Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaplacilem 1300 z Q w benzynie ale cena pewnie bedzie podobna w MMotors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szukam kogoś w radomiu i okolicach, warszawa też wchodzi w grę, daleko nie jest , poradzicie kogoś , jaki to koszt do 1.9 tdi AFV ?

Polecam Daron7 z Poniatowej (też nie daleko). Naprawdę zna się na robocie i cena atrakcyjna. Jak chcesz zobaczyć co u mnie zrobił to zapraszam:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295109-avf-po-lekkim-programie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś w radomiu i okolicach, warszawa też wchodzi w grę, daleko nie jest , poradzicie kogoś , jaki to koszt do 1.9 tdi AFV ?

Podjedź do naszego forumowego kolegi Spanky-ego w Otwocku.

http://edc-tuning.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=107

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wielu dobrych chłopaków od tej roboty... tylko te ceny ... chyba się ugadali ... czy ktoś ma takie same wrażenie ?

Edytowane przez adkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cenę nie ma co narzekać. Gdyby pojedynkowali o cenę i dążyli do tego kto taniej to w końcu cena zrobiłaby się śmiesznie mała jak za taką usługę.

Uważam też że jeżeli stać na B8 która to większości się marzy to cena za program jest śmiesznie mała w porównaniu do kosztów eksploatacji tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wielu dobrych chłopaków od tej roboty... tylko te ceny ... chyba się ugadali ... czy ktoś ma takie same wrażenie ?

Zastanawiałeś się kolego ile sprzęt do tego kosztuje?? Nie mówiąc o umiejętnościach i posiadaniej wiedzy.

U nas PL ludzi stać na auta ale na inwestowanie w nie w celu przyjemnej i bezawaryjnej jazdy juz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak czekałem na słowa pełne krytyki :)

koziol1172: "Na cenę nie ma co narzekać. Gdyby pojedynkowali o cenę i dążyli do tego kto taniej to w końcu cena zrobiłaby się śmiesznie mała jak za taką usługę."

Ale nie mogą też przesadzać. Bo stracą nasz szacunek do swojego skila.

koziol1172: "Uważam też że jeżeli stać na B8 która to większości się marzy to cena za program jest śmiesznie mała w porównaniu do kosztów eksploatacji tego auta"

Teraz mało kogo stać na auto za 100k, jak nie weźmie na niego krechy w banku.

silnik: "Zastanawiałeś się kolego ile sprzęt do tego kosztuje??"

Ciekaw jestem czy wszyscy maja taki dobry sprzęt ... obawiam się niefachowej roboty.

silnik: "Nie mówiąc o umiejętnościach i posiadaniej wiedzy."

No niewiedza kosztuje :)

silnik: "U nas PL ludzi stać na auta ale na inwestowanie w nie w celu przyjemnej i bezawaryjnej jazdy juz nie"

Czy stać czy nie to inna historia. (kupujmy wszystko nie warte swojej ceny? - NIE JESTEŚMY MILIARDERAMI, A ONI TEŻ NIE MAJA NA WSZYSTKO)

Cena zawsze uzależniona jest od tego ile ludzie chcą zapłacić np: (trochę mało za tę robotę 800zł ?) - (dobra 1200zł ?) - (średnia 1400zł ?) - (O.o 1800zł ?) i zależna od promocji i innych zmiennych.

Jaka cena jest dla was dobra ? Jakiej ceny chcielibyście ?

A ile taka zabawa kosztuje na zachodzie ? Ktoś wie ... ?

Edytowane przez adkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może udałeś się do drogiego tunera?

Koszt zestrojenia auta waha się od 500 do 1000 zł zależy od hamowni czy stacjonarna czy mobilna.

Na moje oko to nie dużo i jestem pewien w 100% ze na zachodzie będzie drożej.

A tak na marginesie na ile wyceniasz taka usługę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie jakie są koszty montażu turbosprężarki GTB wraz ze strojeniem?

Okolice 5k średnio, niektóre firmy krzyczą 7k. I znajdują chętnych, nie mają potrzeby obniżać cen - takie są prawa rynku (coś jest tyle warte ile ktoś chce za to zapłacić).

Mnie to kosztowało mniej niż 3k (ze strojeniem rzecz jasna).

Różnica pod względem jakościowym - żadna.

Ale jeden woli pojechać do tunera i chwalić się wykresem z logo danej firmy a drugi woli mniej znanego a równie dobrego ale bez rozpoznawalnego jeszcze logo.

Na forum (nie piszę nawet o tym forum) napiszesz, że stroił XXX - od razu szacunek. Powiesz, że stroił ktoś inny to będą głosy, że hamowania zawyża :decayed:

A jak wstawisz wynik niemożliwy do osiągnięcia typu prawie 500Nm z hybrydy ARL/AWX ale robił to "znany" tuner to nikt tego nie kwestionuje :decayed:

Ktoś kto się zna, pośmieje się po cichu bo gdy napisze, że wynik jest niemożliwy to zaraz obrońcy znanego tunera napiszą, że zazdrościsz albo jesteś od konkurencji.

Morał jest taki: to Ty jeździsz swoim autem i to wydajesz swoje $ i to Ty masz być zadowolony.

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik: Może udałeś się do drogiego tunera?

Nie byłem bo dostałem oferty 1400zł, 1800zł i 2000zł I przyszedł czas na zastanowienie.

silnik: Koszt zestrojenia auta waha się od 500 do 1000 zł zależy od hamowni czy stacjonarna czy mobilna.

U kogo takie ceny ?

silnik: A tak na marginesie na ile wyceniasz taka usługę?

Ot to i pytanie. Bo chce dobrze i nie za drogo. Ile to jest roboty 4-5h. Cena za godzinę robocizny i całej reszty 200zł.

Nie chcę nikogo obrazić ceną. Ale bez przesady.


Morał jest taki: to Ty jeździsz swoim autem i to wydajesz swoje $ i to Ty masz być zadowolony.

Dokładnie "BĘDZIESZ PAN ZADOWOLONY"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wypowiedziami powyżej. Każdy ma prawo pojechać tam gdzie mu się podoba i wydawać swoje pieniądze na co chce i gdzie chce wiec jeśli za drogo to zawsze można pojechać w inne miejsce. Pomijając wszystko inne to wiedza równiez kosztuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj do Daron7. Mi i moim kumplom robił i jestem bardzo zadowolony. Nie zdarł od nas kasy to i od Ciebie nie zedrze. Tylko ze on jest z Lubelskiego ( Poniatowa) ale to i tak taniej by było dojechać. Napisz do niego PW to ci wyceni usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj do Daron7. Mi i moim kumplom robił i jestem bardzo zadowolony. Nie zdarł od nas kasy to i od Ciebie nie zedrze. Tylko ze on jest z Lubelskiego ( Poniatowa) ale to i tak taniej by było dojechać. Napisz do niego PW to ci wyceni usługę.

Dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie kogo polecacie do zrobienia programu z okolic Częstochowy lub do 200 km od Częstochowy ? Szukam kogoś mega dobrego żeby mi zrobił idealny mocny program ale bezpieczny dla silnika. I najlepiej żeby miał doświadczenie w 3.0 TDI !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Częstochowie masz best performance.

Wiem ale nie słyszałem żadnych opinii jeszcze o nich... nie wiem czy są dobrzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...