Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...Koledzy mieszkam na stale w Niemcach ale czesto bywam rodzinnie w Kolobrzegu.Czy ktos moze mi polecic jakiegos specjaliste w tej okolicy ktory przyjrzalby sie mojemu silnikowi,porobil logi i stworzyl jakas sensowna mape do niego jesli stan tego silnika by do tego dopuszczal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chciałbym wiedziec jakie samochody tuningowali, jakieś wykresy czy coś bo za mało opini o nich jest.

Korzystanie z Google nie boli.

http://www.tune-up.pl/chiptuning-c-201.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki . chociaż chodzilo mi glownie o jakieś 2.0 tdi a nie 1.9tdi.

sądzisz, że to jest dla tunera jakaś kolosalna różnica ?

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho widze ze musze wiecej papierkow na swoje www wrzucic..... bo to z marketingowego puntku widzenia najwazniejsze by papierki ladne byly....tylko jak to zrobic skoro wiekszosc 2.0 TDI 16v wypuszczonych przezemnie ma mniej KM i Nm niz sredna z chiptuningu na allegro :polew:

Kolego Leone...wystarczy zadzwonic albo poszukac na forum...np seata czy VW gdzie wiecej tych silnikow zrobilem. Dowiesz sie wtedy o lichych sprezarkach, pekajacych glowicach itd....wiec z racji tego ze nie wgrywam pod blokiem albo nie wysylam poczta gotowych kosteczek a mam zarejestrowany warsztat nie chce miec problemow z klientami ktorzy np rzucaja ceglowkami jak im turbo padnie robie DOSC DELIKATNIE te silniki. Okolice 165KM -170KM to taki max w wiekszosci samochodow by to pojezdzilo bezawaryjnie jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :hi:

Jestem nowy na forum wiec proszę o wyrozumiałość

Potrzebne dodatkowe kucyki w moim A4 1.8T, na razie jest seria czyli 150.

I tu pytania: 1. gdzie można podnieść ich ilość na śląsku ?2. do jakiej wartości bez większych modyfikacji ? 3. Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć ?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pytania: 1. gdzie można podnieść ich ilość na śląsku ?2. do jakiej wartości bez większych

Robiłem poprzednie auto (1.8T) u Aligatora i mogę go z czystym sumieniem polecić. Przyrost mocy ok. 30KM, czyli auto zaczęło naprawdę przyzwoicie jeździć, przejechałem po chipowaniu 40 tys. km tylko zmieniając olej i filtry co 10k km, nigdy nic nie padło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy znacie jakiegos fachowca w lodzi lub okolicach? kogo byscie polecili?

rav_lcj

Jesli jestes z Pabianic... to w sumie najrozsadniejszym posunieciem bedzie chyba przejazdzka do W-wy do Rogala na Mineralną... :good:

w okolicach łodzi nie ma nikogo konkretnego od chiptuningu...

Jak chcesz miec zrobione dobrze to poswiec to pol dnia czy dzien i pomykaj do niego :cool1: :cool1:

mi wskazało 98km w jedną stronę.. choć to nic w porownaniu z innymi ktorzy jadą pół polski bo wiedzą ze beda mieli zrobione dobrze..

Ja nie moge zlego zdania o nim powiedziec bo auto po chipie jezdzi duzo przyjemniej i w ogole wszystko przebieglo bardzo profi :notworthy: :notworthy:

Pozdrawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem poprzednie auto (1.8T) u Aligatora i mogę go z czystym sumieniem polecić. Przyrost mocy ok. 30KM

około 30KM ? to nie mierzyłeś ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś na dolnym śląsku kto dobrze zrobi soft do audi 2.5tdi 163ps

więc przejrzyj ten wątek i na bank znajdziesz takiego tunera :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade do szczecina do jakichs kolesi kumpla, maja swoj serwis i hamownie, podobno niezle ogarniaja temat,poprawiaja po innych programy, dam znac jak poszlo i czy warto ich polecic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...