Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

sobota wieczór i muszę samemu ryja moczyć......

niech Was chudy byk dopadnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tam dzisiaj na spocie było... nie dotarłem ponieważ skwar taki, że mi się nie chciało... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a piłeś cytrynówkę z "teków"?!?! :kox: daj znać, załatwię Ci... :cool1:

Nie piłem, ogolnie to albo przyszlego szwagra roboty albo lubelska, w zamiane :decayed:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 19:32_________________________________________________Nie chcecie kół 17'' z oponami ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie gdzie dobrze i tanio mozna ogarnac temat klimy tzn czyszczenie i nabijanie ew bez naciagania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opolska, numer bodajże 163, w każdym bądź razie jak jedziesz Opolską od centrum to pod numerem 159 masz Jetronik, potem Audiol (blacharnia/lakiernia/części), a za nimi jest warsztat robiący chłodnice i klimę. Pan Adam (tel 601703385) jest bardzo fachowym i konkretnym człowiekiem, a przy okazji nie przycina cenami. Tylko jak zadzwonisz i się umówisz to przyjedź na czas bo jak się spóźnisz to może Cię nie przyjąć jak ma nawał roboty. Możesz powiedzieć, że jesteś od Piotrka co jeździ niebieskim Evo 9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie sie zalogowałem :) nie było mnie bo nie miałem siły odpalic kompa , w weekendy albo pracowałem albo się resetowałem ( jak zauważył 2 niedziele temu nasz pierzasty kolega ) :gwizdanie: . Powoli wracam do życia forumowego jak i spotowego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Co za miasto, żeby nie było z kim zmoczyć mordy w kieliszku... musiałem wczoraj o butelczynie pifffffa udać się w otchłań snu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opolska, numer bodajże 163, w każdym bądź razie jak jedziesz Opolską od centrum to pod numerem 159 masz Jetronik, potem Audiol (blacharnia/lakiernia/części), a za nimi jest warsztat robiący chłodnice i klimę. Pan Adam (tel 601703385) jest bardzo fachowym i konkretnym człowiekiem, a przy okazji nie przycina cenami. Tylko jak zadzwonisz i się umówisz to przyjedź na czas bo jak się spóźnisz to może Cię nie przyjąć jak ma nawał roboty. Możesz powiedzieć, że jesteś od Piotrka co jeździ niebieskim Evo 9 ;)

A może by tak zebrać kilka osób to i jakiś rabat by dało radę zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moczy ktoś dzisiaj mordę ??

Ja moczyłem dzisiaj ale dupe na basenie teraz wypiłem piwo zjadłem dwie karkówki bo teściowka miała imieniny a teraz ide na telewizor bo go dawno nie widziałem - moczyć morde sam widzisz ilu chętnych .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moczy ktoś dzisiaj mordę ??

Ja moczyłem dzisiaj ale dupe na basenie teraz wypiłem piwo zjadłem dwie karkówki bo teściowka miała imieniny a teraz ide na telewizor bo go dawno nie widziałem - moczyć morde sam widzisz ilu chętnych .

Ja pierniczę, żeby nie było się z kim napić w tym mieście......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ochote mam nieziemską, ale w poniedziałek mam koło i zapowiada sie nieciekawie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zwołałem grupę szybkiego reagowania i zaraz idziemy w tany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...