Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Jako że przypomniało mi się że wczoraj miałem imieniny...zaczynam moczyć ryja :banan:

Maciek, zadzwonię w tygodniu to się ustawimy na logi :wink:

no problem:wink: ja trochę podupadłem na zdrowiu znowu najadłem sie chemii i na 90% nie ruszam sie z domu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien temu był bardzo pokaźny komplet :) ale tak jest pod warunkiem że hornet nie wymyśli czegoś w ostatniej chwili i nie namiesza ludziom w głowach :P:P:P:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem... z Krystianem pobawiliśmy się fajnie... szkoda słów na Was :facepalm: Jeden sobie przypomina, że miał imieniny czy tam urodziny (jak można zapomnieć:facepalm:) drugiego choroba rozbiera, 3 ma sraczkę. ehhh szkoda słów - paciuloki z Was i tyle... cały tydzień jest na rozplanowanie i wygospodarowanie sobie wolnego w niedzielę... i niech się nikt nie wypiera dziećmi albo, że żona coś wymyśliła.... moja wie, że niedziela dzień święty i koniec.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dojechałem na styk, bo się przeciągnęło trochę, a potem był u mnie gość po turbo, więc bez sensu było już jechać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczyło zadzwonić co się dzieje.. byliśmy na jedzeniu a później ślizgaliśmy się... goły lód więc lipa.. ale gość passatem nowym na płaskim się prawie przykopał bo pasek nie chciał ruszyć. Beka była. Był jeszcze gość terenówką ale też nie ogarniał a na lodzie to balet odjebał i pojechał. Za to była laska lanosem w gazie i bardzo fanie latała sobie... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym napewno punktualnie przybył gdybym tylko był we WrocLOVE a że w tej ... wawie siedze to nic nie poradze. Chciałem w piątek wyjechać to jak snieg zaczął walić i jak zobaczyłem co sie dzieje na drogach i że nie odśnieżają w ogóle to stwierdziłem że zostane raz na jakiś czas żeby auta nie rozkwasić przez mój albo czyjś błąd, ale nastepny weekend mur beton bede :)

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

jechał koleś 80 km/h przede mną i czegoś sie przestraszył , dał po hamulcu i chyba miał już zjechane zimówy i sie wrypał w tyłek temu pierwszemu i stwierdziłem że wole nie ryzykować i wróciłem zmoczyć mordeczke :) i była dobra pizza i glenfiddich :D mniam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszły weekend ma szwagra na pokładzie :decayed: w niedzielę pewnie poprawimy przed jego wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry i na dobry humor

Żyjem sobie w trudzie ,znoju-orzę ziemie, grzebie w gnoju !jestem panem W całej wsi bo mam AŁDI W TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują , gdy zajadę swoją furą ... Laski piszczom ,kury gdaczą kiedy w AŁDI mnie zobaczom ! gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią TO jest gościu... WÓZ wymiata Fordy,Fiaty widać we wsi kto bogaty-a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idę orać bo już czas zanim ZAZDROSC ZEŻRE wAS. Wy se siedźta i czytajta .mego WOZA podziwiajta!!!bo to auto cud techniki,Niemce robią super bryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano ale sypie śnieżek :kox::kox::kox::kox:

nie jeździj samochodem bo ślisko i jeszcze będzie nieszczęście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przede mną gościu nie wyhamował przed samochodem, ale się wyratował :decayed: Przejebał krawężnikiem:grin: Liczył, że ten przed nim pociśnie na żółtym i się zdziwił :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie sypie... ale dzisiaj siatkowka...moze jak wroce to polece polatac troche:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano ale sypie śnieżek :kox::kox::kox::kox:

nie jeździj samochodem bo ślisko i jeszcze będzie nieszczęście :decayed:

Ja nie jeżdze samochodem tak jak Ty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano ale sypie śnieżek :kox::kox::kox::kox:

nie jeździj samochodem bo ślisko i jeszcze będzie nieszczęście :decayed:

Ja nie jeżdze samochodem tak jak Ty :grin:

tzn jak ?? pamiętaj proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców :decayed: przyjedź skodziakiem jak będziemy się ślizgali i zaprezentuj się :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldik ile wypiłeś że taki wierszyk skleciłeś ? JA ne trzeźwo też potrafie chociaż whisky jest na szafie :) z chęcią bym go opendzlował, ale bede się szanował i nie chwyce za kieliszek sam , bo jestem szlachetny i zostawie troche Wam :P

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::banan::banan::banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Hornet kupiłeś w końcu sanki dziecku ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem Sanki + śpiwór + reg. pchacz + oparcie 16 kolorów (2911497106) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zestaw 07

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

siemano ale sypie śnieżek :kox::kox::kox::kox:

nie jeździj samochodem bo ślisko i jeszcze będzie nieszczęście :decayed:

Ja nie jeżdze samochodem tak jak Ty :grin:

tzn jak ?? pamiętaj proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców :decayed: przyjedź skodziakiem jak będziemy się ślizgali i zaprezentuj się :grin:

Poczekaj aż kupie AWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...