Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znacie kogoś dobrego w podkarpackim (okolice Rzeszowa) 1.9TDI AWX.

http://www.maxiservice.pl/hamownia.html

Pozdrawiam!

Naprawdę ta hamownia jest dobra? Kurde przecież ja to mam na miejscu 20min drogi ode mnie i dopiero tu na forum się dowiedziałem :wallbash:, myślałem że na rze muszę gonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dla szukających dobrego tunera w okolicach woj. opolskiego, śląskiego, łódzkiego (dokładnie to okolice Krzepic k. Częstochowy, to taka granica między śląskim i opolskim) to śmiało mogę polecić kolegę, który wraz ze swoim kolegą zajmują się programami do naszych samochodów. Nie mają hamowni, ale z czystym sumieniem ręczę, że są dobrzy i naprawdę chłopaki znają się na rzeczy i robią mnóstwo samochodów. Osobiście u mnie w rodzinie zrobione są 3 samochody (dwie A4 i passat 115km) i wszystko zrobione jest profesionalnie, żadnych problemów z samochodami. Jeśli chodzi o sam program to na przykładzie mojego passata powiem tak. Mój ojciec zażyczył sobie przede wszystkim żeby mniej mu palił. Wynik? 1l mniej przy spokojnej jeździe, a i moc jest naprawdę duża w porównaniu z serią (130 konny passat zostaje w tyle). Ale to tylko przykład. Jak ja siądę do samochodu to już nie pali litr mniej :evil: Oczywiście każdy program jest dostosowany do życzenia klienta. Jeśli ktoś jest zainteresowany lub chce się dowiedzieć czegoś więcej to proszę o wiadomość na PW lub w tym temacie, ja zadzwonię do kolegi, zapytam o cenę, szczegóły. Niestety studiuje on w Warszawie, więc w domu jest zazwyczaj w weekendy, po prostu trzeba się dogadać. Cena w zależności od samochodu po powołaniu się na mnie będzie ok. 500-600 zł może mniej :wink4: Tak jak mówię zależy to od samochodu :good: Pozdrawiam

EDIT: Tu macie orientacyjną lokalizację, to jest w okolicy tej miejscowości, jakieś 3-4 km od niej: http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=krzepice&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1920&bih=965&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x471096e0fbb2ab29:0xad4c9579ca7efed9,Krzepice&gl=pl&ei=vw61TuDmE5SZhQe8pYmQBg&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=2&ved=0CDMQ8gEwAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze taka robota w wiejskim garażu to nawet ja mogę zrobić :evil: ile chcesz 200 km? proszę bardzo żeby sprawdzić program musi być hamownia. i osoba która chce dać auto by podwyższyc moc i nie zniszczyć auta to czy oddadzą do takiego "tunera"? :gwizdanie:

a opolskie to CTR Koraszewski i wiem ze w opolu byl vtech ale czy jest nadal to nie wiem nie słyszałem o nich jeszcze opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dla szukających dobrego tunera w okolicach woj. opolskiego, śląskiego, łódzkiego (dokładnie to okolice Krzepic k. Częstochowy, to taka granica między śląskim i opolskim) to śmiało mogę polecić kolegę, który wraz ze swoim kolegą zajmują się programami do naszych samochodów. Nie mają hamowni, ale z czystym sumieniem ręczę, że są dobrzy i naprawdę chłopaki znają się na rzeczy i robią mnóstwo samochodów. Osobiście u mnie w rodzinie zrobione są 3 samochody (dwie A4 i passat 115km) i wszystko zrobione jest profesionalnie, żadnych problemów z samochodami. Jeśli chodzi o sam program to na przykładzie mojego passata powiem tak. Mój ojciec zażyczył sobie przede wszystkim żeby mniej mu palił. Wynik? 1l mniej przy spokojnej jeździe, a i moc jest naprawdę duża w porównaniu z serią (130 konny passat zostaje w tyle). Ale to tylko przykład. Jak ja siądę do samochodu to już nie pali litr mniej :evil: Oczywiście każdy program jest dostosowany do życzenia klienta. Jeśli ktoś jest zainteresowany lub chce się dowiedzieć czegoś więcej to proszę o wiadomość na PW lub w tym temacie, ja zadzwonię do kolegi, zapytam o cenę, szczegóły. Niestety studiuje on w Warszawie, więc w domu jest zazwyczaj w weekendy, po prostu trzeba się dogadać. Cena w zależności od samochodu po powołaniu się na mnie będzie ok. 500-600 zł może mniej :wink4: Tak jak mówię zależy to od samochodu :good: Pozdrawiam

EDIT: Tu macie orientacyjną lokalizację, to jest w okolicy tej miejscowości, jakieś 3-4 km od niej: http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=krzepice&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1920&bih=965&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x471096e0fbb2ab29:0xad4c9579ca7efed9,Krzepice&gl=pl&ei=vw61TuDmE5SZhQe8pYmQBg&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=2&ved=0CDMQ8gEwAQ

nie polecaj kogos bez hamowni bo jak sprawdza dynamiczny stan auta?

