Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja o tej firmie nic nie słyszałem...

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jestem po wizycie w ECU Project we Wrocławiu i w 100% polecam. Widać, że wiedzą co robią i fachowo podchodzą do sprawy ;)

Z mojego klekota wyciągnęli to:

2014-06-27%2010.45.57.jpg?_subject_uid=160607233&w=AACXEXadqs9Z9x-_fzYyD5mk4layorKCeG0yCXp__J7Quw

Opublikowano
Ja zrobiłem wczoraj w MRMotors, wyszło to tak:

http://images63.fotosik.pl/1113/c2ea74e29e912e0am.jpg

chyba niezly wynik jesli chodzi o serie? :) Dodam, że w dowodzie mam wersje 160 km

I z czystym sumieniem polecam Witka!

Gratulacje - świetnie to podciągnął - napisz proszę trochę szczegółów (też się szykuję na tuning): jak wrażenia z jazdy, ile trwało "strojenie", na jakiej benzynie przyjechałeś na tuning, na jakiej teraz jeździsz, jak spalanie.

Pozdrawiam i naprawdę gratuluje :)

Opublikowano

Co do modpro to otworzył byly pracownik compsport bielsko. Znajlmy robił tam ostatnio paska i bardzo zadowolony hamownie mają dyno przynajmiej taj robili tego paska 4x4

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano

Witam Wszystkich

Prośba o podpowiedź, którą firmę wybrać do polepszenia osiągów pomiędzy (z krótkim uzasadnieniem):

- MR-MOTORS u Rogala?

- Edctuning w Otwocku?

- Masters TUNING w Piasecznie?

Opublikowano
Witam Wszystkich

Prośba o podpowiedź, którą firmę wybrać do polepszenia osiągów pomiędzy (z krótkim uzasadnieniem):

- MR-MOTORS u Rogala?

- Edctuning w Otwocku?

- Masters TUNING w Piasecznie?

Nie wiem czy Maciek robi benzyny. Chociaż w sumie sam teraz benzyną jeździ. Trzeba by spytać.

Dlaczego:

a) nie czekasz nie wiadomo ile by się zapisać na strojenie

B) bardzo dobra cena

c) podejście do klienta na najwyższym poziomie.

Nie ma mydlenia oczu, nie ma "tyle ci wystarczy". Wyjaśnia co powoduje/ogranicza taki a nie inny wynik (a to wbrew pozorom nie jest powszechne). Maciek nie musi się śpieszyć bo za bramą nie czeka już kolejny klient. Każde auto jest traktowane indywidualnie.

Widać, że to człowiek, któremu pisanie programów sprawia zwyczajnie przyjemność.

Byłem u niego z 3 autami. Pojadę z 4, strojenie 1.9 z GTB1756vk będę robił u niego.

Opublikowano

Spalanie spadło mi o jakieś pół litra. Jeżdżę na 95 i na takim robiłem strojenie. A co do wrażeń to zdecydowanie pozytywne.

Ja zrobiłem wczoraj w MRMotors, wyszło to tak:

http://images63.fotosik.pl/1113/c2ea74e29e912e0am.jpg

chyba niezly wynik jesli chodzi o serie? :) Dodam, że w dowodzie mam wersje 160 km

I z czystym sumieniem polecam Witka!

Gratulacje - świetnie to podciągnął - napisz proszę trochę szczegółów (też się szykuję na tuning): jak wrażenia z jazdy, ile trwało "strojenie", na jakiej benzynie przyjechałeś na tuning, na jakiej teraz jeździsz, jak spalanie.

Pozdrawiam i naprawdę gratuluje :)

Opublikowano
Zna ktoś co to.

Promocja chiptuning

Ja znam i jest tak jak napisał disem. Robiłem tam program w moim aucie i nawet się trochę zakolegowałem z Pawłem. Widać, że się na temacie i lipy nie odstawi, a do każdego auta podchodzi indywidualnie. Dodatkowo zawsze jak masz jakiś problem to możesz do niego podjechać i coś doradzi.

Hamownie ma drogową więc pomiar jest dokładny taki jak na kołach a nie na silniku.

Opublikowano

Ja polecam Pana Marcina z Raciąża, brak hamowni na chwilę obecną, lecz ceny bardzo konkurencyjne. Wiele osób robiło u niego program i jest zadowolonych.

