Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

AWD to inna bajka zaprezentuj się ośką :decayed: nie tylko na prostej :polew: Krysitan nawet autobusem swoim latał.. a żeby Cię dobić to jak pisałem wcześniej laska ogarnęła lanosa i Krystiana Żona też autobusem polatała trochę :decayed: Koniecznie musisz się pojawić... tylko czy to nie zaszkodzi skodzie ?? :naughty::grin:

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

Ja za sanki tyle nie dam bo zima u nas trwa krótko a nie mam gdzie ich składować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

drugiego choroba rozbiera, 3 ma sraczkę. ehhh szkoda słów - paciuloki z Was i tyle...

sam jesteś paciulok i to taki fuj fuj :whistling: Jak mam płuca niedoleczone to nie bede stał na mrozie zeby znowu w szpitalu wylądować. Śnieg póki co nie topnieje to jeszcze bedą okazje zeby polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet czemu telefonu nie odbierasz?:wink:

to 502 to Ty? ja nie zawsze odbieram tel po 18 którego nie mam w książce. Jak ktoś ma pilną sprawę to niech się nagra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet czemu telefonu nie odbierasz?:wink:

to 502 to Ty? ja nie zawsze odbieram tel po 18 którego nie mam w książce. Jak ktoś ma pilną sprawę to niech się nagra :decayed:

Tak 502191389

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet czemu telefonu nie odbierasz?:wink:

to 502 to Ty? ja nie zawsze odbieram tel po 18 którego nie mam w książce. Jak ktoś ma pilną sprawę to niech się nagra :decayed:

Tak 502191389

a co tam.. nera rwała i nie było z kim się napić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałeś, że jakieś latanie boczkiem wieczorem chciałeś robić poprostu chciałem sie przyłączyć.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latanie było na spocie a pisałem, że może po siatce podjadę ale byłem wywalony jak bezpiecznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nie całkiem dawno hornet sie smiał że ktoś nie przyjedzie na spota bo zapomniał o urodzinach a sam nie przyjechał :P:P:P:P:P:P:P:decayed:

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

Emay bierz dzicko na sanki póki śnieg leży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nie całkiem dawno hornet sie smiał że ktoś nie przyjedzie na spota bo zapomniał o urodzinach a sam nie przyjechał :P:P:P:P:P:P:P:decayed:

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

Emay bierz dzicko na sanki póki śnieg leży :)

Przecież w niedzielę byłem na spocie i ślizgaliśmy się ... daj numer do dilera bo masz załamanie czasoprzestrzeni. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda CRX II (2931104721) - motoAllegro

ogarnijcie opis... ciekawy szyber :facepalm::naughty:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

aktualizuję bo poprzednie poleciało http://a4-klub.pl/pozostale-auta-155/czesci-q7-4l-2010-2011-a-258178/

jak ktoś ma czas to może sporo przyciąć na tych gratach. Ja nie mam bo we wtorek spływa mi kolejna dostawa a nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać :kwasny: Dodatkowo pasy transportowe w hurcie taniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś nie przyjedzie na spota bo zapomniał o urodzinach

O imieninach :whistling::decayed: zasadnicza różnica :decayed:

pezepraszam zwracam honor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko luuuzzzz Panie :decayed::wink:

A tym czasem oficjalnie oświadczyłem, iż definitywnie odstawiam alko od pyska :whistling::facepalm:

Koniec rehabilitacji... czas wrócić do formy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko luuuzzzz Panie :decayed::wink:

A tym czasem oficjalnie oświadczyłem, iż definitywnie odstawiam alko od pyska :whistling::facepalm:

Koniec rehabilitacji... czas wrócić do formy :banan:

Ile razy ja to sobie obiecywałem :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...