Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem po wizycie w ECU Project we Wrocławiu i w 100% polecam. Widać, że wiedzą co robią i fachowo podchodzą do sprawy ;)

Z mojego klekota wyciągnęli to:

2014-06-27%2010.45.57.jpg?_subject_uid=160607233&w=AACXEXadqs9Z9x-_fzYyD5mk4layorKCeG0yCXp__J7Quw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem wczoraj w MRMotors, wyszło to tak:

http://images63.fotosik.pl/1113/c2ea74e29e912e0am.jpg

chyba niezly wynik jesli chodzi o serie? :) Dodam, że w dowodzie mam wersje 160 km

I z czystym sumieniem polecam Witka!

Gratulacje - świetnie to podciągnął - napisz proszę trochę szczegółów (też się szykuję na tuning): jak wrażenia z jazdy, ile trwało "strojenie", na jakiej benzynie przyjechałeś na tuning, na jakiej teraz jeździsz, jak spalanie.

Pozdrawiam i naprawdę gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modpro to otworzył byly pracownik compsport bielsko. Znajlmy robił tam ostatnio paska i bardzo zadowolony hamownie mają dyno przynajmiej taj robili tego paska 4x4

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Prośba o podpowiedź, którą firmę wybrać do polepszenia osiągów pomiędzy (z krótkim uzasadnieniem):

- MR-MOTORS u Rogala?

- Edctuning w Otwocku?

- Masters TUNING w Piasecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Prośba o podpowiedź, którą firmę wybrać do polepszenia osiągów pomiędzy (z krótkim uzasadnieniem):

- MR-MOTORS u Rogala?

- Edctuning w Otwocku?

- Masters TUNING w Piasecznie?

Nie wiem czy Maciek robi benzyny. Chociaż w sumie sam teraz benzyną jeździ. Trzeba by spytać.

Dlaczego:

a) nie czekasz nie wiadomo ile by się zapisać na strojenie

B) bardzo dobra cena

c) podejście do klienta na najwyższym poziomie.

Nie ma mydlenia oczu, nie ma "tyle ci wystarczy". Wyjaśnia co powoduje/ogranicza taki a nie inny wynik (a to wbrew pozorom nie jest powszechne). Maciek nie musi się śpieszyć bo za bramą nie czeka już kolejny klient. Każde auto jest traktowane indywidualnie.

Widać, że to człowiek, któremu pisanie programów sprawia zwyczajnie przyjemność.

Byłem u niego z 3 autami. Pojadę z 4, strojenie 1.9 z GTB1756vk będę robił u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie spadło mi o jakieś pół litra. Jeżdżę na 95 i na takim robiłem strojenie. A co do wrażeń to zdecydowanie pozytywne.

Ja zrobiłem wczoraj w MRMotors, wyszło to tak:

http://images63.fotosik.pl/1113/c2ea74e29e912e0am.jpg

chyba niezly wynik jesli chodzi o serie? :) Dodam, że w dowodzie mam wersje 160 km

I z czystym sumieniem polecam Witka!

Gratulacje - świetnie to podciągnął - napisz proszę trochę szczegółów (też się szykuję na tuning): jak wrażenia z jazdy, ile trwało "strojenie", na jakiej benzynie przyjechałeś na tuning, na jakiej teraz jeździsz, jak spalanie.

Pozdrawiam i naprawdę gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś co to.

Promocja chiptuning

Ja znam i jest tak jak napisał disem. Robiłem tam program w moim aucie i nawet się trochę zakolegowałem z Pawłem. Widać, że się na temacie i lipy nie odstawi, a do każdego auta podchodzi indywidualnie. Dodatkowo zawsze jak masz jakiś problem to możesz do niego podjechać i coś doradzi.

Hamownie ma drogową więc pomiar jest dokładny taki jak na kołach a nie na silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Pana Marcina z Raciąża, brak hamowni na chwilę obecną, lecz ceny bardzo konkurencyjne. Wiele osób robiło u niego program i jest zadowolonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Pana Marcina z Raciąża, brak hamowni na chwilę obecną, lecz ceny bardzo konkurencyjne. Wiele osób robiło u niego program i jest zadowolonych.

Jakieś wykresy aut po tym Koledze masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chłopaki od dobrej roboty w woj. Małopolskie lub woj. Śląskie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Witam Wszystkich

Prośba o podpowiedź, którą firmę wybrać do polepszenia osiągów pomiędzy (z krótkim uzasadnieniem):

- MR-MOTORS u Rogala?

- Edctuning w Otwocku?

- Masters TUNING w Piasecznie?

Nie wiem czy Maciek robi benzyny. Chociaż w sumie sam teraz benzyną jeździ. Trzeba by spytać.

Dlaczego:

a) nie czekasz nie wiadomo ile by się zapisać na strojenie

B) bardzo dobra cena

c) podejście do klienta na najwyższym poziomie.

Nie ma mydlenia oczu, nie ma "tyle ci wystarczy". Wyjaśnia co powoduje/ogranicza taki a nie inny wynik (a to wbrew pozorom nie jest powszechne). Maciek nie musi się śpieszyć bo za bramą nie czeka już kolejny klient. Każde auto jest traktowane indywidualnie.

Widać, że to człowiek, któremu pisanie programów sprawia zwyczajnie przyjemność.

Byłem u niego z 3 autami. Pojadę z 4, strojenie 1.9 z GTB1756vk będę robił u niego.

popieram, zgadzam się , też u niego robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Prośba o podpowiedź, którą firmę wybrać do polepszenia osiągów pomiędzy (z krótkim uzasadnieniem):

- MR-MOTORS u Rogala?

- Edctuning w Otwocku?

- Masters TUNING w Piasecznie?

Nie wiem czy Maciek robi benzyny. Chociaż w sumie sam teraz benzyną jeździ. Trzeba by spytać.

Dlaczego:

a) nie czekasz nie wiadomo ile by się zapisać na strojenie

B) bardzo dobra cena

c) podejście do klienta na najwyższym poziomie.

Nie ma mydlenia oczu, nie ma "tyle ci wystarczy". Wyjaśnia co powoduje/ogranicza taki a nie inny wynik (a to wbrew pozorom nie jest powszechne). Maciek nie musi się śpieszyć bo za bramą nie czeka już kolejny klient. Każde auto jest traktowane indywidualnie.

Widać, że to człowiek, któremu pisanie programów sprawia zwyczajnie przyjemność.

Byłem u niego z 3 autami. Pojadę z 4, strojenie 1.9 z GTB1756vk będę robił u niego.

Na razie tylko TDI, niedługo PB95 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, temat tego typu - na późną wiosnę lub latem mam zamiar zrobić program w swoim BWE. Mam do wyboru CompSport w Bielsku lub Dynosoft w Kato, przyjmując, że cenowo wychodzi bardzo podobnie - co wybrać, jakie są za i przeciw obu tunerów?

ja Ci polecam MODPRO chiptuning Bielsko Biała

To jest chłopak który dość długo robił w EcuSofcie w bielsku, a teraz poszedł na swoje, robi bardzo dobrze i rzetelnie, widać, że przykłada się do pracy. Ma dosyć dobre ceny, a jakbyś się zdecydował to daj znać pogadam z nim o rabacie :wink:

robiles tam juz auta?

pisalem z nim na temat mojego auta, 900zl, mysle ze to dobra cena.

bede w polsce za trzy tygodnie i chyba sie do niego pylne :-D (mam 90km do bielska)

janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, robiłem tam swoje auto. Program pisze pod konkretny samochód a nie wgrywa gotowców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od stanu auta, sterownika i modów. Ale kilka godzin minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...