Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

to sie skasuje odpowiednio :decayed:

3 skany i już brygada ma na wyjście weekendowe :naughty: Młodzi pojawili się raz ... vag był podpięty i do tej pory słuch o nich zaginął.....

Gniady

Potrzebuję adresy sklepów dla kobiet w ciąży... jak Twoja Pani może coś polecić do daj cynk.

Zagadam wieczorem-w sumie najważniejsze są spodnie jeansy mają powszywane takie trójkątne gumy po bokach reszta szmatów się rozciąga pod naporem rosnacego pędraka. :good:

Dzisiaj kupiliśmy w mama i ja dwie pary spodni takich na kant do biura bo młoda musi mieć i 300zł pękło :blink: Jeszcze jakieś żakiety, spódnice, etc.... worek szmalu....

moja się zaopatrywała w happymum,( w arkadach gdzieś na zerowym poziomie przy którymś wejściu jeśli dobrze pamiętam, w google też wpisz ) i w każdym H&M są jakieś ciuchy.

W takich sieciówkach nie ma nic eleganckiego... :wink4:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 17:53_________________________________________________O 20 widzimy się pod mostem milenijnym :good: Zobaczymy kto kracze a kto się zjawi... gniadzianka usprawiedliwioną masz nieobecność :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Stary, worek szmalu to Ty szykuj na dalsze wydatki, 3 stówki to pikuś w porównaniu do tego co Cie czeka, czyli ubranka dla brzdąca, o mamie też trzeba pomyśleć, ale gdzie pieluchy, kosmetyki nie kosmetyki, mleko, deserki, znowu ubranka, bo maluch rośnie... Powiem Ci, że mój mały sporo ubranek dostał po swoim kuzynie, wiadomo, kupywało się też nowe, ale koszta sa kolosalne. ALE... Pieeerdolisz to, bo dla tej małej pociechy jesteś w stanie zrobić wszystko :good: a dziecku się nie wylicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie nieobecność, o 19:30 do domu z budowy wróciłem i właśnie się biorę za rozbieranie szafek, bo jutro o 11 przeprowadzka i wszystko musi być przygotowane. Ciężki dzień był, a noc będzie jeszcze gorsza :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolo 22 będę przejeżdżał, to zajrzę na chwilkę, może kogoś jeszcze tam spotkam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, worek szmalu to Ty szykuj na dalsze wydatki, 3 stówki to pikuś w porównaniu do tego co Cie czeka, czyli ubranka dla brzdąca, o mamie też trzeba pomyśleć, ale gdzie pieluchy, kosmetyki nie kosmetyki, mleko, deserki, znowu ubranka, bo maluch rośnie... Powiem Ci, że mój mały sporo ubranek dostał po swoim kuzynie, wiadomo, kupywało się też nowe, ale koszta sa kolosalne. ALE... Pieeerdolisz to, bo dla tej małej pociechy jesteś w stanie zrobić wszystko :good: a dziecku się nie wylicza.

To ja wiem :decayed: Ubranek już mamy wór :naughty: [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:10_________________________________________________

Ja kolo 22 będę przejeżdżał, to zajrzę na chwilkę, może kogoś jeszcze tam spotkam ;)

Już się rozjechaliśmy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 skany i już brygada ma na wyjście weekendowe :naughty:

pierwsza kasa już jest. Gniady też coś miał ostanio, jakieś 0.5... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 skany i już brygada ma na wyjście weekendowe :naughty:

pierwsza kasa już jest. Gniady też coś miał ostanio, jakieś 0.5... :decayed:

Pewnie chlor już wychylił butelczynę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz sie pytam sie gdzie sa ci co sie zapowiadali a nie przyjechali ? :bicz3:

Kurak z Gniadym mieli usprawiedliwienie od mamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jak do niedziel nie zmienisz tych żarników na normalne to osobiście wytłukę lampy młotkiem. Mówiłem, że oślepiają. Jak jechałeś za mną to :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz sie pytam sie gdzie sa ci co sie zapowiadali a nie przyjechali ? :bicz3:

Kurak z Gniadym mieli usprawiedliwienie od mamy :naughty:

Ja miałem rozpoczęcie roku szkolnego :confused4:

w dodatku się Gniady nie zapowiadał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś najbliższy w miarę ciekawy zbiornik wodny pod rekreację??.

Planuje zabrać jutro gdzieś żonę i dzieciaka i jedyne co mi przychodzi do głowy i nie jest strasznie daleko to sława i boszkowo.

Jakieś inne sugestie??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 skany i już brygada ma na wyjście weekendowe :naughty:

pierwsza kasa już jest. Gniady też coś miał ostanio, jakieś 0.5... :decayed:

No kiedyś miał :)

a nie mówiłem :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jak do niedziel nie zmienisz tych żarników na normalne to osobiście wytłukę lampy młotkiem. Mówiłem, że oślepiają. Jak jechałeś za mną to :sick3:

przyznaj się że zazdrościsz :naughty: Jak Kaju podjechał to też zazdrościłem wiec kupiłem ... teraz kolej na Ciebie. Oddam Ci za czteropak moje żarniki 8000k będziesz miał jeszcze większy kox :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś najbliższy w miarę ciekawy zbiornik wodny pod rekreację??.

Planuje zabrać jutro gdzieś żonę i dzieciaka i jedyne co mi przychodzi do głowy i nie jest strasznie daleko to sława i boszkowo.

Jakieś inne sugestie??

Pozdro

mietków :good:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 16:50_________________________________________________a kto wygrał "starcie gigantów"? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto wygrał "starcie gigantów"? :naughty

Z poczatku Hornet prowadził, ale jak go Szczuraz oślepił bixami to ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jak do niedziel nie zmienisz tych żarników na normalne to osobiście wytłukę lampy młotkiem. Mówiłem, że oślepiają. Jak jechałeś za mną to :sick3:

przyznaj się że zazdrościsz :naughty: Jak Kaju podjechał to też zazdrościłem wiec kupiłem ... teraz kolej na Ciebie. Oddam Ci za czteropak moje żarniki 8000k będziesz miał jeszcze większy kox :decayed:

Od zawsze byłem przeciwnikiem dokładanych zenków i jeszcze bez poziomowania :evil: Jak założysz samopoziom i zmienisz na 4,3k to powiem że ładnie świecą. Jeszcze neon sobie yebnij pod samochodem :polew: :polew:

a kto wygrał "starcie gigantów"? :naughty

Z poczatku Hornet prowadził, ale jak go Szczuraz oślepił bixami to ... :evil:

Ja mu machnąłem żeby przekazać informację o oślepnianiu... ruszałem z 2 a szczurek dał w palnik....

Jednak trzeba zweryfikować to na ulicy :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...