Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem dzisiaj również pod MM.

Pany, gdzie podjechać, żeby dobrze wstawili plecionkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małopanewska do niemiłego dziada w betonowym garażyku jedź. Jak mu nie dasz w ryj na wstępie i łaskawie podejmie się roboty to na bank zrobi dobrze. Ja bym mu i tak dał w ryj za podejście do klienta jakby się nie zachował:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę polecic ci kolegę na terenie giełdy samochodowej jeśli sie powołasz na mojego kolęgę to jeszcze taniej będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małopanewska do niemiłego dziada w betonowym garażyku jedź. Jak mu nie dasz w ryj na wstępie i łaskawie podejmie się roboty to na bank zrobi dobrze. Ja bym mu i tak dał w ryj za podejście do klienta jakby się nie zachował:decayed:

Raz podjechałem do niego z gulfem i około godziny 16, a on na dzień dobry nie widzi pan, że zamknięte?? Z ryjem na mnie. To mu dowidzenia powiedziełem i pojechałem na robotniczą, tam mi koleś tanio zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły fajter, nie dość, że do niego przyjedziesz, żeby mu dać zarobić, to jeszcze problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprałem całe audi wewnątrz :dance2: okazuje się że mam jednak niebieską tapicerkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem waszych postów jak pisałem poprzedni :kwasny: ostatni był Goldika i nie było następnej strony. Ostatnio często tak mam :thumbdown: u kogoś ten problem też występuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, u mnie też to występuje, dopiero jak drugi raz wejdę w subskrybowane wątki, to mi przerzuca na następną stronę i pokazują się następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów chłopakom o tej drewutni że będziemy działać, no i planuj przy okazji grilla u siebie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, plany zaakceptowane. Zdjąłem wymiary placyku, gdzie stanie i będziemy się brali za projekt. Sama budowa planowana na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto dzisiaj jest? ja raczej przyjadę :thumbup1:

ja też jestem. Przywiozę Ci te kolumbijskie pesos :wink: Audi mi już wyschło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko - wczoraj zjeżdżając z autostrady chyba padło mi sprzęgło, bo po wyrzuceniu z szóstego biegu żaden inny już nie chciał wejść.

Chcę wymienić cały komplet sprzęgło razem z dwumasem no i tu jest moja prośba, pytanie do kolegów - gdzie we Wrocławiu najlepiej zrobić taką robótkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...