Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

ale to znaczy ze inni juz nie maja? Od kad czytalem watek chiptuningu to widze glownie 2 firmy: Rogal i Dynosoft, a moze i to to sama firma, szczerze to sie nawet tym nie interesowalem zbytnio. Ja robilem u goscia ktory wgral mi program takze bez chamowni, i wielu naprawde wielu ludzi w UK robi takie czy inne rzeczy, koles ma naprawde dobra reputacje i nie uwazam zebym zrobil zle... ;)

Ale kogo to obchodzi ze Ci jakis baran w zapiz*zialym UK wgrywa gotowce?

tutaj swietnie pasuje cytat

(...) nie dyskutuj z glupkiem, pierw znizy Cie do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem(...)

wiec jak dla mnie koniec niezaczetej dyskusji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cytat z wątku o twoim samochodzie:

nie wiem jak tam gienek wywiad przekazuje inf ale narazie jest zrobiony tylko program, na 142km i 320nm ale sa plany na wiecej gratow tylko nadal zastanawiam sie czy brnac dalej w ten temat

I teraz moje pytanie: Piszesz, że masz wgranego gotowca w UK bez hamowni, to skąd wiesz że masz te 142@320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zdecydowałem się zawirusować moje audi z powodu niewystarczającej mocy :wallbash:

zastanawiam się czy wszystkie są takie słabiutkie czty tylko moja :mysli:,pewnie okaże się po hamowni.

Przeczytałem cały wątek i z powodu odległości wybrałem Dynosoft - niestety nie ma hamowni 4x4,trzeba jeździć do Gliwic no i koszt aż 200pln,aha i firma nie ma filii w Katowicach jak niektórzy podają.

Teraz próbuję skontaktować się z mistrzem Rogalem-jak Go określacie :hi:

Na forum golfa podobno są jeszcze zapisy na grupowy chiptuning gdyż u nas się spóżniłem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zdecydowałem się zawirusować moje audi z powodu niewystarczającej mocy :wallbash:

zastanawiam się czy wszystkie są takie słabiutkie czty tylko moja :mysli:,pewnie okaże się po hamowni.

Przeczytałem cały wątek i z powodu odległości wybrałem Dynosoft - niestety nie ma hamowni 4x4,trzeba jeździć do Gliwic no i koszt aż 200pln,aha i firma nie ma filii w Katowicach jak niektórzy podają.

Teraz próbuję skontaktować się z mistrzem Rogalem-jak Go określacie :hi:

Na forum golfa podobno są jeszcze zapisy na grupowy chiptuning gdyż u nas się spóżniłem :wallbash:

Kolego ale co za problem jechać do Gliwic skoro myślisz o Warszawie? Zresztą skoro masz do niej bliżej to wal śmiało :gwizdanie: :mysli:

Aligator urzęduje w Tychach.

Zresztą Twoja sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworzno-Gliwice-Tychy-Gliwice-Jaworzno conajmniej 250 km, J-no - W-wa 280x2 . Zgadza się połowę bliżej ale wszystko w jednym miejscu więc czasowo chyba się kalkuluję, pozatym cena wysoka jak dla mnie w Tychach. Zobaczymy ile powie Rogalotti :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisalemz ze tyle jest? Napisalem ze jest zrobiony taki program, a jaka jest moc naprawde to zobacze jak wjade na hamownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie niepotrzebne zamieszanie Panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ze jest zrobiony taki program,

A nie przypadkiem na 141,5 KM? :polew:

warnwarn.gifOT w dziale technicznym

warnpmod.gifmoderacja na 20 dni za 3 ostrzeżenie w ciągu 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marewel , ty znowu chcesz zeby Ci ktoś pocisnął ???? najlepiej wyjedź do GB i rób tam softy , obłowisz sie niezmiernie

przeczytaj temat wątku i sie do niego dostosuj bo z tego co widze brzmi on "Dobrzy chiptunerzy" a nie "Dywagacje na temat czy mam 141,5 czy 160KM" :wink4:

na moje moze napisać ze ma 200 , skoro tak uważa niech mu bedzie :good:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecwel , ty znowu chcesz zeby Ci ktoś pocisnął ????

przeczytaj temat wątku i sie do niego dostosuj :wink4:

(...) nie dyskutuj z glupkiem, pierw znizy Cie do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniały te ostrzeżenia marewela i wyszło na to, że będzie moderowany :kox: :gwizdanie: :cool1: :cool1:

Co do tematu to zawsze lepiej jest zrobić diagnostykę silnika i pomiar na hamowni przed softem jak i tuż po :good:

We wróżenie z fusów lepiej się nie bawić :wink4: To potrafią nieliczni...taki marewel na ten przykład :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje oczerniac kogos robote na podstawie edycji przeprowadzonej modyfikacji a nie tego czy ma hamownie czy nie...

Widzialem softy wielkich firm z europy ktore po otwarciu okazuja sie mizerne.

Widzialem softy ludzi co robia hobbystycznie i calkiem ladnie to wygladalo.

Hamownia to urzadzenie pomiarowe a nie diagnostyczne...

Ladne kreski moga maskowac np nadmierne obciazanie turbiny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamownia to urzadzenie pomiarowe a nie diagnostyczne...

czyli jakby nie patrzeć dokładnie to co napisałem:

zawsze lepiej jest zrobić diagnostykę silnika i pomiar na hamowni przed softem jak i tuż po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli logi wyjda dobrze to i hamownia powinna to potwierdzic w postaci przyswajalnej dla klienta [2 kreski i 2 cyfry] ... :wink4:

a jak wiesz co zmieniasz w sofcie to i wiesz jak beda wygladaly kreski ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna

:shocked::kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 15:29_________________________________________________powinno już padać od godziny w wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna

nigdy nie masz 100% pewnosci jak auto zareaguje na modyfikacje ... jedne reaguja lepiej inne gorzej ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna

nigdy nie masz 100% pewnosci jak auto zareaguje na modyfikacje ... jedne reaguja lepiej inne gorzej ... :wink4:

ja rozumiem was czyli chłopaków, którzy rezają softy bez hamowni :cool1:

ale proszę nie piszcie, że hamownie coś maskują :decayed: albo, że coś "powinno" wyglądać dobrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek...mam hamownie i na 100% Ci powiem ze hamownia moze maskowac zly soft!!!!!

Przyjezdza tydz temu chlop AWX po programie "garazowym"

Robie pomiar....i tu zdziwienie 177KM przy 4200obr (calkiem sporo)

Kreski ciagna sie rowno do konca.

Dobra biore VAGa i loguje...a tam turbo pompuje ponad 2600mbar na turbinie przy 4100obr...

I co soft dobry?? Turbo jedzie po bandzie pompuje do konca ile wleze stad i wynik sluszny...ale

czy to jest dobre??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy to jest dobre??

i to pytanie jest najlepsze i wszystko wyjasnia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale proszę nie piszcie, że hamownie coś maskują :decayed: albo, że coś "powinno" wyglądać dobrze :decayed:

podniesienia doladowania w miejscach gdzie nie potrzeba nie zobaczysz na wykresie ...

a turbo sie meczy i dmucha tylko po co ? ... ale Ty przeciez wiesz lepiej ... :naughty:

ale czy to jest dobre??

i to pytanie jest najlepsze i wszystko wyjasnia :good:

oczywiscie ze najlepsze .... bo wiekszosc widzac taki wykres powiedziala by "ale za***isty program" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...