Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

tomi kupil bym jak by byla opcja kup teraz a tak to niechce mi sie tam jechac [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 21:18_________________________________________________http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/policja-nie-znalazla-zwlok-magdy-nie-bylo-porwania,1,5016234,region-wiadomosc.html

ja pierpodle dziecka nie ukradli :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 06:32_________________________________________________a tu macie jak baba wiem ze bylo ale macie foto eL ki :decayed:

rozjeb.http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,11081170,Kandydatka_na_prawo_jazdy_pomylila_gaz_z_hamulcem.html.. fure na hallera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-23C rano o 7.40 .. odpalił sqrwiel :pleasantry: .. ale dopiero za 2gim razem .. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu macie jak baba wiem ze bylo ale macie foto eL ki :decayed:

rozjeb.http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,11081170,Kandydatka_na_prawo_jazdy_pomylila_gaz_z_hamulcem.html.. fure na hallera

nie wiesz czasem czy zdała??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23C rano o 7.40 .. odpalił sqrwiel pleasantry .. ale dopiero za 2gim razem .. wallbash

u mnie było wczorajw nocy przy gruncie -29*C. teraz -20. watpie zeby zagadał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzodzo myslales ze to porwanie? :polew: :polew: :polew:

ja od poczatku myslalem ,ze albo sprzedali albo cos innego :gwizdanie:

fota nie dziala Elki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka pani :polew: :polew: do konca trzymala noge na gazie,za***ac takiej w leb z partyzanta tylko :decayed:

a ty na prostej nie masz nogi do końca na gazie :decayed:

niema nic złego co by na dobre nie wyszło, jedna L-ka mniej na drodze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka pani :polew: :polew: do konca trzymala noge na gazie,za***ac takiej w leb z partyzanta tylko :decayed:

a ty na prostej nie masz nogi do końca na gazie :decayed:

niema nic złego co by na dobre nie wyszło, jedna L-ka mniej na drodze :naughty:

ale ona byla w zakrecie tylem prosto :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.gadu-gadu.pl/5653951881752592480/tak-skonczyl-zlodziej-samochodow1-foto

Ofiara miała na sobie m.in tanie dresy i przy sobie tylko 2 złote – zdradza nam jeden ze śledczych. – A jechała samochodem wartym kilkaset tysięcy. To nas zaintrygowało. Sprawdziliśmy auto i okazało się, że było kradzione, a kierowca jest złodziejem. Zapewne był eskortowany przez kolegów i do pokonania miał niewielki odcinek, właśnie do pasera. – dodaje nasz informator. :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-25 o 2 w nocy odpalila suka za pierwszym razem :D Nawet sie nie sprzeciwiala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja sasiadka ma merca nie wiem co to za model,ale cos nowszego niz beczka,w tamtym roku nie chcial skur... palic to o 24 schodzila zeby go odpalic,jak juz odpalil to do obcinki go trzmala z 2-3min c**j sie zagrzal to spowrotem na gore szla.wczesniej miala poldka to to samo robila :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...