Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

No tak a ja sie zastanawiałem czemu ty tak pijesz... w tej formacji na trzeźwo się nie da wyrobić. :whistling:

za dychę to mogę Ci oddać moje złote kalesony :polew:

są całe złote czy tylko z przodu ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak a ja sie zastanawiałem czemu ty tak pijesz... w tej formacji na trzeźwo się nie da wyrobić. :whistling:
za dychę to mogę Ci oddać moje złote kalesony :polew:

są całe złote czy tylko z przodu ? :decayed:

roznie to bywa:P a tak, to swietujemy ostatnie chwile z chlopakami :D to jak, ktorys sie wybiera?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jutro 21 dobra pizza ? :decayed:

raczej odpada.. przywiozłem młodego ze żłobka....39,2 gorączki.....qr** znowu 3 dni pochodził. Zjebałem babę, że mu temp nie zmierzyła... nie było kierowniczki już ale jutro jak zadzwonię to zjebię i ją... jest taka jedna baba i wqrwia mnie od początku... pojadę po niej bo tak być nie może.... dobrze, że rano mamy laryngologa kontrolę to zerknie. Mam nadzieję, że to od zębów bo 3ki idą ... sam nie wiem. Muszę jeszcze chyba badania krwi zrobić młodemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jutro 21 dobra pizza ? :decayed:

raczej odpada.. przywiozłem młodego ze żłobka....39,2 gorączki.....qr** znowu 3 dni pochodził. Zjebałem babę, że mu temp nie zmierzyła... nie było kierowniczki już ale jutro jak zadzwonię to zjebię i ją... jest taka jedna baba i wqrwia mnie od początku... pojadę po niej bo tak być nie może.... dobrze, że rano mamy laryngologa kontrolę to zerknie. Mam nadzieję, że to od zębów bo 3ki idą ... sam nie wiem. Muszę jeszcze chyba badania krwi zrobić młodemu.

Hornet za jakąś chwile podeśle Ci numer do najlepszego pediatry we Wrocławiu , przyjedzie do domu i będziesz wiedział wszystko co sie dzieje. Moja kuzynka miała od małego lekko krótszą jedną nogę, i przez to krzywo chodziła i wpływało to na kręgosłup. W szpitalu rozkładali ręce i nie wiedzieli co robić i stwierdzili że tylko jakaś operacja. Wujek sie wkurzył na maksa i zadzwonił wtedy do Różańskiego - on sam ją zbadał , wymyślił jakąś własną szczepionkę, dał jakąś serie zastrzyków i teraz rozwija się prawidłowo . Koleś jest lekarzem z powołania także 100 % pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś imię ma ? Jutro na 10:30 mamy laryngologa jak pisałem wcześniej... Co do pediatry to mamy fajną kobitkę ale jutro nie wskoczymy do niej no chyba że podjadę z buta to przyjmie bo ona nie odmawia.

Jak laryngolog nic nie znajdzie w uszach, nosie i gardle to zęby albo jakiś virus ale ten skubaniec dopiero 5 dnia można diagnozować :facepalm: Nic szkoda mi tylko małego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema pany:hi:

z dzierżoniowa mamy kogoś uczynnego?:wink:

co potrzebujesz , mam paru znajomych

juz za późno,kurier juz jedzie:wink:

ale dzięki:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś imię ma ? Jutro na 10:30 mamy laryngologa jak pisałem wcześniej... Co do pediatry to mamy fajną kobitkę ale jutro nie wskoczymy do niej no chyba że podjadę z buta to przyjmie bo ona nie odmawia.

Jak laryngolog nic nie znajdzie w uszach, nosie i gardle to zęby albo jakiś virus ale ten skubaniec dopiero 5 dnia można diagnozować :facepalm: Nic szkoda mi tylko małego.

Wysłałem Ci wizytke na kom ale pewnie masz w aucie :P

imienia nie pamiętam bo mam zapisane poprostu jako Dr Różański 602-102-789

to jest lekarz który sam Ci powie objawy jak obada dziecko a nie że pyta co sie działo, jest mega profesjonalny, nie włócz dziciaka po różnych szpitalach itd tylko zadzwoń i przyjedzie do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj prawie aku zjarałem:facepalm: odpalaliśmy corsę żony przez kable i połączyłem plus z minusem, bo k... w tej corsie czerwony kabel to minus:facepalm: trochę się bieguny przyjarały, ale generalnie fuksa miałem, bo nic się nie stało, ufff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj prawie aku zjarałem:facepalm: odpalaliśmy corsę żony przez kable i połączyłem plus z minusem, bo k... w tej corsie czerwony kabel to minus:facepalm: trochę się bieguny przyjarały, ale generalnie fuksa miałem, bo nic się nie stało, ufff...

Ale akcja:decayed: Ja zawsze sprawdzam bieguny na akumulatorze, z kablami bywa różnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj prawie aku zjarałem:facepalm: odpalaliśmy corsę żony przez kable i połączyłem plus z minusem, bo k... w tej corsie czerwony kabel to minus:facepalm: trochę się bieguny przyjarały, ale generalnie fuksa miałem, bo nic się nie stało, ufff...

wiele już na forum widziałem....

ale to Ty będziesz wrocławskich ASEM :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zawsze sprawdzam, tym razem jakieś chwilowe zaćmienie mózgownicy mnie dopadło, że jak czerwony, to na pewno + :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to po ślubie jesteś.... drugi co weselnej nie postawił ..... Piotrka to jeszcze się ustrzeli ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swojej dzisiaj ryja ściągnąłem. Nie chce mi się już tego auta robić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj foty :decayed: po kontakcie z baobabem jeszcze jej nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach niegroźnie jest, cwiara ma fotki, ale jak zacząłem rozbierać dzisiaj, to myślałem, że k**wa z kapci wyskocze :facepalm: Michał, dzisiaj w południe lądowałem w PL i jutro o 6 mam wylot spowrotem do GB, to nawet się nie odzywałem, że jestem. Z lotniska ogień do Ostrowa, Martyna musiała pare rzeczy załatwić, ja tak samo, o 5 byłem w domu, na szybko rozbierałem ryja, teraz kąpiel, drukuje bilet właśnie i w kime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to wiecznie w biegu. Kiedy będziesz na dłużej?

Zlot 3-4 dni, we wrześniu na weekend na wesele, potem na święta. Zapierdol totalny. Zawsze jak zaplanuje powrót na stałe, to tak doj**ie roboty, że nie mam czasu się po jajach podrapać :facepalm: nic, ide spać, bo o 4 piórnik otwieram i zapierdalam do A320. Swoją drogą dzisiaj pierwszy leciałem Airbusem A320. W porównaniu do Boeinga 737-800 to jest przepaść tak zakurwista, że aż rzygać mi się chce na widok boeinga :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi zlot nie wypali na wesele idę. Chyba że w niedzielę jak będę wracał to wstapie ale kto wie o której.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...