Opublikowano
Ja polecam Pana Marcina z Raciąża, brak hamowni na chwilę obecną, lecz ceny bardzo konkurencyjne. Wiele osób robiło u niego program i jest zadowolonych.

Jakieś wykresy aut po tym Koledze masz?

Opublikowano

Witam,

Chłopaki od dobrej roboty w woj. Małopolskie lub woj. Śląskie ?

Opublikowano
Witam Wszystkich

Prośba o podpowiedź, którą firmę wybrać do polepszenia osiągów pomiędzy (z krótkim uzasadnieniem):

- MR-MOTORS u Rogala?

- Edctuning w Otwocku?

- Masters TUNING w Piasecznie?

Nie wiem czy Maciek robi benzyny. Chociaż w sumie sam teraz benzyną jeździ. Trzeba by spytać.

Dlaczego:

a) nie czekasz nie wiadomo ile by się zapisać na strojenie

B) bardzo dobra cena

c) podejście do klienta na najwyższym poziomie.

Nie ma mydlenia oczu, nie ma "tyle ci wystarczy". Wyjaśnia co powoduje/ogranicza taki a nie inny wynik (a to wbrew pozorom nie jest powszechne). Maciek nie musi się śpieszyć bo za bramą nie czeka już kolejny klient. Każde auto jest traktowane indywidualnie.

Widać, że to człowiek, któremu pisanie programów sprawia zwyczajnie przyjemność.

Byłem u niego z 3 autami. Pojadę z 4, strojenie 1.9 z GTB1756vk będę robił u niego.

popieram, zgadzam się , też u niego robiłem

Opublikowano
Witam Wszystkich

Prośba o podpowiedź, którą firmę wybrać do polepszenia osiągów pomiędzy (z krótkim uzasadnieniem):

- MR-MOTORS u Rogala?

- Edctuning w Otwocku?

- Masters TUNING w Piasecznie?

Nie wiem czy Maciek robi benzyny. Chociaż w sumie sam teraz benzyną jeździ. Trzeba by spytać.

Dlaczego:

a) nie czekasz nie wiadomo ile by się zapisać na strojenie

B) bardzo dobra cena

c) podejście do klienta na najwyższym poziomie.

Nie ma mydlenia oczu, nie ma "tyle ci wystarczy". Wyjaśnia co powoduje/ogranicza taki a nie inny wynik (a to wbrew pozorom nie jest powszechne). Maciek nie musi się śpieszyć bo za bramą nie czeka już kolejny klient. Każde auto jest traktowane indywidualnie.

Widać, że to człowiek, któremu pisanie programów sprawia zwyczajnie przyjemność.

Byłem u niego z 3 autami. Pojadę z 4, strojenie 1.9 z GTB1756vk będę robił u niego.

Na razie tylko TDI, niedługo PB95 ;-)

Opublikowano
Panowie, temat tego typu - na późną wiosnę lub latem mam zamiar zrobić program w swoim BWE. Mam do wyboru CompSport w Bielsku lub Dynosoft w Kato, przyjmując, że cenowo wychodzi bardzo podobnie - co wybrać, jakie są za i przeciw obu tunerów?

ja Ci polecam MODPRO chiptuning Bielsko Biała

To jest chłopak który dość długo robił w EcuSofcie w bielsku, a teraz poszedł na swoje, robi bardzo dobrze i rzetelnie, widać, że przykłada się do pracy. Ma dosyć dobre ceny, a jakbyś się zdecydował to daj znać pogadam z nim o rabacie :wink:

robiles tam juz auta?

pisalem z nim na temat mojego auta, 900zl, mysle ze to dobra cena.

bede w polsce za trzy tygodnie i chyba sie do niego pylne :-D (mam 90km do bielska)

janusz

Opublikowano

tak, robiłem tam swoje auto. Program pisze pod konkretny samochód a nie wgrywa gotowców :wink:

Opublikowano

co w krk ci nie pasuje ja u grześka heko robiłem autko w gsc i śmiga extra

Opublikowano

Panowie ile trwa/powinna trwać taka modyfikacja wraz hamownią i diagnostyką komputerową silnika?

Opublikowano

Zależy od stanu auta, sterownika i modów. Ale kilka godzin minimum.

Opublikowano

Czy jeśli firma w której chcę zmodyfikować samochód mówi, że moje autko (jak w profilu) to będzie ok. 2 godzin to jest to podejrzanie krótko?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.