Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie klucze Ci potrzebne? mam ich trochę, a że nigdy tego nie robiłem, więc nie wiem...

jak coś, to dzwoń, numer masz niżej

13nastka z krotka przedluzka na patyku, zwykla oczkowa 13 i jedna jest tam z tylu i trzeba troche pokombinowac zeby dojsc no i mlotek i kawalek drewienka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

a jakie klucze Ci potrzebne? mam ich trochę, a że nigdy tego nie robiłem, więc nie wiem...

jak coś, to dzwoń, numer masz niżej

13nastka z krotka przedluzka na patyku, zwykla oczkowa 13 i jedna jest tam z tylu i trzeba troche pokombinowac zeby dojsc no i mlotek i kawalek drewienka :)

mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam przegub i łożysko :dziura: [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:57_________________________________________________Panowie coraz więcej ludzi mówi o modyfikator plus to link http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=modyfikator+plus&order=p&change_view=1 , ktoś to używa lub wie coś więcej na ten temat :> :>

proszę o wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam przegub i łożysko :dziura: [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:57_________________________________________________Panowie coraz więcej ludzi mówi o modyfikator plus to link http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=modyfikator+plus&order=p&change_view=1 , ktoś to używa lub wie coś więcej na ten temat :> :>

proszę o wypowiedzi

Powiem Ci tak.. jedno wielkie goowno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czymś trzeba zarabiać. W dzisiejszych czasach - większości wypadków nabijaniu ludzi w butelkę wciskając im właśnie coś takiego jak to. Ja nie wierzę w cudowne działania takich środków. Jak coś ma się sp***dolić, to i tak się sp***doli i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czymś trzeba zarabiać. W dzisiejszych czasach - większości wypadków nabijaniu ludzi w butelkę wciskając im właśnie coś takiego jak to. Ja nie wierzę w cudowne działania takich środków. Jak coś ma się spieprzyć, to i tak się spieprzy i tak.

Dobrze gada... polejcie mu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto i jestem z własnego kompa :naughty: teraz już mogę nie chodzić do roboty. Kończę instalować programy i juz jestem na stałe :good: Piotrek to USB na przedzie nie działa ... może dlatego że nie jest bezprzewodowe :polew: przywoze kompa na spot to przepniesz mi parę elementów ze starego śrupa. Bez tv out`u nie wyrobię i jeszcze czytnik kart pamięci. Jak się nie zmieści dotniemy flexą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, Ty też masz problemy ze spaniem? ;) mi to jeszcze z piekarni zostało, ciężko organizm odzwyczaić... :gwizdanie: w ciągu dnia człowiek spompowany że się robić nie chce, a w nocy pełni sił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam przegub i łożysko :dziura: [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:57_________________________________________________Panowie coraz więcej ludzi mówi o modyfikator plus to link http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=modyfikator+plus&order=p&change_view=1 , ktoś to używa lub wie coś więcej na ten temat :> :>

proszę o wypowiedzi

Wygląda na "magiczny" środek.

Lub bardziej na placebo, bo wyniki, przez normalnego użytkownika, raczej mogą być trudno mierzalne.

:-)

ale jak ktoś ma jakieś z tym doświadczenie niech da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, Ty też masz problemy ze spaniem? ;)

nie wręcz przeciwnie jak juz sie położę to mogę spać do 14 :naughty: tyle że przed 1:00 nie zasnę [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 09:33_________________________________________________ejj ? żyjecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Siema[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 12:43_________________________________________________Ma ktoś na zbyciu śrubę do stalówek do audi ?? Potrzebuję jedną, lub kilka szt, bo dzisiaj mi kolo rozjebal przy zmianie kół :wallbash::thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: obudziłem sie właśnie i stwierdziłem e za godzine mam do roboty :thumbdown: jakbym jeszcze przykimał to bym zaspał na 2 zmiane :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...