Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , TUNE UP lub Turbo elita GDAŃSK jakieś opinie warto oddać im auto ??

TUNE UP zawsze i wszędzie, z tego co słyszałem Robert właśnie nabył nowe rolki :)

Elita softy z tego co wiem zleca podwykonawcy ale to nie znaczy że coś partolą, nie znam, nie korzystałem (filmy mnie leczą) ale opinie mają dobrą

Dla mnie Robert to uczciwość i profesjonalizm, Elita to krzyk młodości..

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam szukam jakiegoś bardzo dobrego chiptunera do PB+LPG(KME) w mazowieckim lub lubelskim, większość fachowców zajmuje się tylko dieslem lub PB. Bardzo do gustu przypadł mi gregor10, ale ten człowiek jest 400km ode mnie, dlatego może jest tutaj w okolic ktoś równie poważny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy skąd dokładnie jesteś.. Jest paru dobrych ale gdzie najbliżej to nie wiem (brak miejscowości zamieszkania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://chiptuning.poznan.pl/index.htmktoś tu robił i może polecić? Miałem robić w TuneForce ale zawołali taką cenę, że mi kapcie spadły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam jakiegoś bardzo dobrego chiptunera do PB+LPG(KME) w mazowieckim lub lubelskim, większość fachowców zajmuje się tylko dieslem lub PB. Bardzo do gustu przypadł mi gregor10, ale ten człowiek jest 400km ode mnie, dlatego może jest tutaj w okolic ktoś równie poważny ?

https://m.facebook.com/Wwe-Tuning-965484956801511/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli szukacie kogos sprawdzonego w okolicach Łodzi (rzut beretem bo autostradka do turku i juz jestescie) czy ogolnie z rejonu Wielkopolska polecam zaklad genowefagarage.pl ktory miesci sie na trasie Turek - Konin na starej drodze nr 2 (miejscowosc Genowefa) ich strona: http://genowefagarage.pl/

stroilem u chlopakow swoje auto, gdzie bylo poddane dosc sporym modyfikacja i nie bylo latwo a jednak dali rade jestem zadowolony :) wiedze maja ogromna przez wieloletnie doswiadczenie z najrozniejszymi autami, maja swoj warsztat, swiadcza duzo uslug - chiptuning, swapy, wydechy, intercoolery ogolnie chlopaki orkiestra , na stronie mozna sobie przejrzec ich projekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś DZIAŁAJĄCY kontakt do gregor10?

E-mail milczy, telefon milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś DZIAŁAJĄCY kontakt do gregor10?

E-mail milczy, telefon milczy.

Grzesiek albo wstaje dopiero albo się na drugi bok przewraca:) po południu próbuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś DZIAŁAJĄCY kontakt do gregor10?

E-mail milczy, telefon milczy.

Grzesiek albo wstaje dopiero albo się na drugi bok przewraca:) po południu próbuj.

Próbowałem o różnych godzinach i ni jak nie idzie się dodzwonić, ale dzięki za info.

Udało się w końcu przez PW.

Edytowane przez scq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś opinie o BRK-Tuning Inowrocła VS. TDI-RACING Brodnica ??? czy lepiej kawałek dalej do Otwocka sie wybrac do Spankiego. Autko to B6 1,9tdi AVF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka na Śląsku to polecam naszego forumowego kolegę JAROL-a z Zabrza. Naprawde przykłada się do tego co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać marcin1203 to pojechałbym do spanky bylem osobiście u niego i mogę polecić, a miałem trochę kilometrów do zrobienia z Bytomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, napewno rozważe opcje się wybrać do Otwocka do Spanky. bo jakoś mało opinii na temat BRK-Tuning Inowrocła czy TDI-RACING Brodnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja do BRK się zraziłem po tym jak nie ogarnęli mi mojego auta w trakcie swapu był problemy z pompą paliwa ( miałem 2.0 TFSI teraz 1.8 T ) silnik w aucie wszystko podłączone tylko z ta pompą był problemy mieli wystroić( bo większe wtryski wpadły przy okazji i parę innych pierdół ) i chipa zrobić NIE OGARNĘLI !!

Fakt nie wzięli ani grosza ale nie potrzeby przestój był ....

Teraz jak odsapnę finansowo na CHIPA jadę do Strefa Tuningu , Soft Caru lub V Tech pomorze ( przy okazji maja rolki 4x4 )

A co do Brodnicy o ile dobrze kojarzę bo słyszałem ,że ten koleś robi tylko CHIPY i seryjnych motorów jak masz turbo lub coś zmienione na większe to nie ruszy ( o ile to ten bo może jest więcej firm w mieści )

Pozdrawiam

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G-Lab

https://www.facebook.com/glabpl

btw.

U mnie BRK podejście drugie dzisiaj od rana walczą puki co tel nie dzwoni .....

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS tuning

http://www.rs-tuning.pl/

Niedaleko Żywca , polecam

Robiłem u nich A4 B7 2.0 BRD ( Usuniecie dpf z kompa i mechanicznie , chip)

U mnie koszt wyniósł 1100zł komplet z hamownią i dpf , ogolnie za całość .

Samochód postawiłem o 11 a o 18 odebrałem ( tego samego dnia )

na termin czekałem tydzień :) samochód po całym zabiegu odżył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...