Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:JC_fan:

jak tam Emil sam na spocie ? :D

ja dzisiaj w aquaparku sie chłodziłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:JC_fan:

jak tam Emil sam na spocie ? :D

ja dzisiaj w aquaparku sie chłodziłem :D

Jak sie chłodziłeś? Jak woda ma tam 30 stopni?:naughty: Chyba ze byłeś na basenie ale pewnie tyle ludzi ze tylko mozna było stać w wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:JC_fan:

jak tam Emil sam na spocie ? :D

ja dzisiaj w aquaparku sie chłodziłem :D

Stałeś przy metalowym płocie, chciałem Ci porysować na całej długości kluczem, ale żona mnie powstrzymała. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:JC_fan:

jak tam Emil sam na spocie ? :D

ja dzisiaj w aquaparku sie chłodziłem :D

Stałeś przy metalowym płocie, chciałem Ci porysować na całej długości kluczem, ale żona mnie powstrzymała. :decayed:

:polew::polew::polew: kamieniem trzeba było ciepnąć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

Dostałem dzisiaj od ubezpieczalni wezwanie do zapłaty za oc pod groźbą postępowania sądowego...:shock3: a najlepsze jest to że zrobiłem to już w marcu:doh::facepalm:

Wysłałem już sprostowanie, zobaczymy co dalej wymyślą :whistling::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny w moim rejonie :decayed: na stałe milczących mam 3 sztuki oraz Gniadego :naughty:

http://s8.postimg.org/hdbzxuo35/2013_07_25_216.jpg

Szczuraz jakich masz 3 na stałe milczących? Ja Ciebie codziennie prawie widzę w drodze do pracy i z pracy ostatnio widziałem że byłeś na myjni naprzeciwko nowego Lidla

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 4

jak mrugałem to waść nawet awaryjnymi nie zatrzepotał :decayed: Gdzie ty mieszkasz bo co rano sie mijamy jak ze Smolca ciśniesz

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

aaa i odezwał nam sie nowy kolega 1zico

którego fotę wrzuciłem parę stron wcześniej.

a to jego gablot :whistling:

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b7-blb-koncepacja-dlubniecie-parcha-v2-1-216km-432-nm-139721/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek wymyśliłeś coś? Instaluj Ewke w sobote w peksa i dawaj do mnie w piątek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny w moim rejonie :decayed: na stałe milczących mam 3 sztuki oraz Gniadego :naughty:

http://s8.postimg.org/hdbzxuo35/2013_07_25_216.jpg

Szczuraz jakich masz 3 na stałe milczących? Ja Ciebie codziennie prawie widzę w drodze do pracy i z pracy ostatnio widziałem że byłeś na myjni naprzeciwko nowego Lidla

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 4

jak mrugałem to waść nawet awaryjnymi nie zatrzepotał :decayed: Gdzie ty mieszkasz bo co rano sie mijamy jak ze Smolca ciśniesz

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

aaa i odezwał nam sie nowy kolega 1zico

którego fotę wrzuciłem parę stron wcześniej.

a to jego gablot :whistling:

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b7-blb-koncepacja-dlubniecie-parcha-v2-1-216km-432-nm-139721/

No nie widziałem jak mrugałeś ;) W Smolcu na samym początku mieszkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba od niedawna bo widze Cię dopiero gdzieś od miesiaca jak latasz. Tak czy inaczej można się spotkać pod myjnią na piwo :decayed:

Maciek wymyśliłeś coś? Instaluj Ewke w sobote w peksa i dawaj do mnie w piątek :decayed:

Zaklepałem już domek i z piatku na sobotę lecę nad morze. Jakbym leciał w niedzielę tak jak gadaliśmy to bym zajechał z miłą checią. Ale jak wiadomo co się odwlecze to :whistling::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie żona wyjeżdża z dzieckiem w ten weekend na jakieś 4-5 dni także będę miał wolną chatę. SZYKOWAĆ WÓDKĘ :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie żona wyjeżdża z dzieckiem w ten weekend na jakieś 4-5 dni także będę miał wolną chatę. SZYKOWAĆ WÓDKĘ :banan:

obecny ! W ten weekend mialem niedobor :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remont hebli: rozebrałem hamulce w każdym kole w niedziele felgi z przodu nie byłem w stanie dotknąć tak mi się zapiekł tłoczek,na przód kupiłem nowe tłoczki + płyn hamulcowy ate,klocki i tarcze mam nowe,z tyłu klocki mi się rozsypały przy demontażu jarzma zapieczone ale tłoczki jak nowe ,wszystko przejechałem szczotką drucianą na gumówce ogólnie było bez zarzutu bo hamowało auto dobrze jak to warto zajrzeć czasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracałem z siatkówki i na Ostanim gorszu... kolejny mustang mniej we Wrocku :polew: Jak pięknie wyqrwił w ogorzenie oddzielające pasy.... szedł z legnicikiej i chciał wejść bokiem i wszedł ale nie do końca poszło..... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracałem z siatkówki i na Ostanim gorszu... kolejny mustang mniej we Wrocku :polew: Jak pięknie wyqrwił w ogorzenie oddzielające pasy.... szedł z legnicikiej i chciał wejść bokiem i wszedł ale nie do końca poszło..... :polew:

bo sie koleś pewnie jeszcze nie nauczył że takie amerykanskie auto nie ma tyle elektroniki i układów wspomagających jazde i za dużo kucy i brak umiejętności :)

masakra jednym słowem. Ja wczoraj wracałem w to oberwanie chmury i jak mnie raz zarzuciło na zakręcie bo za dużo wody było to sobie odpuściłem i zjechałem na najbliższą stacje. A leciał jakiś koleś mercem i taki niby kozak był a później mijałem go jak już był zczepiony z oplem astrą i policja itp ...

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

a tak z innej beczki , kolor ksenonu w moim b6 to 4300 K czy 6000 K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zmień podpis bo za duży i zaraz mod skasuje

2. nie montowane były ori 6k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba od niedawna bo widze Cię dopiero gdzieś od miesiaca jak latasz. Tak czy inaczej można się spotkać pod myjnią na piwo :decayed:
Maciek wymyśliłeś coś? Instaluj Ewke w sobote w peksa i dawaj do mnie w piątek :decayed:

Zaklepałem już domek i z piatku na sobotę lecę nad morze. Jakbym leciał w niedzielę tak jak gadaliśmy to bym zajechał z miłą checią. Ale jak wiadomo co się odwlecze to :whistling::drinks:

Szczuraz a dawno rezerwowałeś? Ja w piątek w nocy też jadę ale dymam w ciemno bo kurde nie udało mi się w necie nic wolnego znaleźć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remont hebli: rozebrałem hamulce w każdym kole w niedziele felgi z przodu nie byłem w stanie dotknąć tak mi się zapiekł tłoczek,na przód kupiłem nowe tłoczki + płyn hamulcowy ate,klocki i tarcze mam nowe,z tyłu klocki mi się rozsypały przy demontażu jarzma zapieczone ale tłoczki jak nowe ,wszystko przejechałem szczotką drucianą na gumówce ogólnie było bez zarzutu bo hamowało auto dobrze jak to warto zajrzeć czasami

Tarcze i klocki ATE zakładałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ATE zakładałem na przód 450 do 550 komplet z klockami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak kolorowo nie jest z cenami:

- Tarcza 345mm 280 zł x 2 przód

- Komplet klocków 168 zł przód

- Tarcza 150 zł x 2 tył

- Komplet klocków 115 zł tył

Oczywiście wszystko ATE a ceny od dzik`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...