Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kogo polecicie z Warszawy i okolic do 1.8 TFSI ?

Cofnij się kilka stron Kolego, o warszawskich z tego tematu można już książkę napisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie przeczytałem połowę tej książki... ten tego nie robi, tamten nie robi po kablu, ten ma odległe terminy a kolejny to ma słabą cenę..., że już właśnie sobie ponarzekam, że kolega z Lublina robi z hamownią za 900 zł... a warszawka chce 1600...

Ok wysłałem maile wszystkim wymienionym z okolic wawy, zobaczymy kto ma najlepszą cenę i rozsądny termin :) szkoda, że nie mamy gdzieś jakiejś forumowej zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już Ci mogę powiedzieć, że na 90% Rogal Ci nie odpisze z braku czasu;) ja robiłem u niego swój program i nie mogę narzekać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto stroi , a kto robi to co innego , taki mały szczegół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci mi ktoś może we Wro lub okolice (do 50km) dobrą hamownie 4x4 za rozsądną kase ? bo jak mi w Ecuproject powiedzieli 300 zł i nawet nie maja AFR bo się popsuła ( :( ) a za sprawdzenie kanału 33 podczas pomiaru kazali dopłacać to się wy***ałem na plecy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze piz*a.ja za logi dynamicznie zapłaciłem 300 zł w k sporcie do tego jeszcze nic mi nie dał tylko powiedział wporzo jest a dziś bym się sądził z wiedzą która zdobyłem mając 1.8 T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier.. to Ty dopiero dałeś sie wyruchać :D

no, ale wiedza przychodzi z czasem..

Edytowane przez Imhotet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam http://gregor10.pl/z Jasła oraz RS-Motorsport Rzeszów.u Gregora robiło kilku znajomych i sa zadowolenie,ja afn robiłem w rs i mam to czego oczekiwałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy takie krótkie pytanie. Jak długo trwa proces chipowania autka 1.9TDI? I szacunkowy koszt (myślę o koledze Rolagotti) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Czy posiada ktoś jakieś doświadczenia z firmą: Digitech z Katowic? www.chiptuning.auto.pl

Będę wdzięczny za każdą opinię, bo wybieram się niebawem i chciałbym poznać wasze zdanie..

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ktoś poleci kogoś z okolic Bielska np. z naszego forum do chipa w afn ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem was zapytać co możecie powiedzieć o tej firmie: https://www.facebook.com/powersoftPL

Miał ktoś styczność z tą firmą?

Ewentualnie gdzie w małopolsce (najlepiej okolice Zakopane, Nowy Targ) można zrobić dobry chip i mieć pewność że nie jest to jakaś amatorszczyzna?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ktoś poleci kogoś z okolic Bielska np. z naszego forum do chipa w afn ?

Pozdrawiam

Jak nie znajdziesz nikogo z forum to podjedz do compsportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych ze śląska jedyną słuszną opcją jest DIGITUN w Czechowicach Dziedzicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam dobrego chiptunera z Łodzi lub okolic. Kogo byście polecili do mojego AFN-a.

Myślałem nawet żeby skoczyć do tej Wawy do Rogalotti-ego ale nie mogę znaleźć żadnych namiarów na niego podobno na Mineralnej się zamknął zakład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam dobrego chiptunera z Łodzi lub okolic. Kogo byście polecili do mojego AFN-a.

Myślałem nawet żeby skoczyć do tej Wawy do Rogalotti-ego ale nie mogę znaleźć żadnych namiarów na niego podobno na Mineralnej się zamknął zakład.

Do Płocka daleko nie masz, więc polecę Ci naszego forumowicza "juby_p". Piotrek mocno ogarnia temat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam dobrego chiptunera z Łodzi lub okolic. Kogo byście polecili do mojego AFN-a.

Myślałem nawet żeby skoczyć do tej Wawy do Rogalotti-ego ale nie mogę znaleźć żadnych namiarów na niego podobno na Mineralnej się zamknął zakład.

Do Płocka daleko nie masz, więc polecę Ci naszego forumowicza "juby_p". Piotrek mocno ogarnia temat :good:

Albo na południe do Otwocka, do Spanky-ego.

Rogal, raczej nie robi już AFN-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na strojeniu u Adriana z WWE-Tuning który jest klubowiczem a4 :) Muszę przyznać, że Adrian reprezentuje profesjonalne podejście do tematu. W aucie mam instalacje LPG więc miałem kilka życzeń co do strojenia. Auto wystrojone według mojej prośby. Na początku okazało się, że w aucie nie domagało kilka rzeczy. Szybka diagnostyka, pełne wsparcie przy usunięciu usterek. Pewnie wyjdzie laurka, ale jestem w pełni zadowolony z usługi i mogę polecić innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może polecić kogoś do chipowania diesla fiatowskiego z 2014r ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...