Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja mam jeszcze pytanie, bo ja mam AUTOMAT:/ czy to nie ma zadnych przeszkod do chipowania??

no tak na chlopski rozum to chyba nie no bo silnikowi to nie zaszkodzi napewno,tylko teraz kwestia skrzyni i sprzegla ale mysle ze na te 140km to powinno wszystko dawac rade, to tylko takie moje gdybanie, ale niech wypowiedza sie wodzowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze pytanie, bo ja mam AUTOMAT:/ czy to nie ma zadnych przeszkod do chipowania??

poszukaj użytkownika co się nazywa SoMeS, on ma dłubnięte auta z automatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna sugestia do moderatora .

Temat jest ciekawy i ogromnie ważny,powoli robi się z niego kompentium ,niestety jest tu ogrom śmieci ,które sprawiają że rzadko komu chce się wertować 60 stron - i trudno się dziwić ,ale to sprawia że za jakiś czas będziemy mieli w tym wątku po kilka takich samych pytań ,stron z liczbą 3 cyfrową i nawet najwytrwalsi spasują . Proponuje wywalić posty bzdurne ,nie na temat ,nie mających wartości merytorycznej , czy opierające się na chyba domysłach z moim na czele.

Myślę też że dobrze by było gdyby co niektórzy zdali sobie sprawę że to nie dział ,,reklamujemy" tylko trzeźwo i uczciwie oceniamy -oceniamy nie podlizujemy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze mogly by byc zakladki wojewodztwa ... tak by ktos z dolnoslaskiego nie czytal niepotrzebnie o tunerach z zachodniopomorskiego i odwrotnie.

Znacznie by sie wtedy uproscilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli ktos szuka dobrego chiptunera na slasku to z czystym sumieniem polecam dynosoft tychy ALIGATOR po dzisiejszej wizycie u aligatora wyciagnol z mojego AVF 194KM I 398NM (TURBO BRD+FMIC) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na zbiorowy chip tuning u aligatora na 2 połowę czerwca? Jak się zbierze min 10 osób to wyjdzie po 1.000, wydaje mi się że warto :>Czekam na chętnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrobcie odpowiedni temat a nie tutaj sie rozpisujecie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli ktos szuka dobrego chiptunera na slasku to z czystym sumieniem polecam dynosoft tychy ALIGATOR po dzisiejszej wizycie u aligatora wyciagnol z mojego AVF 194KM I 398NM (TURBO BRD+FMIC) :>

no super a sprawdzales czy podzespoly wytrzymaja??? skrzynia??? hamulce???

audi serwisowo ma max 30% bezpieczenstwa na dany model a u ciebie jest ponad 40

no ale coz przekonamy sie na jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolego bzdury piszesz za przeproszeniem.

Czytasz w ogóle to forum. Zobacz ile samochodów z tymi silnikami po softach robi duże przebiegi i nic się nie dzieje.

Nie wiem skąd w ogóle to 30%. No ale to był offtop więc tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi serwisowo ma max 30% bezpieczenstwa na dany model a u ciebie jest ponad 40

no ale coz przekonamy sie na jak

Skad masz takie dane o tych 30% :polew:

aaa widze wlasciciel 2.5 tdi ...to wyjasnia skad takie lęki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzilo mi o silnik silnik mozesz krecic na ile chcesz jesli go z ramy nie wyrwie jest super - chodzi o calkowite bezpieczenstwo konstrukcji

jak rozpedzasz auto musisz go wyhamowac a wiec wiekszy moment obrotowy rowna sie wieksze sily dzialajace na hamulce dlaczego audi do wiekszych silnikow montuje inne hamulce zaciski itp ??? przeciez karoseria taka sama to powinno byc bez roznicy

a jak masz 2.0 140koni

i 2.0 170koni dlaczego jest roznica w hamulcach i innych podzespolach przeciez waga auta taka sama bo to minimalna roznica w silnikach???

no ale tak o tym sie nie mysli a potem jeden z drugim w rowie lub co gorsza innych rozwali

znam kolesia ktory pracuje w audi i maja zalozenia konstrukcyjne na podzespoly dany model moze byc max 30% wiecej obciazany jak seryjnie zalozone

jesli ma byc wiecej trzeba wymienic podzespoly podwozia w tym i hamulce

gdyby ten chwalony przez was chiptuner naprawde sie znal to by wam o tym powiedzial ale widze ze podciagniecie mapy paliwowej dla niektorych to szczyt marzen i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszesz ma sens ale troche od d...py strony podchodzisz. Co ma tuner ktory zajmuje sie silnikiem do hebli??

