już 1L przez tyle km!!!!

Ja nie czuje się winny niczemu powiedziałem co czułem i zrobił bym to jeszcze raz.

Jeśli się kogoś poleca to bierze się też za to odpowiedzialność a nie ma się w d*pie i robi się wszystko tylko żeby nie Twoja czy Krzysztofa Wina!

PROGRAM I DIAGNOSTYKA +WYMIANA TURBINY TO W OGÓLE JAKAS POMYLKAAA! Nigdy więcej!

I teraz tą zjeba....Tubrbo wsadziliscie do kolejnego klijenta? BRAWO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy tak się sprzeczac w nieskończoność.

Ale powiem tyle że znacie się tyle co inni wam powiedzą i co wyczytacie z forum!

Mam nowe turbo i swoją starą odme(pokrywe silnika) zrobiłem 2tys km olej "stan" na turbo od Pana Krzyśka dolalem już 1L przez tyle km!!!!

Ja nie czuje się winny niczemu powiedziałem co czułem i zrobił bym to jeszcze raz.

Jeśli się kogoś poleca to bierze się też za to odpowiedzialność a nie ma się w d*pie i robi się wszystko tylko żeby nie Twoja czy Krzysztofa Wina!

PROGRAM I DIAGNOSTYKA +WYMIANA TURBINY TO W OGÓLE JAKAS POMYLKAAA! Nigdy więcej!

I teraz tą zjeba....Tubrbo wsadziliscie do kolejnego klijenta? BRAWO!!!

no wlasnie nie turbo jezdzi w mojej a4 i nie zachowuj sie jak pa..nt powiem tylko tyle na 1 tys km oleju nie ubylo nic wiec nie pisz glopot olej to mniales ale pezd turbina wiec raczej to nie wina turbiny

i co ja bede pisal skoro ty nie rozruzniasz c**ja z zpalcem zycze powodzenia i proponuje zakup beczki oleju

:hi:

bo ubytki oleju na pewno nie byly przez turbo mnostwo oleju mniales przed turbina :grin:

Edytowane przez krzysiek1606
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , a ja byłem u pana Jarola z Zabrza - i powiem tak : od tej wizyty nie mam zamiaru jechać już do kogoś innego :

-umówiłem się na środę - w poniedziałek pan jarek zadzwonił -i zapytał się czy mogę podjechać już we wtorek że on sobie już mój samochód zdiagnozuje

- po diagnozie pan Jarek stwierdził że najpierw trzeba wyczyścić zmienną geometrie ponieważ inaczej nie ma sensu robić programu ponieważ turbo przeładowuje,

umówiłem się na środę na godzinę 16.00 - o godzinie 16.50 turbo było już wyjęte ...... ani przez moment nie miałem wrażenia / strachu że pan jarek nie wie co robi , diagnoza okazała sie trafna - z rozebraniem turbiny pan Jarek nawet na moment nie miał żadnych trudności - o godzinie 18.30 turbina była wyczyszczona i zamontowana w samochodzie wraz z kompletem nowych uszczelek : ( pan jarek przewiózł mnie swoim leonem ...... polecam - to powinien każdy dostać w ramach programu ;)

i zaczeło się strojenie - jak oglądałem co pan jarek tam robi na tym komputerze = to robiło wrażenie

- wyszło 165 ps / 380 nm

-egr działa tylko na jałowym, później już nie ;)

-poprawione odpalanie na ciepłym

cena taka że jak zadzwoniłem do innej firmy - to za to samo to policzyli tyle że tu u pana Jarka zostało mi jeszcze 300 zł na następny mod ,

będą to większe hamulce które też mi zrobi Pan jarol

z czystym sumieniem polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przymierzam się do chipa i mam dylemat gdzie z tym się udać, mianowicie polecono mi dwie firmy jedna PGtuning z Żuromina lub Costum Garage z Radzanowa (Piotr Nowicki).
I czy jeśli zmienię wtryski ze standardowych z AVJ na te 320cc to auto odpali aby dojechać na warsztat.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samych wtryskach 190 w porywach do 200, masz auto przygotowane, np. DP albo sprawdzona drożność kata jeśli jest. Jeżeli wkładasz tylko wtryski warto też wyczyścić ic. Wtedy te 200 bardziej realne. Wtryski możesz włożyć, auto pojedzie.

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info zastanawiałem się czy ogarnie Piotr benzynę bo widziałem same wykresy z tdi.
Zacząłem powolutku ale na chwile obecną zrobiłem w aucie dp, turbo hybrydę K04 bo stara padła i FMIC do tego te wtryski 320 chce wsadzić i mam nadzieje na te 200 kucy aby nie przesadzać może aby to dobrze hulało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada, coś około 220 koni możesz ugrać na tych wtryskach. Ale na Twoim miejscu dałbym większe wtryski bo po co dwa razy na program latać. W przyszłości gdybyś zdecydował się na lpg łatwiej Ci będzie bo wyregulować a na tych 320 będą na granicy zapętlenia.

Nie doczytałem że masz już lpg ;) gaz masz mocny? Powyżej 200 koni czasem może brakować.

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych modyfikacjach spokojnie możesz ugrać +220 KM jeżeli Twoje lpg też jest do tego przystosowane, to wrócisz od tunera "nowym" samochodem, u mnie na seryjnych wtryskach ugrałem 191 KM i 309Nm teraz kuupuję większe i zakładam drugi IC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gazem właśnie może być różnie teoretycznie gazownik twierdził że powinien ogarnąć te 200 km, wtryski hany tez powinny dać rade ale ale jak to wyjdzie to nie wiem planuje podjechać na program jakoś 30/3,08 więc wtedy zobaczymy co z tego wszystkiego udało się ugrać i na ile tak naprawdę motor jest zdrowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...