Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko ile jesteśmy w stanie wyciągnąc z tego silnika, tak optymalnie ( nie maksymalnie ) ??

czy koledzy/koleżanki z forum którzy zrobili już modyfikacje są zadowoleni ??

165 Km i 370 Nm :good: to takie wartosci bezpieczne( lajtowy program)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o Rogalu słyszałem same pozytywy :cool1: z tym że kawałek drogi jest, gdyby jakaś ekipa leciała na grupową sesję to bym się podłaczył :naughty:

a SPANKY to skąd kolega jest, ktoś ma doświadczenie ze współpracy z Nim ??

do Rogala masz 400km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Rogalu słyszałem same pozytywy :cool1: z tym że kawałek drogi jest, gdyby jakaś ekipa leciała na grupową sesję to bym się podłaczył :naughty:

a SPANKY to skąd kolega jest, ktoś ma doświadczenie ze współpracy z Nim ??

W wielkopolskim masz GoodHope.

Nie ma co popadać w skrajności, że tylko Rogal jest dobrym chiptunerem. Są też inni, równie dobrzy a nawet z dłuzszym stażem np. Mariusz z GoodHope.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale firma abt wali gotowce sam bylem tego naocznym swiadkiem wiec sciemy typu oni moga sratatata to nie do mnie

mtm jest o wiele lepszy jak znajde jeszcze w sieci to wstawie zbiorowa sprawe przeciwko abt sypaly sie silniki bo zrobili mocny chip na dosc dobrej jednostce a slabsze niesprawdzane jednstki sie wysypywaly bylo o tym glosno w niemczech

http://www.a3-freunde.de/forum/t41859-s3/ABT-Chip-1-9TDI-8P-und-nur-Probleme.html

na stronie drugiej jest opisane ze kolesiowi wgrali chipa abt bez hamowni i 2 sprzeglo w przeciagu 10000km poszlo w dodatku zrywa autem przy 3500obr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli maja chipy abt to skad je maja abt przyjedzie do pana xy sciaga mapy z auta przerabia je i wgrywa do auta i jedzie do niemiec tak???

czy pan xy zgrywa mapy z auta wysyla do abt lub ma juz gotowe pod dany silnik je wgrywa

czy sie moze myle ????

nie znam tej firmy ale jakos sobie abta bym nie wgral juz wole jechac do rogala aligatora czy rob555 bo wiem ze koledzy robia mapy pod kazde auto indywidualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja jakos sprzedalem chip ABT do innego 1.8T i jakos dziala gicior...

dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam dobrego warsztatu z okolic WLKP, opcjonalnie Wrocław, mam do zrobienia 2 sztuki audi 1.9 tdi 130 awx,

pytanko ile jesteśmy w stanie wyciągnąc z tego silnika, tak optymalnie ( nie maksymalnie ) ??

czy koledzy/koleżanki z forum którzy zrobili już modyfikacje są zadowoleni ??

pozdrawiam i dziękuję :hi:

z Leszna do Wrocka masz rzut beretem... po co sobie życie utrudniać, i w razie jakichkolwiek problemów gonić do Wawy... jedź do ECUproject, chłopaki znają się na rzeczy, mają bardzo dobrą hamownię i obsłużą Cię na pewno PROFI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję namiary na dobrych tunerów którzy są w stanie wystroić mojego AEB z 97r trochę zmodzonego między innymi w

Fmic,turbo K04,wtryski 440cc, tip stożek ITG,DP,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadam Audi A 4 rok 2007 1,9 Tdi DPF 116 KM przebieg 142 Tkm chcialbym wpuscic wirusa,moze ktos podpowiedziec czy bedzie ruznica w przyspieszeniu i ogolnie,poszukuje tunnera w okolicach Olesna -Opola -Nysa-Wroclaw

podjedź tam:

http://www.ecuproject.pl/

wszystkiego się dowiesz i nikt ci niczego tam nie spier#$#%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wiecie może czy w Compsporcie Kraków mają hamownie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...