Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

a co ze swoją zrobiłeś?[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:43_________________________________________________mnie na spocie raczej dziś nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

a co ze swoją zrobiłeś?[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:43_________________________________________________mnie na spocie raczej dziś nie będzie

znowu do teatru? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ze swoją zrobiłeś?[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:43_________________________________________________mnie na spocie raczej dziś nie będzie

znowu do teatru? :decayed:

Pozyczyl kapelusz i jesionke...wiec pewnie tak :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne przedstawienie było :tongue4::polew: trochę wódki się polało, bo od sylwestra w sumie nie piłem, a jak tam na spocie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgromadzenie lewo pasmowych było :kox:

spot jak spot.... w alejach wypadek i nie dało sie poburaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne przedstawienie było :tongue4::polew: trochę wódki się polało, bo od sylwestra w sumie nie piłem, a jak tam na spocie??

:polew: :polew: :polew: :polew: trzeba było widzieć się rano poi przedstawieniu :polew: :polew: :good::wink4: :>

Madz kiedy dodatkowe 0.2 bar ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_g84 usterka zdiagnozowana i tymczasowo usunięta.

Te błędy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192163.0 oznaczają coś w rodzaju nie prawidłowo działający DPF.

Okazało się, że w jednym z dwóch przewodów od podciśnienia które idą do DPF zrobiła się dziurka, od tego dostał temp. i sie stopił. Szczęście w nieszczęściu, że serwis wziął to na siebie i wymiana obydwóch przewodów na ich koszt. Narazie założyli mi zastępcze bo na oryginały musze poczekać z tydzień. Przy okazji DPF w bardzo dobrej kondycji przy przelocie 153 kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malin dzwoniles mialem oddzwonic ale nie wiedzialem na ktory numer bo tyle ich mialem jak cos to mi tylko chyba jeden zarniik zostal to zostawie go sobie ale jeszcze sprawdze

magik a ty cos chcial odemnie ?

pany mam strasznie napiety tydzien wiec moge nie odbierac albo co najgorsze odebrac i kazac wypier... tak jak to zawsze madzikowi mowie hehhee[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 07:56_________________________________________________panowie a czy ktos z was zajmue sie ogrodzeniami siatkami i takimi innymi pierdolami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to vacum i foty chce zrobic FMIC... zeby oskar wiedział co rezac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...