Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

to rozwiązanie musi przetrwać do maja więc nie będę inwestował w kable po 100pln. Ja jestem totalnym laikiem i nawet jak mi puścicie film na blureju czy inne szatańskie kanały HD to różnicy nie będę widział :polew: [br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 22:29_________________________________________________umarłem ...

36bfcd18d0809df65af83664372ea0c3.jpg?1324775972

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

czyli są na tym świecie jeszcze normalni życzliwi sąsiedzi (poza moimi oczywiście) :naughty:

Ja właśnie wróciłem z pracy siedziałem tam od 6:00 :blink: teraz browarnictwo osiedlowe z Mirasem i lulu :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Gniady , Krystian ustalamy coś bardziej z sylwestrem ? [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 16:09_________________________________________________kurak ten gość od półosi wcisnął Cie na minę. Masz kawałek metalu przenoszący napęd z jakiegoś innego auta :blink:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236220.0[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 16:21_________________________________________________i jest jeszcze jedno jest różnica między automatem a manualem może tędy trzeba szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak wyglądają ceny garaży we Wrocławiu w okolicach Legnickiej? Chodzi o wynajem. Orientuje się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak wyglądają ceny garaży we Wrocławiu w okolicach Legnickiej? Chodzi o wynajem. Orientuje się ktoś?

Chyba będzie ciężko ze znalezieniem miejsca... jak już się znajdzie to kwota będzie odpowiednio wysoka. Myślę, że miesięczny koszt będzie się wahał w okolicach 300-700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj przez ogłoszenia. Moi znajomi zawsze szuskja przez znajomych z okolicy. Zawsze trafi się jakiś dziadek co wartburga sprzedał i garaż mu stoi wolny. Za 150 pln bedzie cieszył się i uszami klaskał. Mam kilku znajomych którzy w tych pieniądzach wynajmują koło dw. Gł , rynku i nas moim osiedlu. Czyli ceny nie musza wcale zabijać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj przez ogłoszenia. Moi znajomi zawsze szuskja przez znajomych z okolicy. Zawsze trafi się jakiś dziadek co wartburga sprzedał i garaż mu stoi wolny. Za 150 pln bedzie cieszył się i uszami klaskał. Mam kilku znajomych którzy w tych pieniądzach wynajmują koło dw. Gł , rynku i nas moim osiedlu. Czyli ceny nie musza wcale zabijać

Tak to i znajdzie ale normalnie ma co liczyć na taką cenę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol w 1.9 TDI czujnik ciśnienia doładowania jest przy IC ? A4 110ps 96r ma te śmieszne zapiekające się kierownice na świstaku ? Będę próbował ogarnąć auto kolegi z pracy ale wiedzę o TDI mam znikomą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol w 1.9 TDI czujnik ciśnienia doładowania jest przy IC ? A4 110ps 96r ma te śmieszne zapiekające się kierownice na świstaku ? Będę próbował ogarnąć auto kolegi z pracy ale wiedzę o TDI mam znikomą :naughty:

Moze nie jestem Karol, ale... hehe tak, ma zapiekajace sie kierownice, potrzebujesz pomocy to wal, wytlumacze wsio na spocie w niedziele :wink4: AFN z 96 ma map sensor w ECU, zadko pada, pewnie kieronice w VTG deba stoja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol w 1.9 TDI czujnik ciśnienia doładowania jest przy IC ? A4 110ps 96r ma te śmieszne zapiekające się kierownice na świstaku ? Będę próbował ogarnąć auto kolegi z pracy ale wiedzę o TDI mam znikomą :naughty:

Masz i się baw :gwizdanie:

http://www.turbo-diesel.pl/zrob_to_sam/17/ [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 22:42_________________________________________________

pewnie kieronice w VTG deba stoja :wink4:

Jak się jeździ jak emeryt.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywala błąd czujnika ciśnienia doładowania zwarcie do masy :mysli: czyli uwalone ECU albo przetarte kable ? Jakiś krawiec zasadził tam skrzynkę z bezpiecznikami/przekaźnikami z passata B5 a wiązka do niej wygląda jak makaron :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywala błąd czujnika ciśnienia doładowania zwarcie do masy :mysli: czyli uwalone ECU albo przetarte kable ? Jakiś krawiec zasadził tam skrzynkę z bezpiecznikami/przekaźnikami z passata B5 a wiązka do niej wygląda jak makaron :facepalm:

Ubezpieczony jest ?? :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...