Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 hours ago, przem8 said:

Pogadaj z Karolem z softmod performance.

Karol niestety odpada. Bardzo się obraził gdy pokazałem mu ten słynny projekt A4 Avant CCWA z audi-sport, mówiąc co bym chciał osiagnąć ?

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 589,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum więc gdy coś robię nie tak to proszę o podpowiedź. Szukam osoby strojącej komputerowo autka, która nie wgrywa gotowej mapy tylko robi wszystko od podstaw. Najlepiej w mieście Białystok +/- KILKA kilometrów od białego. W moim AUDI a4 b7 1,9 TDI 116KM BRB z dpf 2007r były regenerowane pompowtryski bo auto już ledwo jechało. Osoba regenerująca moje pompki zaproponowała mi wymianę końcówek na wydajniejsze (wzm 1043) i powstał problem ( nie wiedziałem, że na seryjnych końcówkach można osiągnąć 150KM z dpf i na seryjnej turbinie ). Chiptuner, który wgrywa mapy gotowce nie podjął się tej roboty. Kolejna osoba robiła program i nie zrobiła tego dobrze auto ma mało mocy i telepie go na zimnym silniku. Proszę o Pomoc i radę osób, które znają się w tym temacie żebym wyszedł na prostą i cieszył się sprawną i trochę mocniejszą audiczką. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 29.06.2020 o 22:35, creesteN napisał:

Witam,

Interesuje mnie kilka przerobek w CCWA 3.0TDI. Chcialbym zalozyc pompe CP3, downpipe, FMIC i wszystko wystroic. Skrzynia s-tronic, dobrze by bylo tez poprawic jej prace tuningiem.

Kogo polecacie, w calej Polsce? Czy wie ktos cos o BizonGarage, ewentualnie Dieselsoft? Jade z Lublina, ale moge gdziekolwiek w Polsce.

W Warszawie @adrian998998 lub pod Warszawą @spanky . W drugą stronę Polski @gregor10 . @soul87 w Lublinie.

W dniu 3.08.2020 o 11:40, gajdus7 napisał:

Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum więc gdy coś robię nie tak to proszę o podpowiedź. Szukam osoby strojącej komputerowo autka, która nie wgrywa gotowej mapy tylko robi wszystko od podstaw. Najlepiej w mieście Białystok +/- KILKA kilometrów od białego. W moim AUDI a4 b7 1,9 TDI 116KM BRB z dpf 2007r były regenerowane pompowtryski bo auto już ledwo jechało. Osoba regenerująca moje pompki zaproponowała mi wymianę końcówek na wydajniejsze (wzm 1043) i powstał problem ( nie wiedziałem, że na seryjnych końcówkach można osiągnąć 150KM z dpf i na seryjnej turbinie ). Chiptuner, który wgrywa mapy gotowce nie podjął się tej roboty. Kolejna osoba robiła program i nie zrobiła tego dobrze auto ma mało mocy i telepie go na zimnym silniku. Proszę o Pomoc i radę osób, które znają się w tym temacie żebym wyszedł na prostą i cieszył się sprawną i trochę mocniejszą audiczką. 

Możesz spróbować dogadać się z @adrian998998 .

Edytowane przez george

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 28.08.2020 o 00:19, george napisał:

Możesz spróbować dogadać się z @adrian998998 .

Dziękuję. Zagadam, zapytam. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
Dzień dobry

Chce zrobic chip a4 cagc mam na oku 3 tunerów w mojej okolicy : SynekTune ,Emsetup , Kreator mocy. Czy możecie mi powiedzieć czy ktoś was robił u nich swoją b8 i poleca któregoś??

Pozdrawian

Opublikowano
7 godzin temu, pinki192 napisał:
Dzień dobry

Chce zrobic chip a4 cagc mam na oku 3 tunerów w mojej okolicy : SynekTune ,Emsetup , Kreator mocy. Czy możecie mi powiedzieć czy ktoś was robił u nich swoją b8 i poleca któregoś??

Pozdrawian

@spanky w Otwocku. EDC chiptuning.

Opublikowano

A do kogo z lubelskiego się zgłosić do zawirusowania tdika? Znalazłem co prawda gdzieś tu ze dwóch ludzi ale tam mowa była o benzynce.

Opublikowano
4 minuty temu, Pieterb napisał:

A do kogo z lubelskiego się zgłosić do zawirusowania tdika? Znalazłem co prawda gdzieś tu ze dwóch ludzi ale tam mowa była o benzynce.

Daron z Poniatowej albo Karol z softmod.

Opublikowano

oki dzięki za szybko odzew :thumbup1: już znalazłem kolegów :banan:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Solidny tuner z Dolnegośląska? Jelenia Góra, Legnica, Wrocław? Pacjent 1.8t BFB quattro po modach. Pozdro :dance:

Opublikowano
6 godzin temu, Nitrous97 napisał:

Solidny tuner z Dolnegośląska? Jelenia Góra, Legnica, Wrocław? Pacjent 1.8t BFB quattro po modach. Pozdro :dance:

Jedź do Jeleniej do Reptune. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, a jak wygląda sytuacja w Gorzowie i okolicach? Tfsi 2.0 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie do kogo na chiptuning 1.8t AWT woj. lubelskie? 

Opublikowano

Soul87, Galetto (softmod performance), daron z poniatowej. 

Opublikowano
23 godziny temu, StrusLbn napisał:

Panowie do kogo na chiptuning 1.8t AWT woj. lubelskie? 

Widzę że lokalizacja Lublin to tylko kierunek Tomaszowice Kolonia do @Galetto z Soft-Mod Performance :) 

 

WWW.FACEBOOK.COM

SOFT-MOD Performance, Kolonia Tomaszowice, Lublin, Poland. 4271 osób lubi to · 76 osób mówi o tym · 2 użytkowników tu było. CHIPTUNING!!! HAMOWNIA 4x4!!! LUBLIN!!! Profesjonalne podejście...

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy do kogo postawić TDI-ka AVF w Opolskim ?  Jestem z okolic Strzelec Opolskich więc np. Gliwice też wchodzą  w grę ;) 

Opublikowano
W dniu 14.05.2021 o 10:51, speedster2000 napisał:

Koledzy do kogo postawić TDI-ka AVF w Opolskim ?  Jestem z okolic Strzelec Opolskich więc np. Gliwice też wchodzą  w grę ;) 

Grzegorz Dawiec z Rybnika @anderllh 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Kojarzy ktoś kogoś w łodzkim albo okolicy kto ogarnia 3.0 TDI Stronic po 2011r?

Edytowane przez Emejcz

Opublikowano

Genowefa Garage

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Kogo polecacie okolice Białegostoku  nawet do Wawki mogę podskoczyć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.