Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie po 6 butelkach wódki o 21 przywieźli mnie do domu teraz rządzę. Koło gniadego i Szczurka ale dziś tylko piwko

no to grubo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Już nie po 6 butelkach wódki o 21 przywieźli mnie do domu teraz rządzę. Koło gniadego i Szczurka ale dziś tylko piwko

Jak na wesele to średnio -ja pamiętam jak na wigilii wyglądałeś po dwóch.Też wróciłem ale dopiero teraz pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspawaj na stale
:thumbup1:

Przy pomocy forum doszedłem do wniosku ze to moze byc dolny prosty wahacz . Jutro w kanał strzykawka igła i olejku troche , jak nie pomoże to wymiana :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to gwint z dziwkowozu się przyzwyczaił do kFiczenia bułgarek i tak mu zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie czasem gumy drążka stabilizatora :D ?

To skrzypi jak start kredęs :grin: jutro brecha i ogień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duds drzwi tylne w avancie i sedanie różnią się tylko ramka i są zamienne czy są inaczej przetloczone na nadkole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:hi: juz po pracy:banan:

Jak twoja sytuacja z odszkodowaniem , działasz coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:hi: juz po pracy:banan:

Jak twoja sytuacja z odszkodowaniem , działasz coś ?

Tak bylem dzisiaj na kolejnej komisji po odwolaniu, niestety nic nie przyznali, ale pani orzecznik byla bardzo mila, wytlumaczyla co mam zrobic, zeby teraz odwolac się do sadu, i mam byc spokojny bo zus zawsze w sadzie przegrywa. Więc zobaczymy. Teraz czekam az przysla mi dzisiejsze orzeczenie i dzialam dalej. Na pewno nie odpuszcze:hi:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Malo tego powiedziala ze to kpina, bo mam duzy ubytek sluchu a brakuje mi 0,2 czegos zeby zalapac się ww tych wynikach zusowskich. I musze teraz latac po sadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:hi: juz po pracy:banan:

Jak twoja sytuacja z odszkodowaniem , działasz coś ?

Tak bylem dzisiaj na kolejnej komisji po odwolaniu, niestety nic nie przyznali, ale pani orzecznik byla bardzo mila, wytlumaczyla co mam zrobic, zeby teraz odwolac się do sadu, i mam byc spokojny bo zus zawsze w sadzie przegrywa. Więc zobaczymy. Teraz czekam az przysla mi dzisiejsze orzeczenie i dzialam dalej. Na pewno nie odpuszcze:hi:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Malo tego powiedziala ze to kpina, bo mam duzy ubytek sluchu a brakuje mi 0,2 czegos zeby zalapac się ww tych wynikach zusowskich. I musze teraz latac po sadach

:shock3::shock3::shock3::shock3: To jest naprawdę kpina :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bry bry Pany po pracy ^^

Panowie jest pilna sprawa powiedzcie mi czy za 900zł opłaca mi się robić magla pełna regeneracja od podstaw gumy robienie zbieżności montaż demontaż itp. Nie wiem co zrobić tyle mi zaśpiewali w Mirkowie a Automania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie dużo jak z montażem . Sama regeneracja od 600 sie chyba zaczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...