wgrywa gotowca jak waltech i potem sa jazdy czary mary auta pienie dzialaja 3 tygdonie

niech sie dorobia hamowini skoro sa tacy profesjonalni i tyle aut robia to nie powinien byc problem a wtedy mozna ich polecic

w zyciu nie pojechalbym do kogos kto nie ma hamowni po poerwsze bo nie wiem w jakim stanie jest auto po drugie jak sprawdzi rezultat np dymienie przeladowanie itp.... troche nieudaczna ta reklama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wasza sprawa czy skorzystacie czy nie:) ja tylko informuje i chce pomoc. Kuzyn jeździ na sofcie od nich dwa lata, ojciec rok i nikomu nic się nie stało. Powiem tak. Gotowców nie mają, nie wiem jak to robią, ale jeszcze nikt z reklamacją nie przyszedł. Za cenę 450-500 zł? dla mnie warto, a ze wiem co robią to i moje a4 do nich pójdzie jak tylko nazbieram kasy, bo teraz niestety mam ważniejsze wydatki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mozecie polecic kogos w malopolskim? :wink4:

z gory dziekuje za vtech, chce kogos kto mi napisze indywidualny program pod moj samochod i zeby mieli oczywiscie hamownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wasza sprawa czy skorzystacie czy nie:) ja tylko informuje i chce pomoc. Kuzyn jeździ na sofcie od nich dwa lata, ojciec rok i nikomu nic się nie stało. Powiem tak. Gotowców nie mają, nie wiem jak to robią, ale jeszcze nikt z reklamacją nie przyszedł. Za cenę 450-500 zł? dla mnie warto, a ze wiem co robią to i moje a4 do nich pójdzie jak tylko nazbieram kasy, bo teraz niestety mam ważniejsze wydatki cheesy

Troche pokory...

Zapytaj sie czy wystroja auto z jakias BRD albo CAHA + pompowtryski AL.

Przypomina mi sie Scena tuningowa z Passatem b4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał kogoś konkretnego to napisz na priv, a nie zniechęcasz tutaj wszystkich gadaniem jak w ogóle nie wiesz kto to jest i jak to robi :> Podam numer sam sobie zapyta. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał kogoś konkretnego to napisz na priv, a nie zniechęcasz tutaj wszystkich gadaniem jak w ogóle nie wiesz kto to jest i jak to robi :> Podam numer sam sobie zapyta. :hi:

Ma coś konkretnego, właśnie Ci napisał :cool1:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:28_________________________________________________Spytaj, zobaczymy co odpowiedzią. Okaże się czy stroją indywidulanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tylko z błotem mieszać potraficie :kwasny: Niech napisze do mnie wiadomość skoro mu tak zależy i sam sobie zadzwoni :) I tak wiem, że się nie zdecyduje, bo nie mają hamowni, więc gra nie warta świeczki z mojej strony. Próbowałem tylko pomóc, ale skoro nie to nie ;) Łaski bzy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja auto mam wystrojone, tylko dociekliwie chciałbym sie dowiedziec pare spraw i uchronic innych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przed czym chcesz chronić? Po co miałbym tu jakieś kity cisnąć? :mysli: Mówię - będzie ktoś konkretny, napisze do mnie, zadzwonię. Nie męcz mnie już ;( Piszesz do mnie jakbym Ci w czymś zawinił :wallbash: Piszę tylko jak jest, a Ty drążysz i masz do mnie jakieś pretensje :sick3:

Sory, zbulwersowałem się :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sory ale tu jest dział ,,dobrzy chiptunerzy''

kolega zrobił w czestochowie u jakiegos speca gotowca... 2 Mas poszedł w 2 tyg.

drugi w A3 ma mega podlane koxu, na seryjnych gratach ASZ laduje mu ponad 1.6 bara, a batory za nim idzie ze ledwo co widac :good:

Obstawiam 100% gotowca :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz Ci powiem, że się mylisz, bo na pewno syfu by nie zrobili. Mój ojciec miał problem ze sprzęgłem. Mianowicie w korkach, przy wyższej temperaturze samochód tak szarpał, że nie dało się ruszyć... Po modzie: cholerstwo się naprawiło, nie ma żadnego problemu i śmiga rok! Kur.. rok bez najmniejszej awarii! (passat b5 na pompowtryskach):wallbash: Kuzyn dwa lata w A4 AFN 110km i to na własne życzenie ma podniesione na więcej niż oni mu zalecili :cool1: Też 0 problemu. Człowieku nie wiem co Ci mam powiedzieć :polew: NIE INTERESUJE MNIE TWOJA OPINIA. Ja z czystym sumieniem polecam i polecać będę :gwizdanie: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sie troche tutaj syf za przeproszeniem zrobil, ponawiam pytanie:

Panowie, mozecie polecic kogos w malopolskim? :wink4:

z gory dziekuje za vtech, chce kogos kto mi napisze indywidualny program pod moj samochod i zeby mieli oczywiscie hamownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sie troche tutaj syf za przeproszeniem zrobil, ponawiam pytanie:

Panowie, mozecie polecic kogos w malopolskim? :wink4:

z gory dziekuje za vtech, chce kogos kto mi napisze indywidualny program pod moj samochod i zeby mieli oczywiscie hamownie.

Do Aligatora masz niedaleko i będziesz zadowolony.

http://www.dynosoft.pl/kontakt.html

Poszukaj informacji na forach o jakimś grupowym to będziesz miał trochę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...