Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odwiedziłem Goodhope w Pleszewie <wlkp> Śmiało polecam, pełna profeska, hamownia, czysto, profesjonalny sprzęt i widać, że gość zna się na rzeczy;) Ze 110km w AFN wyszło 140km;) Niby niewiele, ale 320Nm robi swoje. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też od kumpli słyszałem dużo dobrych opinii o hamowni 4x4 i tuningu w Ciechanowie, współpracują podobno w V-tech.

Dwóch kolegów jest zadowolonych z efektów i ceny.

jak dostali "czipa" za niewielka kase to jak maja byc niezadowoleni...

vtech ciezko nazwac firma tuningowa, a gosci ktorzy z nimi wspolpracuja, jeszcze ciezej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ot:

a może by tak zrobić liste w jakich województwach jacy tunerzy dobrze chipują auta :wink4: przynajmniej ludzie nie będą ciągle pytać gdzie co i jak :wink4:

Śląsk:

CompSport

DynoSoft

Popieram, podział na województwa by bardzo ludziom ułatwił szukanie.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszał ktoś o jura tuning z częstochowy? Chciał bym wyciąć dpf. Gość mówi że robi co chwilę takie coś więc doświadczenie w tym. Lecz nie widziałem żadnych opinii na ich temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ... szukam jakiś dobry "adres" do zawirusowania b8 2.0 tdi ( 143 km ) w lubuskiem ... ewentualnie poznan wrocek ? pozdrawiam

http://www.dyno.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedźcie mi czy jest sens chipowac 1.6 ? jeszcze w gazie? fabrycznie 101km ile to moze dac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedźcie mi czy jest sens chipowac 1.6 ? jeszcze w gazie? fabrycznie 101km ile to moze dac ?

nie ma zadnego sensu, bo to silnika N/A, w dodatku o malej pojemnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oko to chlop w szpitalu zmarl

czym chcesz moc podciagnac chipem? na wolnossacym silniku? wymien filtry wytnij kat zrob mu lepsze odychanie i bedzie mial z 5 - 10 koni wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmy według mnie chipowanie auta to poprawa mapy.......... wiec jeśli wyszło milion autek z jednym softem to każdy silnik się układa inaczej..............prawda? wiec chipowanie to pisanie mapy pod każdy silnik z osobna pod jego stan i parametry wiec co się musi dać poprawić................amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie kogoś dobrego w podkarpackim (okolice Rzeszowa) 1.9TDI AWX.

Pozdrawiam!

http://www.maxiservice.pl/hamownia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmy według mnie chipowanie auta to poprawa mapy.......... wiec jeśli wyszło milion autek z jednym softem to każdy silnik się układa inaczej..............prawda? wiec chipowanie to pisanie mapy pod każdy silnik z osobna pod jego stan i parametry wiec co się musi dać poprawić................amen

no ale co to ci da w wolnossaku no co? czym wieksza dawke paliwa przepalisz skoro powietrza nie ma czym dopompowac poczytaj troche o zasadzie pracy silnika turbodoladowanego a wolnossaka i wtedy sie wypowiadaj w wolnossakach sa tak zoptymalizowane mapy jak to tylko mozliwe zeby malo palil i mial w miare moc taka jaka sie z niego da wydusic co innego w turbo tam sa duze mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...