Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsze baterie są zaprogramowane na ilość cykli ładowania

marketing to zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Macie jakiś sprawdzony punkt regenerujacy baterie w laptopach ?

kupić nową. Z regeneracją jest jak z pudrowaniem pryszcza.., niby nie widać a jest.

Regeneracja czyli wymiana ogniw na nowe i reset elektroniki. Zostaje tylko stara obudowa. Nie wiem co miałeś na myśli pisząc o pryszczach ale chyba nie o takiej regeneracji myslales.

Wg mnie się nie opłaca. Nawet jeśli zaoszczędzisz, to niewiele, a więcej zachodu. Ja ojcu kupowałem 7800mAh za jakieś 160zł brutto nową i sprawuje się doskonale. Poszperaj na allegro za zamiennikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem za120pln nową także widzę że ceny poszły sporo w dół przez dwa lata. Ostatnio płaciłem 230 za nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też płaciłem ze 120 zł do dell d 600 a nawet ktoś tu na forum sprzedawał oryginały w podobnej cenie takze nie warto bawic się w regeneracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też płaciłem ze 120 zł do dell d 600 a nawet ktoś tu na forum sprzedawał oryginały w podobnej cenie takze nie warto bawic się w regeneracja

W dellu mam obie sprawne ale w hp padła tak że po odlaczeniu zasilacza od razu sie wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po powrocie z pracy dostałem od żony z okazji imienin rękawice ze skrobaczka a wieczorkiem po wyjściu z drugiej zmiany nie mogłem szyb doskrobać popśikałem płynem k2 i lipa taka gruba warstwa lodu była ale dziś kładę już matę na szybę będe cwańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldi ale przecie Ty masz garage ?

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

emubynuh.jpg

Czego już kurna nie wymyślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldi ale przecie Ty masz garage ?

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/01/22/emubynuh.jpg

Czego już kurna nie wymyślą

hehe ale do pracy go z sobą nie wozi :grin:

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

Dzisiaj miałem okazję zobaczyć brawurowy wyczyn naszej policji. Na Grunwaldzkiej dojeżdżam do przejścia dla pieszych, zatrzymuję sie, kukam w lusterko a tu policja za szybko się do mnie zbliża. Myślę sobie, super w końcu sponsor na malowanie tylnej klapy. A tu lipa, w ostatniej chwili odbił i zatrzymał się na słupku ze znakiem przejście dla pieszych. BRAWOOOO:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pseudo garaż ale jak mam drugą zmianę to żona parkuje ona rano śmiga do pracy i córkę do szkoły wiezie

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pseudo garaż ale jak mam drugą zmianę to żona parkuje ona rano śmiga do pracy i córkę do szkoły wiezie

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Ale takie poświęcenia owocują prezentami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem za120pln nową także widzę że ceny poszły sporo w dół przez dwa lata. Ostatnio płaciłem 230 za nową

To darmo mi dell zaśpiewał za nową 9 komorową 370 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja mam toshibe w ktorej juz nie działa cd-rom ale tez nie da sie wymienic cos tak siadlo ze jak sie podpina nowy cd-rom to komp jakies zwarcie czy co nie wiem łapie i nie odpala do tego ostatnio mi wiatraki siadły i po 5 minutach od włączenia wyłącza się bo się przegrzewa. Ma ktoś jakiś serwis do polecenia wyceny nowych wiatraków ? lapek ma już z 8 lat i nie wiem czy czasem nie czas na wymiane :decayed: Ja dla odmiany szukam czegos do max 3tys brutto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja mam toshibe w ktorej juz nie działa cd-rom ale tez nie da sie wymienic cos tak siadlo ze jak sie podpina nowy cd-rom to komp jakies zwarcie czy co nie wiem łapie i nie odpala do tego ostatnio mi wiatraki siadły i po 5 minutach od włączenia wyłącza się bo się przegrzewa. Ma ktoś jakiś serwis do polecenia wyceny nowych wiatraków ? lapek ma już z 8 lat i nie wiem czy czasem nie czas na wymiane :decayed: Ja dla odmiany szukam czegos do max 3tys brutto .

Macie jakiś sprawdzony punkt regenerujacy baterie w laptopach ?

Polecam, chłopaki robią profi robotę. A&D Serwis ? naprawa serwis laptopów Wrocław sprawdź nasze ceny ? Wrocław ul. Długosza 33 tel 71 782 11 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...