Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

na 97% nie, bo gdy szukałem hamowni w krk. zadnych wzmianek o nich nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy wiecie może czy w Compsporcie Kraków mają hamownie ?

Ja slyszalem ze po przeprowadzce na ul. katowicka maja, ale nie jest to potwierdzona informacja. Wiem ze w Niepolomicach jest dobra hamownia. W przyszlym tygodniu bede badal tam auto po kilku zabiegach w TTC Chip Krakow. Z czystym sumieniem moge polecic Daniela i Dominika. Super chlopaki, znaja sie na swoim fachu. Teraz tylko tam oddaje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pudlo tez ma witaminki od Daniela z TTC. Rowniez jak najbardziej polecam na przykladzie swoim oraz auta kolegi :) W Niepolomicach hamownia Termanowscy - :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wałkowałem ten temat zeszłej zimy, zrobiłem rok przerwy i od czterech dni powtórka. Jestem z okolic Kościana (wlkp) i po obszernej lekturze tego wątku oraz z racji odległości (ok 100 km) zapisałem mojego AVF-a w przyszłą środę na wizytę w Goodhope w Pleszewie. Dodatkowo jeszcze do 23 grudnia dają 200 zł. rabatu (ot taki prezent na święta). Myślę że 700 zł to świetna cena a i chłopaki mają dobrą opinię.

Już nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wałkowałem ten temat zeszłej zimy, zrobiłem rok przerwy i od czterech dni powtórka. Jestem z okolic Kościana (wlkp) i po obszernej lekturze tego wątku oraz z racji odległości (ok 100 km) zapisałem mojego AVF-a w przyszłą środę na wizytę w Goodhope w Pleszewie. Dodatkowo jeszcze do 23 grudnia dają 200 zł. rabatu (ot taki prezent na święta). Myślę że 700 zł to świetna cena a i chłopaki mają dobrą opinię.

Już nie mogę się doczekać.

bardzo dobry wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam i chylę czoła dla audimaniaków i mam pytanie posiadam audi a4 1.9 tdi 110km (tyle było jak był nowy a było to bardzo dawno) silnik afn seria ile można uzyskać bezpiecznie kuców i momętu , co lepsz box czy czip i co powiecie o hamowni w Tarnowie w firmie czakram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamowni nie znam, chip (remap) oczywiście lepszy niż box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vałtech, odpuśc sobie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierz sie do rogala

albo do aligatora albo ecuprojekt

zalezy do kogo masz najblizej

a nie bedzeisz zalowal ze ktos cos sfakal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie pytanko mam do wszystkich z woj.Slaskiego gdzie i kogo najlepiej odwiedzic w celu z chipowania A4 b5 1.8T 150konikow seryjnie i jezeli ktos miał taki silnik i chipował to ile mozna uzyskac max z tego silniczka nie ingerujac za bardzo w mechanike tylko sama elektronika? z gory wielkie dzieki za kazda odpowiedz pozdro :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie pytanko mam do wszystkich z woj.Slaskiego gdzie i kogo najlepiej odwiedzic w celu z chipowania A4 b5 1.8T 150konikow seryjnie i jezeli ktos miał taki silnik i chipował to ile mozna uzyskac max z tego silniczka nie ingerujac za bardzo w mechanike tylko sama elektronika? z gory wielkie dzieki za kazda odpowiedz pozdro :cool1:

http://www.dynosoft.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po wizycie w Goodhope. Powiem tyle : seria- 144,9 KM 338,5 Nm i po około godzinie 175,2 KM 378,7 Nm

Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić. Pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Droga powrotna po takim zabiegu to już niezła zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacjent AEB na starym kompie, jestem z kuj-pom, dzwoniłem do tune-up, nie robia starych kosci, mr motors nie robia starych, goodhope z przyjemnością, ale po nowym roku...

czy jest ktoś jeszcze oprócz v-tech pomorze?

czy jest ktoś na forum kto jeździ na ich programie na AEB, wszędzie widzę powielane negatywne opinie, ale czy to nie przesada? serio pytam :>

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...