Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

jak wpadnie w truskawki, to od razu dżemor w słoiki będzie napierdzielał z tako moco :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

jak wpadnie w truskawki, to od razu dżemor w słoiki będzie napierdzielał z tako moco :polew:

ciekawe czy bedzie latał bokiem :D:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wpadnie w truskawki, to od razu dżemor w słoiki będzie napierdzielał z tako moco :polew:

:polew::grin:

Btw Poluje na torsena ze starej v8 3.6 tzn stoi koło mnie taka od wielu lat w krzokach to może wyrwe dyfer za grosze :decayed: towar deficytowy, a że nie mam Q to będzie na sell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :hi:

Macie kogoś od Toyot kto ogarnie sterownik wspomagania w Aurisie 07r ? Serwis stwierdził brak komunikacji z modułem.

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Dobra felga ale ja już bym na Twoim miejscu myślał o czymś większym na lato. Zawieszenie ma regulowane czyli pełna opcja. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie potrzebuję pilnie dziś wgrać nowe mapy do B7 RNS-E. Pomoże ktoś???

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

Kaju to niedaleko mnie hahaha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie potrzebuję pilnie dziś wgrać nowe mapy do B7 RNS-E. Pomoże ktoś???

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

Kaju to niedaleko mnie hahaha :P

Map nie wgrywasz. Musisz miec plyte z mapami, wkladasz do rns-a i dziala.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia tym razem dla Kolegi w czarnym avancie b6 DWR... Wyprzedzał mnie w poniedziałek ok 15:30 na obwodnicy Wrocławia między A4 a zjazdem na lotnisko :wink: niestety nie przywitał się tylko pojechał :grin: ramki miał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:arek miałęm takiego mini pocketa z silnikiem od piły spalinowej jak to zapierdziela :decayed: a hałasuje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:arek miałęm takiego mini pocketa z silnikiem od piły spalinowej jak to zapierdziela :decayed: a hałasuje :facepalm:

U mnie w garażu stoi mini quad chrześniaka z silnikiem pocket'a 70ccm :naughty: Moje 100kg uciąga z łatwością :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...