Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Kto może polecić dobrego chiptunera w okolicach Poznań-Piła-Bydgoszcz który ogarnie mi program w silniku 2.0tdi (CAGA) z multitronikiem. 

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 587,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany,jakiś warsztat w Częstochowie co ogarnie mojego ARL'a?

Wysłane z s8

Opublikowano
1 godzinę temu, chudy13101980 napisał:

Pany,jakiś warsztat w Częstochowie co ogarnie mojego ARL'a?

Wysłane z s8
 

Auto sport Skoda ul. Jesienna

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jakieś opinie na temat firmy Dieselsoft Płock ????

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎02 o 00:03, sebul napisał:

Napisalem do aligatora...1500 zl za podniesienie 25 koni to nie dla mnie :)

Jak jeszcze nie zrobiłes softa to zapraszam na strojenie do mnie. 

Cena za strojenie EDC15 to na chwilę obecną 600zł z pomiarem mocy

Tu masz przykładowe moje projekty:

https://www.facebook.com/jarolchiptuning

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kogo polecicie w okolicach kujawsko pomorskiego zastanawiam sie nad brk z inowroclawia albo tune up z gdanska co polecicie?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 9/8/2017 o 02:12, dudek6 napisał:

Kogo polecicie w okolicach kujawsko pomorskiego zastanawiam sie nad brk z inowroclawia albo tune up z gdanska co polecicie?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Tune-Up jak najbardziej ok ale ceny maja dość duże.
Tylko nie TurboElita... :facepalm:

Jak na EDC15 polecam https://www.facebook.com/Barthezz2/

Powiedz ze jestes od Goldena z Elblaga to da Ci dobrą cenę :)

Edytowane przez golden87

Opublikowano
W dniu 25.08.2017 o 21:48, Jarol napisał:

Jak jeszcze nie zrobiłes softa to zapraszam na strojenie do mnie. 

Cena za strojenie EDC15 to na chwilę obecną 600zł z pomiarem mocy

Tu masz przykładowe moje projekty:

https://www.facebook.com/jarolchiptuning

A ile by ci to zajelo czasu  ?:)

Opublikowano

Okolice Katowic 1.8t + hybryda gdzie najlepiej stroić CTR, Frog(tutaj digitun stroi) albo VTR bo nie wiem co jeszcze albo który z nich

Opublikowano
W dniu ‎2017‎-‎09‎-‎13 o 10:20, sebul napisał:

A ile by ci to zajelo czasu  ?:)

Strojenie seryjnego auta z pomiarem mocy zajmuje 4 do 6 gdzin.

Opublikowano

Poleci ktoś kogoś kto ogarnia chip w wielkopolsce ?

Edytowane przez stepien1997
przejęzyczenie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, 

Zbieram się do chipa mojego CAGB. 

W okolicy znalazłem http://vtech.pl/ ktoś może korzystał z ich usług? Ewentualnie znacie jakich dobrych tunerów z, Małopolski? Jeżdżenie przez pół Polski odpada, gdyż mam tylko 2 tyg urlopu w kraju i czasu nie wystarczy :(

 

 

Z góry dziękuję

Opublikowano

A do Płocka daleko masz ? może Piotr Nowacki. Jests bardzo dobry 

Opublikowano

Rzut beretm od szeroko pojetej "Malopolski" jest Jasło, a tam gregor - czego chciec wiecej? Tylko on to pewnie ma zapisy za pol roku w przod ;)

VTECH... to jest masówka, zero zaangazowania tylko gotowce, gotowce, gotowce...

Opublikowano

Vtech aboslutnie odradzam, wgrywaja gotowce średniej lub słabej jakości.

To chyba najgorsza firma tuningowa jaką znam.

 

 

Opublikowano

Niestety jestem w domu tylko od 21 grudnia do 5 stycznia, w między czasie święta i chyba nie znajdę czasu żeby jechać do Płocka, czy Jasła (Jasło jeszcze nie aż tak źle ;) tylko czas mnie goni) dziękuję za odradzenie v-tech,bede ich omijal. 

A ma ktoś może jakieś doświadczenia z http://www.ttc.pl/index.php też w Krakowie? Czy poprostu darować sobie i pogodzić z tym że nie uda mi się tego zrobić dobrze w tym terminie, a lepiej nie mieć chipa niż mieć słabego jakościowo. 

P. S. Właśnie sprawdziłem i do Jasła mam podobna odległość jak do Krakowa. Ma ktoś może kontakt jakoś do tego Gregora? Czy na forum szukać użytkownika o takim nicku? Może akurat znajdzie termin i wrescie będzie czym wyprzedzić ;)

Z góry dziękuję :)

Edytowane przez teenes

Opublikowano
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Stage1 dla 1.8T w okolicach Rzeszowa ktoś mi dobrze zrobi ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 16.09.2017 o 20:41, stepien1997 napisał:

Poleci ktoś kogoś kto ogarnia chip w wielkopolsce ?

udało się zrobić? coś polecisz ?

Opublikowano

Nie robiłem bo sprzedałem w sumie auto bo plany się pozmieniąły. Ale z zdobytych info to z następnym autem udam się do goodhoope koło pleszewa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.