Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ile km przejechałeś, że wiesz o tym nie piciu oleju ? Jaki olej masz aktualnie zalany ?

Ten check engine i tak musisz skasować vagiem inaczej sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

np 2 tys mam przejechane :P a olej zalalem nowy motul 5w40 :P nawet nie wiem czy nie przelalem bo byla akcja bo mi kontrolka min olej wyskoczyla no i sie wystraszylem i dolalem a akazalo sie ze ciagle jest maks i nie wiem czy to nie ma czegos wspolego z tym przelaniem bo ja z olejem mam pier***lca wczesniej mialem mazde 323f i musialem dolewac :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest piszesz, że nie pije oleju a tutaj kontrolka z min olej Ci wyskakuje. 800 ml jest od minimalnego stanu do max.

Bład check engine to prawdopodobnie 16804 - Rząd 1; system katalizatora: za mała skuterczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no olejes byl na maks a ta kontrolka wyskakuje co jakies 150 km :P trzeba klape podnieść i wtedy jakby się kasuje , no a teraz w sobote mi ta kontrolka z silnikiem sie zapalila i sie ciagle pali ja bym obstawial paliwo bo to jakos godzine po zatankowaniu wyskoczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry i zaś weekend:banan: i trzeba do tyrki wracać po urlopie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Doszedłem do siebie dopiero dzisiaj.... szczur ja nie kontaktowałem jak rozmawialiśmy..:facepalm:

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

hej chłopaki widzę że pod millenijnym się stykacie , a to moje osiedle :) no ale do rzeczy jestem nowy na forum no i chyba nowy członek klubu a4 :P

Ale piszę do was teraz z dość gorącym problemem nie macie może vaga zeby zdiagnozować usterke ? bo mi się lapka żółta z silnikiem zapalaliła choć auto chodzi gites :/ jakby ktoś miał i miał ochote mi pomóc niech skrobnie do mnie na gg czy coś ...

:polew: Widzę już poinformowany zostałeś co i jak..... bardzo miło Cię powitać :naughty:o silniku ALT to Emil może opowiadać godzinami przy piwie... a na forum to cała "trylogia" jest.

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

zrobił nam prezes weekend bez forum :grin:

dopiero wieczorem wczoraj odczułem brak. Jakieś prace konserwacyjne były.

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

Ciesz się, że Hornet chleje, bo miałbyś przejebane :decayed:

:polew::polew::polew::polew: co za dzik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry i zaś weekend:banan: i trzeba do tyrki wracać po urlopie :facepalm:

Wiecznie psioczysz na temat swojej roboty, jak taka kiepna to zmień :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie zaglądałem tu wcześniej, mimo że z Wrocka pochodzę :facepalm:

Kolega z klubu skierował mnie tu, szukam kogoś kto wyklei mi dah i lusterka folią, karbonem czarnym, we Wrocławiu lub okolicy.

Także jakiś dobry lakiernik by się przydał oraz elektryk który ogarnie zmianę licznika w aucie (b6, immo rb4).

Będę we Wrocławiu za tydzień i bardzo bym prosił o jakąś pomoc lub namiary.

Dziękuję i pozdrawiam! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrczak ma dobrego lakiernika ale pod wroclawiem. Co do elektryka i zmiany licznika to jest gosc w hali targowej tęcza przy lotniczej i on to moze ogarnac. Musisz podjechac do niego i pogadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i pod wrocławiem. Mam problem z lakierem bezbarwnym na autku. Chciałem się poradzić, spotkać by oglądnął, może coś podziałał.

a do tego elektryka macie namiar telefoniczny? Bo wolałbym zadzwonić i zapytać wcześniej bo jak nie to szukam dalej.

Dzieks wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, zaraz dzwonię, dziękuję. Jeszcze przyciemnić szyby i wykleić dach :decayed:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

Lipa, szukam dalej lakierni, tamci zajęci i na urlop się wybierają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto poczekać chwilę. Robotę robią dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

510x075x777 zadzwoń i dowiedz się o cenę lakieru. Możesz się powołać na Maćka z Muchoboru od srebrnego audi ale ceny tym nie ugrasz ew. miejsce na lakierni. Wiem że teraz mają sporo roboty ale może się uda. Gość nazywa się Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

510x075x777 zadzwoń i dowiedz się o cenę lakieru. Możesz się powołać na Maćka z Muchoboru od srebrnego audi ale ceny tym nie ugrasz ew. miejsce na lakierni. Wiem że teraz mają sporo roboty ale może się uda. Gość nazywa się Sławek

I ugadane. Super, dziękuję bardzo. Mam nadzieję że lakiernik dobry i nie będzie lipy jak miałem z tutejszym angolem, paprokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cenowo wyszło za element ? robotę robią bo same nowe auta tam stoją. Nie może być lipy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cenowo wyszło za element ? robotę robią bo same nowe auta tam stoją. Nie może być lipy. :wink:

O tym angolu też mi tak mowili. A teraz to szkoda pisać. Gdzie się nie dotknął to widać, nawet niewprawne oko. A chciałem tylko poprawić autko, wgniotki, itd. Dobrze że nie dałem mu więcej. Ale kasa w plecy.

A u tego Sławka, powiedział wstępnie 250 za element jak jest poza autem, jeśli nie trzeba przy nim nic robić, plus 50 zł za montaż na auto.

A dolne dokładki, to zależy w jakim stanie, czy nie trzeba będzie szpachli itd. Ale myślę, że kolega konkretny i się na miejscu dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...