Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

a ja popieram wk... kolege i powiem: Łaski bzzz. koleś już pewnie wali masówkę i się nie szczypie. na forach ma darmową reklamę bo kilku kolesi na zachętę fajnie potraktował wiec biznes się bez kosztów kręci.

No masówke robi.... 40-50 km na rolkach az dopnie swego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Czy ktoś miał do czynienie z firmą:

Auto Serwis Adam Majcherczyk

ul. Burmistrzów Zawilskich 37

37-300 Leżajsk

chiptuninglezajsk - Strona startowa

albo może polecić kogoś w pobliżu Rzeszowa. Czy lepiej śmigać do Witka ? Chodzi o AVG 110km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Rzeszowa dymać 300km do Warszawy zrobić program to chyba lekkie nieporozumienie? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Rzeszowa dymać 300km do Warszawy zrobić program to chyba lekkie nieporozumienie? :kox:

Kolego ja na strojenie mam 380km w jedną stronę i nie narzekam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy, czego oczekuje klient. Jeśli ma ochotę walczyć o kilka KM, to śmiało. Jeśli zależy mu na poprawie osiągów, to co za różnica, czy będzie miał 135, czy 139 KM? Różnicę odczuje tak czy inaczej przy zmianie z 110.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy, czego oczekuje klient. Jeśli ma ochotę walczyć o kilka KM, to śmiało. Jeśli zależy mu na poprawie osiągów, to co za różnica, czy będzie miał 135, czy 139 KM? Różnicę odczuje tak czy inaczej przy zmianie z 110.

Dokładnie jak mówisz. Chcę odczuć różnicę a te 5 km to mogę odżałować tylko chciałbym mieć dobrze robotę zrobioną i żeby komplikacji nie było ani reklamacji :) A 600 km w obydwie strony to jest lekko 36L ON czyli około 200 zł. Dlatego szukam kogoś bliżej a kumpel robił już w tej firmie co wymieniłem w pierwszym poście i jak na razie zadowolony ale chciałem zasięgnąć szerszej opinii forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że on jest zadowolony nie jest równoznaczne z tym że ma dobry program, bo dziś programy robić każdy może i na allegro też można kupić. Wrzuć jakiś wykres auta po programie z tej firmy to będzie widac mniej więcej jak robią, bo może faktycznie nie warto jechać tyle km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że on jest zadowolony nie jest równoznaczne z tym że ma dobry program, bo dziś programy robić każdy może i na allegro też można kupić. Wrzuć jakiś wykres auta po programie z tej firmy to będzie widac mniej więcej jak robią, bo może faktycznie nie warto jechać tyle km.

hihih dali mu jakiś certyfikat a ile ma kuni :) to mu pokazali na kompie po shamowaniu a papiera z wykresem nie dostał dlatego mam małe wątpliwości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logi auta by musiał zrobić i będzie widać co tam chłopaki pomodzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś miał do czynienie z firmą:

Auto Serwis Adam Majcherczyk

ul. Burmistrzów Zawilskich 37

37-300 Leżajsk

chiptuninglezajsk - Strona startowa

albo może polecić kogoś w pobliżu Rzeszowa. Czy lepiej śmigać do Witka ? Chodzi o AVG 110km

Kolego wpadnij do mnie do Fabryki-Mocy, masz rzut beretem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryka Mocy podjęłaby się takiego pacjenta jak 1z '96 334 tys? Jaki jest koszt diagnozy przed chipowaniem? I jakaś zniżka dla klubowicza na chip?:) Jestem z Jarosławia. Ewentualnie też zapytam czy ma ktoś doświadczenia z chiptuningiem w Leżajsku.

Chyba mogę napisać na forum ile fabryka mocy wyceniła mi program do AVG 110 km. Koszt zrobienia programu w AVG to 1476zł brutto więc ładnie podziękowałem bo ta cena to chyba troszkę za wyska - oczywiście w cenę wchodzi hamownia przed i po oraz gwarancja i jest to cena brutto. Co o tym myślicie ?

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mega drogo jak za AVG. Do 1000 zł to jest max. ile można zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawdzony człowiek na forum, z ogromną wiedzą i indywidualnym podejściem - zrobi program za 600zł i nie jest to gotowiec:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryka Mocy podjęłaby się takiego pacjenta jak 1z '96 334 tys? Jaki jest koszt diagnozy przed chipowaniem? I jakaś zniżka dla klubowicza na chip?:) Jestem z Jarosławia. Ewentualnie też zapytam czy ma ktoś doświadczenia z chiptuningiem w Leżajsku.

Chyba mogę napisać na forum ile fabryka mocy wyceniła mi program do AVG 110 km. Koszt zrobienia programu w AVG to 1476zł brutto więc ładnie podziękowałem bo ta cena to chyba troszkę za wyska - oczywiście w cenę wchodzi hamownia przed i po oraz gwarancja i jest to cena brutto. Co o tym myślicie ?

Tom

Drogo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkając w stolicy albo krk pewnie nie byłoby problemu taniej u lokalnych speców... Tylko gdzie to zrobić w miarę tanio na podkarpaciu? Liczyłem na max 1000 za program.

Opłaca się z czymś takim dymać np do Krakowa i robić przy okazji wtryski? Ile mogłoby wyjść na gotowo, znaczy płacę a wtryski załatwia i montuje spec? Oczywiście z programem. Moje pobożne życzenie to ~1600 i pod granicę 130 km. Da się?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawdzony człowiek na forum, z ogromną wiedzą i indywidualnym podejściem - zrobi program za 600zł i nie jest to gotowiec:whistling:

Poszło na Pw do ciebie.

Koledzy mam pytanko.

Czy np. jak wgram program do mojego AVG 110 km i będę miał tak około 130 km to mogę się spodziewać podobnej jazdy do B6 1,9 tdi 130 km 2004 r. ? Bo akurat jeżdżę takim autkiem i do niego mam punkt odniesienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...