Klient placi on robi...a to ze zaraz klient jedzie po zawias czy wieksze helble to juz sprawa rosadku uzytkownika

Mam warszat i czesto klienci robia pakietowo...moc, zawias, heble itd. Fajnie ale jak ktos ma tylko hamownie to co ?

Ma zamknac biznes bo nie zrobi od razu hebli??

Wez pomysl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszesz ma sens ale troche od d...py strony podchodzisz. Co ma tuner ktory zajmuje sie silnikiem do hebli??

Klient placi on robi...a to ze zaraz klient jedzie po zawias czy wieksze helble to juz sprawa rosadku uzytkownika

Mam warszat i czesto klienci robia pakietowo...moc, zawias, heble itd. Fajnie ale jak ktos ma tylko hamownie to co ?

Ma zamknac biznes bo nie zrobi od razu hebli??

Wez pomysl...

rob555 no w sumie zgadzam sie w zupelnosci ze to od rozsadku uzytkownika zalezy no i z drugiej strony masz racje wielkie g.. obchodzi tunera ze sie klient rozwali bo mu hamulce nie wyrobia on ma silnik podkrecic zeby dzialal wiec jak koles chce to kreci do bolu

mysle tylko ze informuje o skutkach takiego chipowania

jak ja pytalem o tuning koles najpierw mi wyjasnil ile moze bezpiecznie podciagnac a ile sie da!

ale 1000zeta to troche duzo jak na godzine wgrywania softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000zl to duzo?

Wiesz ile kosztuje legalny sprzet? Wiesz ile trzeba w roku zaplacic za nowsze moduly, upgrady czy sumy kontrolne by moc robic to spokojnie i legalnie??

Wiesz ile kosztuje najtansza hamownia osiowa?

Idziesz do dentysty i kasuje 300zl za lepsza plombe mimo ze podobno masz to ZUSu przyznane...jakos wtedy ludzie sie nie buntuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob555- nie trac nerwów na czlowieka ktory "zna kogos w audi" :polew: i mu powiedzieli tam ze sie nie znacie :wallbash: :wallbash: :polew:

kazdy kto rozumie o co chodzi zaplaci czy Tobie czy innym tuenrom majacym dobra opinie a taki ktory uwaza ze to duzo to zrobi soft u henka w garazu za dwie flaszki wiec i tak go nie przekonasz.

dla mnie stawki u UZNANYCH tuenrow sa okey bo placi sie wlasnie za to ze ktos podjedzie do tematu profesjonalnie i ma pojecie co robi i nie ma lipy ze tloki sie rozplyną... jak komu s to duzo to pelno na roznych forach oglasza sie domoroslych tunerow z pirackim softem i dupohamownia... nikt nie broni oszczedzac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio, na studiach jedna pani doktor jak sie gadalo bzdury na zaliczeniach/egzaminach to zawsze mowila: "Pan sobie doczyta".

Tobie tez polecam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry nie chcialem nikogo urazic w sumie pytalem w abt w szwabii i tutaj chca 700euro z tym ze daja gwarancje na 2 lata na wsztykie podzespoly zwiazane z tuningiem czyli silnik skrzynia hamulce przeguby itp wiec cena jest jaka jest ...

Buba - nie bede sie wypowiadal wierz mi wiem o czym pisze a Ty skoro uwazasz ze wiesz lepiej to Twoja sprawa - liczyles kiedykolwiek obciaztenia w ansysie - wiesz jakie sily dzilaja juz przy bagatelnej predkosci 35km/h i czolowym zderzeniu to okolo 29g doczytaj a sam sie dowiesz

i teraz policz sobie na chlopski rozum 29xwaga auta czyli okolo 1,5t i sam sie przekonasz czy nie wiem o czym mowie coprawda to obciazenie 29g dziala kilka milisekund ale to starczy zeby z auta nic nie zostalo

OLO_GDA - nie wiem w ktorym miejscu wyczytales gdzie napisalem ze ktos sie nie zna??? zacytuj bo jakos nie moge znalezc

rob555 - nie wiem jakie sa ceny nie bralem pod uwage hamowni i sprzetu sobie obliczylem ze 2godziny pracy bo mysle ze wiecej nie schodzi to po 500zl za godzine to drozej niz w szwabii na serwisie :)) i z tego byly moje wnioski :)

nie bede wiecej sie w tym temacie wypowiadal kazdy sam wie co robi i co powinien zmienic a czego nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...