Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

odemnie z firmy jedzie cała zgraja a ja się jeszcze zastanawiam. Pamietaj Arek że 14.04 jest WrocLow :naughty:

Chillen am Grillen – otwieramy sezon | WrocLOW.pl – Get Low Bro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

hey!Koledzy,nieznajomi,znajomi,audi-fani.Jestem na etapie dopieszczania swojego B6 wszystko mozolnie robię sam metodą(niestety prób i błędów)już tyle pracy włożyłem w swojego starocia :) że postanowiłem przyłączyć się do fanów A4 bo chyba coś mnie łączy z moim "autkiem";)są jakieś fajne zloty miłośników we Wrocławiu i Dolnym Śląsku???Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odemnie z firmy jedzie cała zgraja a ja się jeszcze zastanawiam. Pamietaj Arek że 14.04 jest WrocLow :naughty:

Chillen am Grillen – otwieramy sezon | WrocLOW.pl – Get Low Bro

A auto nie uzbrojone na sezon jeszcze :facepalm: Lecisz na to WrocLow? :eusathink:Miejsce organizacji mam pod samym nosem...5min od domu :naughty:

Tego roku doperdole taką glebę na 17", że hoho :naughty: Bo i tak więcej audi stoi niż jeździ :whistling:

btw kupię dwie opony 215/40r17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw kupię dwie opony 214/40r17

to faktycznie kozackie opony na 215 jeżdżą tylko paprochy :naughty: do siebie na przód też musze takie wrzucić bo 225 mi tną ranty :whistling:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

na wrocLow pewnie bede bo musze spotkać sie ze znajomym z JG streetroulette.

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

są jakieś fajne zloty miłośników we Wrocławiu i Dolnym Śląsku???Dziękuje.

masz info w pierwszym poście i parę postów wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw kupię dwie opony 214/40r17

to faktycznie kozackie opony na 215 jeżdżą tylko paprochy :naughty: do siebie na przód też musze takie wrzucić bo 225 mi tną ranty :whistling:

na wrocLow pewnie bede bo musze spotkać sie ze znajomym z JG streetroulette.

są jakieś fajne zloty miłośników we Wrocławiu i Dolnym Śląsku???Dziękuje.

masz info w pierwszym poście i parę postów wyżej

:polew::facepalm:

To może i ja bym wpadł, ramkę bym odebrał w końcu :grin: Jak byś był to numer do mnie masz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil nie pier**l, że chcsz zamrozić sześć dych w szwedzie... nie lepiej pójść w C6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w ECU, generalnie postanowiłem się wstrzymać z wszelkimi działaniami, jest możliwość korekty programu na nieco mniejszy, ale jeszcze się wstrzymam, generalnie sprzęgło może przestać się ślizgać jak się ociepli, a jak dalej będą problemy - zmieniam na nowe LUK'a, z wymianą wyszłoby 2600zł.

wykresik :decayed:

a42tb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w ECU, generalnie postanowiłem się wstrzymać z wszelkimi działaniami, jest możliwość korekty programu na nieco mniejszy, ale jeszcze się wstrzymam, generalnie sprzęgło może przestać się ślizgać jak się ociepli, a jak dalej będą problemy - zmieniam na nowe LUK'a, z wymianą wyszłoby 2600zł.

wykresik :decayed:

http://img811.imageshack.us/img811/6577/a42tb.jpg

Dobra decyzja :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w ECU, generalnie postanowiłem się wstrzymać z wszelkimi działaniami, jest możliwość korekty programu na nieco mniejszy, ale jeszcze się wstrzymam, generalnie sprzęgło może przestać się ślizgać jak się ociepli, a jak dalej będą problemy - zmieniam na nowe LUK'a, z wymianą wyszłoby 2600zł.

wykresik :decayed:

http://img811.imageshack.us/img811/6577/a42tb.jpg

Doyebane momentu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętny ktoś na partyjkę medal of honor po sieci koło 12? 4 chętnych już jest :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętny ktoś na partyjkę medal of honor po sieci koło 12? 4 chętnych już jest :whistling:

ja cisnę ale w cs go a medala nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętny ktoś na partyjkę medal of honor po sieci koło 12? 4 chętnych już jest :whistling:

ja cisnę ale w cs go a medala nie mam

masz jakiś link do stargania csa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętny ktoś na partyjkę medal of honor po sieci koło 12? 4 chętnych już jest :whistling:

ja cisnę ale w cs go a medala nie mam

masz jakiś link do stargania csa?

ja mam steam-a ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steama kup, a nie :decayed: CS go mi nie podchodzi jakoś, w 1.6 chyba z ósmy rok leci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steama kup, a nie :decayed: CS go mi nie podchodzi jakoś, w 1.6 chyba z ósmy rok leci :decayed:

Ty cycu !!!! gg dawaj i to już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steama kup, a nie :decayed: CS go mi nie podchodzi jakoś, w 1.6 chyba z ósmy rok leci :decayed:

Ty cycu !!!! gg dawaj i to już

No dajcież k**wa jakiś link do pobrania! Hornet uderz też do mnie 2052271

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Może zamiast medala pójdźmy wsyscy w CSa, na battalionie podejrzewam, że też więcej chłopa będzie do csa jak do medala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumaczę Ci że ja tylko steam ...

kup online i już

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Witamy w serwisie Steam

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Steam Search

8euro cs a ten chce jakieś gówna ściągać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil nie pier**l, że chcsz zamrozić sześć dych w szwedzie... nie lepiej pójść w C6?

Takie maiłem przebłyski głupoty, darowałem sobie :decayed:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

ja tez mam cs 1.6 na steamie konto mightyemay wyslijcie zapro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...