Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jutro ruszam w trasę pod Dortmund, wracam we wtorek wieczorem, wesołych świąt wszystkim, udanej zabawy w piątek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE SPAĆ , ZWIEDZAĆ :naughty:

to do juta Pany ja ju idę lulu bo ten tego no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolejne szybkie pytanko, odnośnie bagażnika w Sedanie moim. Mianowicie: jak naciskam przycisk w klapie, otwarcia to slysze że pracuje ten silniczek popychacz cięgna do otwierania ale chyba jest za słaby czy cos bo raz otowrzy a raz praktycznie w clae nie otwiera za pierwszym razem w miare sluchac normalna prace jak ncisne drugi raz to w ogole nie rusz tak jak by siły nie miał, jakaś przyczyna :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolejne szybkie pytanko, odnośnie bagażnika w Sedanie moim. Mianowicie: jak naciskam przycisk w klapie, otwarcia to slysze że pracuje ten silniczek popychacz cięgna do otwierania ale chyba jest za słaby czy cos bo raz otowrzy a raz praktycznie w clae nie otwiera za pierwszym razem w miare sluchac normalna prace jak ncisne drugi raz to w ogole nie rusz tak jak by siły nie miał, jakaś przyczyna :D?

2 minuty i znalazłem.Wystarczy opcja szukaj i troche poszperać http://a4-klub.pl/nadwozie-14/b6-awx-moge-otworzyc-tylnej-klapy-avant-5113/ Avant czy sedan taka sama zasada działania. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz szukajka go ugryzla i już się boi :)

---------- Post dopisany at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

Znaczy czas spać czy co ?

---------- Post dopisany at 01:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------

To i ja spać idę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc dziewczęta :hi:Wesołych Świąt i myślę że za tydzień zamiast spota zrobimy grilla u mnie w sobotę lub w niedzielę oczywiście bez alkoholowego :wink: ja święta spędzam na wyjazdach co będę gotował :decayed: bawcię się dzis dobrze :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pora zebrać zwłoki z wyra :grin:

Goldi koleżanko , Dziękuje za życzenia i wzajemnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt i udanej zabawy dziś Panowie :hi:Wypijcie moje zdrówka i także za tych innych, co nie mogą się dziś pojawić :banan:Ja cisnę do siebie na święta - do usłyszenia :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o której sie zbieracie w dobrej ? Na 14 pojechałem do pracy także jak dobrze pójdzie to na 21 może uda mi sie dotrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...