Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Mam ochotę się dzisiaj nayebać do odcięcia.... 5h po szpitalach się bujaliśmy z małym.... przy tych zasranych chorobach wyszło jeszcze zapalenie stawu biodrowego ale że zobaczyłem to wczoraj to zwalczymy szybko... już miał miejsce w szpitalu na koszarowej na neurologii ..ufffff sączę piwo właśnie ale jak ktoś ma jakiś pomysł na reset to śmiało dawać .... nayebiem się

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

:wtf: aaaa no tak zazdrość straszna rzecz :grin:

Jaka tam zazdrość.... ani to praktyczne ani ładne... jakby tam porobione evo stało.... na os ewentualnie rally cross to co innego a nie jakieś popierdółki, które mają tylko stać i wyglądać... niczym meble w salonie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem filtry tydzień temu i się dzisiaj okazało (sąsiad życzliwie zwrócił uwagę...), że to co niby miało byc wodą ze skraplacza jest ropą. Wyczyściłem, podociskałem i d*pa, cieknie dalej, w dwie minuty pokrywka od filtra się napełnia. Można z tym 40 km przejechac żeby to w ramach "gwarancji" zrobili + mycie bo wszystko teraz usyfione czy lepiej tutaj do kogoś jechac żeby to poprawiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem filtry tydzień temu i się dzisiaj okazało (sąsiad życzliwie zwrócił uwagę...), że to co niby miało byc wodą ze skraplacza jest ropą. Wyczyściłem, podociskałem i d*pa, cieknie dalej, w dwie minuty pokrywka od filtra się napełnia. Można z tym 40 km przejechac żeby to w ramach "gwarancji" zrobili + mycie bo wszystko teraz usyfione czy lepiej tutaj do kogoś jechac żeby to poprawiał?

a coś jaśniej.. pokrywka, woda ze skraplacza..... po polsku się nie da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem kilku wiesniakow, gleba taka ze mieli pilota hehe powyciagali chłopaki amortyzatory:decayed:

Również bujam się szorując o asfalt... Nazywasz mnie wieśniakiem? :whistling::eusathink:

btw opanowałem te chopki pod domem i latam przez nie aż miło :banan::grin:

Szczurze nie dotarłem pod stadion... po trasie u kumpla poznałem miłą kobitkę i zabrałem Ją na kawę :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieknie paliwo z filtra paliwa, a konkretnie z przewodów, które są wpięte w filtr zawleczką. Nie widac, z którego miejsca konkretnie ale w okolicach tej czarnej zawleczki jest poprostu najbardziej mokro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po trasie u kumpla poznałem miłą kobitkę i zabrałem Ją na kawę :decayed::grin:

+1 :decayed: moja szkoła :grin:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

Cieknie paliwo z filtra paliwa, a konkretnie z przewodów, które są wpięte w filtr zawleczką. Nie widac, z którego miejsca konkretnie ale w okolicach tej czarnej zawleczki jest poprostu najbardziej mokro.

wyczyść,,, odpal i daj w palnik na postoju, żeby zrobić ciśnienie i zobaczysz. pytanie czy wężyk pękł czy zawleczkę ktoś zwalił (po rozginał) przy wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oko mi to wygląda na oring. Wężyk raczej nie bo sprawdziłem go dokładnie i nic nie było widac.

W B5 nie miałem wymiany oleju i filtrów żebym nie musiał później jechac na poprawkę - 2 x za dużo oleju wlali; 1 nie zamontowali rynienki w podszybiu jak trzeba i po pierwszym deszczu cała podłoga wody... A teraz to samo w B7, cieknie paliwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem kilku wiesniakow, gleba taka ze mieli pilota hehe powyciagali chłopaki amortyzatory:decayed:

Również bujam się szorując o asfalt... Nazywasz mnie wieśniakiem? :whistling::eusathink:

btw opanowałem te chopki pod domem i latam przez nie aż miło :banan::grin:

Szczurze nie dotarłem pod stadion... po trasie u kumpla poznałem miłą kobitkę i zabrałem Ją na kawę :decayed::grin:

No sorki jeżeli cię urazilem:grin: ale 2 cm nad asfaltem to lekka przesada na nasze drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie nie odpowiedziałeś...:whistling: Każdy ma to co lubi i reszcie nic do tego :wink: Jak chce szurać po asfalcie to szuram. Jak gdzieś nie wjadę to z buta pocisnę JA a nie ktoś inny... A kilka furek widziałem na mieście i na AOW...tłuste fchooy :shock3::slina: Żeby z takiego starego sztrucla jakim jest golf II czy III ulepić tak piękne auta, trzeba mieć naprawdę mega zamiłowanie i pasję... Co do hejterskich kometarzy obserwatorów, no cóż...taki naród, nie rozumiejący PASJONATÓW. Z motocyklami jest tam samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po trasie u kumpla poznałem miłą kobitkę i zabrałem Ją na kawę :decayed::grin:

:brawo::banan::banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce coś napisać ale nie każdemu wychodzi.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce coś napisać ale nie każdemu wychodzi.

+1

+2

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Jutro o której pod mm? standardowo 17? 17.30? czy 18? w co wątpie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek byłeś na stadionie nie mogłeś zajechać do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce coś napisać ale nie każdemu wychodzi. Emil gdzie aeroplanem leciałeś poza Wrocław ?
Grecja kreta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce coś napisać ale nie każdemu wychodzi. Emil gdzie aeroplanem leciałeś poza Wrocław ?
Grecja kreta

Byłem kiedyś na Rodos i bardzo mi się podobało podejrzewam że Kreta też ciekawa tyle że bardziej kamienista bynajmniej nie ma tych brudnych natrętnych hindusów jak ich zobaczyłem pod krzywą wieżą w Pizie a miejsce mnie zauroczyło bo nie wiedziałem że na żywo wieża+bazylika wygląda :shock3::shock3::shock3: a naokoło hindusi męczą cie i zadręczają kup badziewie kup szmelc wydaj kase h*j za tobą będzie szedł bo na chwile zawiesiłeś oko na jego śmieci prawie cie zamęczy- stoi radiowóz mają to gdzieś- przez Tunezję i Egipt mam ich serdecznie dość na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo ! kopyta ci walą ! :grin::polew::polew::polew:

Fryderyk ale jesteś za***isty.

gniady chyba nie widziałeś tej reklamy :)

---------- Post dopisany at 03:36 ---------- Poprzedni post napisany at 03:33 ----------

i jeszcze to :)

:grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo k**wa forum smiga :banan:

Maciek byłeś na stadionie nie mogłeś zajechać do mnie

nie wiedziałem jaki tam autobus jedzie :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...