Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1,9 AWX] S4 diesel edition


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

o to moze i ja wpadne swoja szlifierka sprawdzic jak wypada 1.8T wzgledem czegos uber 200 ps

jest teraz w piatek spot ten w gliwicach ? - jeszcze sie nie pokazalem w swiecie :P a daleko nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to moze i ja wpadne swoja szlifierka sprawdzic jak wypada 1.8T wzgledem czegos uber 200 ps

jest teraz w piatek spot ten w gliwicach ? - jeszcze sie nie pokazalem w swiecie :P a daleko nie mam

za to że nie masz daleko a jeszcze nie byłes to już masz :bicz:

a spota mamy zawsze bez wyjątków :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 14:43_________________________________________________to jak Dzo dzo - czekać na Ciebie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje ze beda mega kreski[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 15:35_________________________________________________oby snieg nie padał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, nie rob Dzo nadzieji ze uda mu sie z 3.0 TDI+ soft ;)

Jak zrobi swoje auto do końca do tego sportowy wałek + BigPD to bedzie robił 3,0Tdi bez wiekszego problemu. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zauwazcie z tym lekkim postojem kolo 0,5 sekundy miedzy 50 a 60 km/h

nie wiem o co kaman ale tak jak koledzy wczesniej pisali aby wlaczyc ESP i z wlaczonym sprawdzić :gwizdanie:

Auto ma zajebistego laga, stąd to zatrzymanie jakby ktoś na chwilę przytrzymał cię za zderzak. :)

Patryk ale chipowana 3,0 TDI też jakoś super nie jedzie np:

http://www.youtube.com/watch?v=YO9soMyrRDk&feature=related

Wynik podobny do mocniej grzebanego AWX okolice 7s do 100km/h.

Takie 3,0TDi z Q to już bardzo ciężka fura i 270-280km to ciągle mało.

Ja miałem 2,0TDI A4 na duzym turbo i z dużo większa mocą i momentem i uważam że nie dorównuje w najmniejszym, stopniu 3,0tdi po siofcie. I jestem w stanie założyc sie o grube pieniądze że nie objedzie Dzo-dzo 3,0tdi. Przynajmniej mojego:) I nie ważne czy z rolki czy z zatrzymanego bo to auto wcale na filmiku rewelacyjnie nie jedzie. Ale najwazniejsze aby własciciel był zadowolony. Ja na twoim miejscu Dzo-dzo nie inwestowałbym już w ten samochód złotówki bo i tak nigdy z tego ayta nie zrobisz wyścigówki a każda kolejna modyfikacja może przynieśc niespodziewane awarie. Decyzja nalezy do ciebie ale ja przeszedłem przez wszystkie szczeble modów łącznie ze sportowymi pompkami i wiem co pisze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron a co cie tak wzielo na kreski zemną hehehe

tak jak ci pisali najpierw lewatywa troche kilko w dol i dopiero hhehee

panowie ja dalej nie mam auta wystrojonego a od 0 do 100 bylo to robione mysle ze do konca profesjonialnie moze jutro uda mi sie z wlaczonym esp zobaczym jak to zacznie sie odpychac musze tylko chapcia troche innego zalorzyć :-)

patrox wiem co pisesz nie raz sie tak zastanawiam po chu.. tyle kasy ale objechanie na swiatlach kilka fajnych samochodów bezcenne :polew:

robie nie wiecej jak 250 a pozniej zmiana auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron a co cie tak wzielo na kreski zemną hehehe

tak jak ci pisali najpierw lewatywa troche kilko w dol i dopiero hhehee

panowie ja dalej nie mam auta wystrojonego a od 0 do 100 bylo to robione mysle ze do konca profesjonialnie moze jutro uda mi sie z wlaczonym esp zobaczym jak to zacznie sie odpychac musze tylko chapcia troche innego zalorzyć :-)

patrox wiem co pisesz nie raz sie tak zastanawiam po chu.. tyle kasy ale objechanie na swiatlach kilka fajnych samochodów bezcenne :polew:

robie nie wiecej jak 250 a pozniej zmiana auta

Suma sumarum dojdzie do tego że i tak bedziesz musiał useryjnić bo ludzie boją sie zmodzonych aut kupić. Ale kazdy chyba musi przejśc przez to żeby na własnej skórze poczuć. Poza tym każde kolejne konie to tylko coraz gorsza walka o trakcję. Moim zdaniem do A4 optimum to jest 200 bo każdy kolejny koń to koszty na super opony i cięzkie treningi aby dobrze wystartować. Nie jeden komplet zdarłem aby dojśc do wprawy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox dobrze gada... nie inwestuj w to auto juz wiecej, bo wiele juz nie zdzialasz, chyba, ze zarabiasz pieciocyfrowo i nie masz co z kasa robic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron a co cie tak wzielo na kreski zemną hehehe

tak jak ci pisali najpierw lewatywa troche kilko w dol i dopiero hhehee

panowie ja dalej nie mam auta wystrojonego a od 0 do 100 bylo to robione mysle ze do konca profesjonialnie moze jutro uda mi sie z wlaczonym esp zobaczym jak to zacznie sie odpychac musze tylko chapcia troche innego zalorzyć :-)

patrox wiem co pisesz nie raz sie tak zastanawiam po chu.. tyle kasy ale objechanie na swiatlach kilka fajnych samochodów bezcenne :polew:

robie nie wiecej jak 250 a pozniej zmiana auta

nie no ja tak tylo z ciekawości - wiesz że ja spokojny chłop jestem - żaden ścigant :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo odlecial... :D[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 11:52_________________________________________________Tak upala, ze nawet nie gasi fury od tygodnia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloapki jak cos to mam do sprzedania gt2259 wraz z kolektorem ;-)

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile te turbo + kolektor? może być pw :mysli: może bym coś wymodził przez zimę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...