Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Kilo skrzydełek na grilla 5 żywców taki u mnie standard ostatnio w sobotę:grin:

Ja też walę gaz... dzisiaj rano zjechałem od Paciuloka po nocce :wink:

To się nazywa agroturystyka dla mocnych -siedze do póżna bo kończe browary i ide do domu otwieram whiskacza jak ktoś chce głupot popierdzielić to siedzę do póżna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Kilo skrzydełek na grilla 5 żywców taki u mnie standard ostatnio w sobotę:grin:

Ja też walę gaz... dzisiaj rano zjechałem od Paciuloka po nocce :wink:

To się nazywa agroturystyka dla mocnych -siedze do póżna bo kończe browary i ide do domu otwieram whiskacza jak ktoś chce głupot popierdzielić to siedzę do póżna.

Było dzwonić albo pisać..... next time zgarnę Cię na raczno do Paciula na noc... tam nie zginiesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Pany będzieta? :eusathink: Dzisiaj idę na kawalerskie (:dancing::kox:)... ale jak nie zaginę to bym też wpadł :grin:

Mnie jutro nie ma , jadę do Kłodzka na 85 lecie babci mojej młodej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj przy szklaneczce pepsy :facepalm:

A co Ty nie jesteś pełnoletni ?

a gdzie tam, przecież nawet dowodu jeszcze nie mam

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Panowie:

1377944648_by_bartektsp10%20_inner.gif

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ale ten brzydal od szura z filmiku dawał radę, a te lambo bardzo mocno było porobione.:kox: ja dzisiaj też będę standardowo z żoną i synem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje opinii na temat Audi A6 C5 1.9 TDI Powyżej 110 km, a konkretnie chodzi o pompowtryski. Czy są awaryjne ? Do tej pory mamy A4 1.9 110 km i A6 z tym samym silnikiem i wszystko jest ok. Ale zastanawiamy sie nad kupnem A6 115-130 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopin sprawdź PW masz tam śmieci ze swojego ECU. Dobrze że ci się przypomniało bo ja wczoraj zgon zaliczyłem bardzo szybko. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje opinii na temat Audi A6 C5 1.9 TDI Powyżej 110 km, a konkretnie chodzi o pompowtryski. Czy są awaryjne ? Do tej pory mamy A4 1.9 110 km i A6 z tym samym silnikiem i wszystko jest ok. Ale zastanawiamy sie nad kupnem A6 115-130 km.

Kolego wysil się i poszukaj na forum.... jest masa informacji, które rozwieją Twoje wątpliwości. Wiem, że najprościej napisać powiedzcie i nic nie robić ale to już nudne jest to samo pytanie po raz n-ty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje opinii na temat Audi A6 C5 1.9 TDI Powyżej 110 km, a konkretnie chodzi o pompowtryski. Czy są awaryjne ? Do tej pory mamy A4 1.9 110 km i A6 z tym samym silnikiem i wszystko jest ok. Ale zastanawiamy sie nad kupnem A6 115-130 km.

łapaj 130 bedzie dobra baza do modów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje opinii na temat Audi A6 C5 1.9 TDI Powyżej 110 km, a konkretnie chodzi o pompowtryski. Czy są awaryjne ? Do tej pory mamy A4 1.9 110 km i A6 z tym samym silnikiem i wszystko jest ok. Ale zastanawiamy sie nad kupnem A6 115-130 km.

łapaj 130 bedzie dobra baza do modów :naughty:

115 różni się wtryskami i turbo :decayed: a tańsza i też dobry słupek do modów :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat modzić w tym nikt nie będzie... Ojciec ma A6 110 ja od niego mam A4 110 i w tym jak już będzie modzone i teraz dziadek się nakręcił na A6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam komplet felg stalowych do ibizy 2000r 4x100 14cali jak ktoś coś ma pp cenie złomu to chętnie przyjmę. ;-)

Ich habe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla dziadka to szukaj 1.9 DI 75ps. W zupełności mu wystarczy a silnik wali milion km bezawaryjnie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

Nelson będziesz dzisiaj ? czy jeszcze nie doszorowałeś fury z mojej sadzy :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat modzić w tym nikt nie będzie... Ojciec ma A6 110 ja od niego mam A4 110 i w tym jak już będzie modzone i teraz dziadek się nakręcił na A6 :D

niech dziadek łyka 1,9 130 PS i styka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla dziadka to szukaj 1.9 DI 75ps. W zupełności mu wystarczy a silnik wali milion km bezawaryjnie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

Nelson będziesz dzisiaj ? czy jeszcze nie doszorowałeś fury z mojej sadzy :facepalm::grin:

Jeszcze nie wiem, zależy jak się sytuacja potoczy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...