Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest coś godnego polecenia w okolicach Rzeszowa?

chodzi o silnik 1,9tdi pozdrawiam

wycieczka do warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie to dla mnie chipowanie multi i tiptronica to totalna porażka.

Tipa w to nie mieszaj bo tam chip daje przyrost dynamiki.

To nie czip jest porażką. To multitronic jest totalną porażką :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z

jest coś godnego polecenia w okolicach Rzeszowa?

chodzi o silnik 1,9tdi pozdrawiam

z mojej strony moją polecić firme Profituning ze Słowacji.

http://profituning.sk/html/kontakt.html np. Kosice masz blisko

To ta firma co zrobiła z Lupo pochodzące od Mastersa ponad 400KM i ponad 700Nm !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) :hi:

a z kujawsko-pomorskiego zna ktoś dobrego szpeca od chip-tuningu?:)

Pozdrawiam :>

zagadaj do gościa Rob555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakis szpec od benzynowcow ? czy Poznan czy Warszawa czy Wroclaw bez roznicy (moze byc i gdzie indziej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakis szpec od benzynowcow ? czy Poznan czy Warszawa czy Wroclaw bez roznicy (moze byc i gdzie indziej)

polecam compsport w bielsku lub unitronic w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem z Pszczyny (pomiedzy Katowice - Bielsko), przymierzam się do chiptuningu, ale mam dylemat gdzie sie wybrać....... Czy ktoś z was przerabiał może w 44tuning.pl ? Siedziby mają w OPOLU, WARSZAWIE i ŁODZI. Na stronie można sprawdzić jaki średni przyrost można osiągnąć itp.... Nie interesuje mnie ile kilometrów zrobie żeby zrobić chiptuning, intersuje mnie dobrze wykonana robota. Nie chce co jakiś czas jeżdzic i robić poprawki itp itd........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to juz bylo omawiane, ale mam pytanko,

przykladowo jakas firma by mi wgrala jakiegos wiruska,

okres gwarancji juz mam skonczony w ASO,

to czy jak mi cos siadze w aucie np turbina lub cos innego to czy mi to naprawia w ASO ? oczywiscie placone money :gwizdanie:

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi chodzi o Bielsko-Białą to słyszałem pochlebne opinie o firmie ecusoft http://www.ecusoft.pl/ podobno działali oni jeszcze zanim chłopaki z compsportu zaczęli się tym interesować.Ostatnio się dowiedziałem że jeden z moich znajomych grzebał u nich auto(które notabene virusował zaraz po kupnie-9lat temu) i bardzo sobie ich chwali i też mi pisał że co do compsportu to ma mieszane uczucia. Może ktoś ma o nich jeszcze jakieś zdanie wyrobione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi chodzi o Bielsko-Białą to słyszałem pochlebne opinie o firmie ecusoft http://www.ecusoft.pl/ podobno działali oni jeszcze zanim chłopaki z compsportu zaczęli się tym interesować.Ostatnio się dowiedziałem że jeden z moich znajomych grzebał u nich auto(które notabene virusował zaraz po kupnie-9lat temu) i bardzo sobie ich chwali i też mi pisał że co do compsportu to ma mieszane uczucia. Może ktoś ma o nich jeszcze jakieś zdanie wyrobione...

ja tez moge polecic ecusoft robilem u nich 2 lata temu moja a4 z 150 na 180ps smigo do dzis bez problemowo (ps ,szwagier byl tam niedawno na sprawdzenie wszystko supcio!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...